Nie żyje 24-letni piłkarz ręczny! Jeszcze tydzień temu grał mecz ligowy

0
0
0
/

Kolejna smutna informacja ze świata polskiego sportu. Nie żyje Wojciech Hrycak, 24-letni zawodnik klubu piłki ręcznej TS ZEW Świebodzin. Informację o śmierci zawodnika podał klub w swoich mediach społecznościowych.

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez i są takie osoby na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień - napisano na facebookowym profilu zespołu.

Informacja była szokiem dla wielu kibiców, którzy spodziewali się zobaczyć sportowca w kolejnych spotkaniach. Jeszcze tydzień temu Hrycak wystąpił w meczu z MKS-em Tęcza Folplast Kościan.

Jesteśmy rozbici, przede wszystkim psychicznie. Dwóch zawodników z nim związanych, to byli bardzo bliscy koledzy. Można powiedzieć, że traktowali się prawie jak bracia - mówił trener Mariusz Kwiatkowski na antenie Radia Zachód.

Taka informacja zwaliła nas z nóg. Jesteśmy w szoku, załamani – dodał. – Cała drużyna jest jak rodzina i taka tragedia nas spotkała, że nie możemy się skupić na pracy zawodowej i treningu, bowiem cały czas mamy przed oczami Wojtka - dodał.

Źródło: Radio Zachód

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną