Matka donosi, że została wyrzucona z lotu American Airlines, ponieważ jej 2.letni syn astmatyk nie był w stanie nosić maski podczas ataku, który miał miejsce podczas lotu.

To ta sama linia lotnicza, która wcześniej, jak wynika ze zdjęcia, pozwoliła podróżującemu po świecie Johnowi Kerry'emu, odbyć lot bez maski.


John Kerry lecący bez maski na pokładzie samolotu American Airlines w marcu 2021 roku, pomimo federalnego nakazu noszenia maski. (Twitter)

Raport w Gateway Pundit dostarczył kilka szczegółów na temat zdarzeń, które staje się coraz bardziej powszechne..

The Gateway Pundit poinformował, że sytuacja zaistniała w poniedziałek podczas lotu American Airlines 1284, który został zawrócony, aby linia lotnicza mogła wyrzucić 2-latka oraz jego matkę i babcię.

"Amanda Pendarvis, matka, zamieściła na swoim Instagram story wideo swojego syna, który miał atak astmy i odmawiał założenia maski ze względu na niemożność prawidłowego oddychania"

- napisano w raporcie.

"Nie mam teraz energii, aby wpisać wszystkie szczegóły ... ale zrobię to w ciągu najbliższych kilku dni. W końcu jesteśmy w spokojnym Kolorado z moimi teściami i jestem za to bardzo wdzięczna. Ale moja mama i ja po prostu mieliśmy najbardziej upokarzające / traumatyczne doświadczenie z powodu naprawdę złego stewarda o imieniu Carl @americanair”

- wyjaśniła.

"Zepsuję zakończenie: Kazał zawrócić samolot i kazał nas eskortować na spotkanie z policjantami: DLACZEGO? Czekajcie na to..... ponieważ mój dwulatek nie miał prawidłowo założonej maski.... Pamiętajcie, że Way jest astmatykiem. Pokazaliśmy mu negatywny wynik testu COVID, który Way miał wczoraj. Powiedzieliśmy mu, że ma astmę i nigdy wcześniej nie nosił maski. Nie obchodziło go, że to astmatyczne dziecko dosłownie hiperwentylowało"

- powiedziała.

Potwierdziła, że miała na sobie maskę i została odprowadzona, gdy "trzymała maskę" nad twarzą swojego syna.

"Naprawdę nie mam słów"

- powiedziała.

American Airline potwierdziły National File, że opisany incydent był prawdziwy, a działanie stewarda wynikało z polityki firmy.

W ostatnich dniach, Alaska Airlines zakazały lotów senatorowi stanowemu, który odmówił założenia maski, zmuszając ją do 21-godzinnej jazdy z jej okręgu do pracy; Spirit Airlines zakazały lotów matce z 4-letnim dzieckiem, które jest autystyczne i miało zaświadczenie od lekarza, że nie może nosić maski; setki osób zostało dodanych do listy zakazu lotów Delty z powodu ich obaw związanych z maskami, a Southwest Airlines wyrzuciły rodzinę, ponieważ 3-letni pasażer "mógł" nie nosić maski.

Co więcej, rodzinie kazano opuścić lot, ponieważ 2-letnia dziewczynka nie miała maski - podczas jedzenia. A żydowska rodzina została wyproszona z powodu dziecka bez maski.