Stosowane w Polsce szczepionki HPV to zbrodnia na polskich dzieciach

0
0
0
/

Szef laboratorium diagnostycznego: wprowadzenie szczepionek na HPV to „kryminalne zachowanie”.

 

Używane w Polsce szczepionki HPV to zdaniem Sin Hanga Lee oszustwo. Firmy zatajają skutki uboczne przy udziale polityków, pisze w liście do Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

 

Dyrektor Milford Molecular Diagnostics Laboratory doktor Sin Hang Lee w otwartym liście podał dwie nazwy leków Gardasil i Cervarix. Dwa lata temu Japonia wycofała Gardasil z powodu raportów o 2 tysiącach przypadków skutków ubocznych.

 

Doktor Lee utrzymuje w liście do szefa WHO Margaret Chan, że rząd Japonii był manipulowany odnośnie do skutków ubocznych leku na wirus brodawczaka ludzkiego (HPV). Weston A. Price Foundation krytykowała szczepionki, że powodują niskie ciśnienie krwi a nawet śmierć. List wskazuje, że rządy Stanów Zjednoczonych, Kanady, Japonii oraz WHO wiedziały o zagrożeniach i pomimo tego je dopuściły. Sally Fallon Morell z Weston A. Price sprawę porównuje do „zbrodni przeciw ludzkości”. Uważa, że w przypadku potwierdzenia wniosków Lee lek musi być „natychmiast wycofany z rynku”.

 

W Stanach Zjednoczonych z promocję Gardasil zajęła się administracja Barracka Obamy. Według Judical Watch zataiła ona zagrożenia, choć lek jest rekomendowany dla jedenastoletnich dziewcząt i chłopców. Reakcje alergiczne zgłaszane przez Amerykanów były ignorowane. Wśród nich znalazła się ślepota, paraliż, krótkie utraty pamięci, problemy z mową i przypadki śmierci.

 

Zdaniem Lee w sprawę jest zamieszany doktor Robert Pless z GACVS (światowa komisja doradcza na rzecz bezpieczeństwa leków przy WHO), doktor Nabae Koji z japońskiego ministra zdrowia, doktor Melinda Wharton z CDC (amerykański odłam ministerstwa zdrowia odpowiedzialny za kontrolę i ochronę przed chorobami zakaźnymi), doktor Helen Petousis-Harris z Auckland University w Nowej Zelandii a także przedstawiciele WHO (w liście brak jest jednak ich danych).

 

Cytuje przy tym badania kliniczne Luciji Tomljenovica z Vancouver General Hospital Research Pavilion. Wskazuje, że Helen Petousis-Harris broniła szczepionki, a zarazem nie opublikowała swych tez badawczych, w tym zastosowanej metodologii, w magazynach naukowych, podlegających ocenie przez naukowców. Wyciągała np. wnioski oparte na jednej próbce krwi. W ramach GACVS pominięto, że obecne w szczepionce aluminium jest toksyczne i uszkadza komórki. Lee takie fakty komentuje: „Nie ma żadnej wymówki dla celowego ignorowania dowodów naukowych. Nie ma wymówki dla wprowadzania w błąd światowych decydentów [politycznych] kosztem interesów publicznych” .

 

Japonię program szczepionek przeciw HPV kosztował 187,5 miliona dolarów i objął dziewczęta między 11 a 14 rokiem życia. W USA wydano 1,2 miliona dolarów na rzecz jej dostępności wśród mniejszości etnicznych Hiszpanów, Chińczyków, Armeńczyków i Koreańczyków. Według amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) w 2008 stwierdzono 28 przypadków śmierci po zastosowaniu Gardasilu, a w 2007 było ich 19. W związku ze szczepionką stwierdziła 6723 przypadków powikłań z czego 1061 określiła jako „poważne” a 142 „zagrażające zdrowiu”.

 

Wedle oczekiwań zapobiega ona rakowi, lecz są w FDA potwierdzone przypadki raka po jej użyciu. Szczepionka odpowiada za 235 przypadków niepełnosprawności oraz 147 poronień. Rząd USA wypłacił już 6 milionów odszkodowań dla ofiar specyfiku. Raport Women’s Health Magazine wskazuje, że na 100 czynników powodujących raka HPV chroni przed dwoma (potwierdza to profesor ginekologii Rudolf Klimek).

 

Duńska telewizja TV2 w maju 2015 wemitowała program o nastolatkach po przyjęciu szczepionki HPV. Miały one zespół posturalnej tachykardii ortostatycznej (POTS). Objawia się omdleniami, problemem w trzymaniu postawy ciała, kołataniem serca, czy zmęczeniem. Dane o powikłaniach mówią od 600 do tysiąca osób zależnie od źródła.

 

Profesor neurobiologii Maria Dorota Majewska w wywiadzie dla Dzieci Są Ważne zauważyła, że firmy farmaceutyczne korumpurują pediatrów w celu sprzedaży leków (w Chinach GSK przekupywała urzędników). Pomijane są tu skutki, takie jak przytoczone przez Roberta Kennedy’ego Juniora o związku między rtęcią w szczepionkach a autyzmem. Przytacza dane doktor Diany Harper, że VAERS (baza danych o szczepionkach) między 2007 a 2014 wskutek użycia HPV doszło do 171 zgonów, 11 885 internwencji pogotowia ratunkowego, 1188 trwałych okaleczeń i setka przypadków raka szyjki macicy.

 

Przy sprawie szczepionki na HPV pomija się fakt, że wirus roznosi się głównie drogą płciową. Innymi słowy promowana przez chrześcijaństwo czystość przedmałżeńska zapewnia ochronę i nie wymaga, aby rząd płacił 1500 zł za lek krytykowany m. in. przez rodziców ofiar oraz przez środowisko naukowe. Tadeusz Jędrzejczyk wskazał, że skuteczność szczepionki będzie potwierdzona dopiero po 37 latach.

 

Jacek Skrzypacz

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Źródło: prawy.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną