Barbara Kurdej-Szatan wyraźnie nie daje o sobie zapomnieć. Nie tak dawno wywołała skandal swoją wypowiedzią, w której obrażała Straż Graniczną. 

KU**A !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!”

pisała. 

Wypowiedź pociągnęła za sobą niemałe konsekwencje, gdyż gwiazdę krytykowało wiele osób. Sprawa znalazła się też w prokuraturze. 

Teraz aktorka znana z serialu "M jak miłość" (rolę straciła również przez głupi wpis) postanowiła dodać do sieci pewne zdjęcie. Widzimy na nim aktorkę ze swoją przyjaciółką na wakacjach. Gwiazd jednak po raz kolejny znalazła się w ogniu krytyki. Zarzucono jej retuszowanie zdjęć. 

Wygląda jak po Photoshopie

-napisał jeden z Internautów. 

Zdjęcie, o którym mowa można zobaczyć tutaj:

Czy rzeczywiście wzbudza ono aż takie podejrzenia?