Wojna w Polsce? Jasnowidz Jackowski szokuje widzów! Mówi o mobilizacji ludzi

0
0
0
/

Kolejna szokująca i jednocześnie przerażająca wizja jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Jego zdaniem w Polsce potrzebna będzie mobilizacja obywateli.

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Popularność zdobył, gdy pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz wizjoner regularnie dzieli się wizjami na swoim youtubowym kanale.

Podczas najnowszej przepowiedni człuchowski Jasnowidz mówił, co w najbliższym czasie może się wydarzyć w Europie. Jego zdaniem niedługo może być ogłoszona mobilizacja ludzi.

Europa będzie stała w pogotowiu przed zdarzeniem, które będzie nam zagrażało. Ludzie będą się zbierali w grupach przed budynkami, urzędami, nie twierdzę, że w całej Europie. Widzę grupy ludzi, którzy przychodzą pod budynki i są informowani. Może też coś dostają? To mobilizacja ludzi, ale nie z powodu wojny, a zagrożenia. Przyszła mi na myśl Zaporoska Elektrownia Atomowa w Ukrainie. Tam sytuacja wydaje się poważna - potężna elektrownia i potężne zagrożenie, a tam są działania wojenne - powiedział.

Jackowski także mówił o Polsce. Po raz kolejny podkreślił, że według jego przeczuć zachodnia część kraju będzie bezpieczniejsza niż centralna i wschodnia.

Kiedy skupiam się na Europie, mam wrażenie, że ludzie raptem zaczną się przemieszczać. Może stać się tak, że niektóre państwa, do których ludzie będą chcieli się przemieszczać, będą utrudniały przyjmowanie ludzi, żeby nie powstał chaos. Ludzie będą chcieli się dostać do innych części Europy. Niektóre państwa po krótkim procederze trwającym cały czas będą próbowały zahamować przemieszczanie. Nie będzie zagrożenia rzeczywistego, ale zagrożenie bardziej spowodowane paniką ludzi - mówił jasnowidz.

Źródło: YT / Krzysztof Jackowski

Sonda

Wczytywanie sondy...
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną