Twój idol na odległości jednego kliknięcia

0
0
0
/

Zawrotne bitwy, wirtuozerskie manewry, huczne zwycięstwa, niwesłychane honoraria - streamery od dawna są legendami. Ich grę oglądają miliony użytkowników. I każdy w głębi serca chce być w jakiś sposób podobny do swojego idola – czytać te same książki, grać na takim komputerze lub trzymać się tego samego stylu ubierania się.

Kogoś przyciąga sposób gry, ktoś interesuje się modelem PC i komponentów, natomiast dla kogoś ważna jest osobowość streamera. Ale może to stanowić problem, ponieważ o e-sportowcach nie jest za wiele informacji. Zasób Streamersbase pomoże to naprawić. Na stronie https://streamersbase.pl/ będziesz mógł dowiedzieć się wszystkiego o popularnych streamerach – od koloru ich oczu po znak zodiaku.

Zasób Streamersbase został stworzony przez zespół entuzjastów, zakochanych w cudownym świecie streamingu. Projekt ma zaledwie 3 lata, ale już potrafił zjednoczyć miliony miłośników e-sportu na całym świecie. Czym "chwyta" Streamersbase?

Jeden zasób - wiele informacji        

Chcesz wiedzieć, czym się pasjonują najbardziej znani streamery? Marzysz o takiej samej konfiguracji komputera jak u nich? Wszystkie te informacje znajdziesz w naszym zasobie. Na stronach poświęconych e-sportowcom nacisk kładziony jest również na komponencie technicznym - na monitorach, jednostkach systemowych, myszach, klawiaturach, używanych przez e-sportowców. Jest to bardzo ważne zarówno dla nowicjuszy jak i dla tych streamerów, którzy chcą zmodernizować swój komputer, aby uzyskać jeszcze fajniejsze wyniki.

Ale to jeszcze nie jest wszystko! Nasza strona zawiera wideo, recenzje, klipy - każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Funkcje do komunikacji

Wśród streamerów popularna jest platforma Twitch. Ta usługa umożliwia oglądanie gier lecz nie pozwala na wyrażanie emocji. A przecież stream to emocje! W jednej chwili chce się krzyczeć z radości, a w następnej oburzyć się z rozczarowania.

Streamersbase wspiera okazywanie uczuć i stwarza wszelkie warunki do komunikacji między użytkownikami. Pozostawiaj komentarze, oceniaj streamerów, zostawiaj lajki pod wideo, a jeśli coś Ci się nie spodobało, możesz śmiało odmówić polubienia.

Fascynujący świat cyfr

Streamersbase oferuje kolejną interesującą opcję: każdy streamer może "przymierzyć się" do dochodów najbardziej znanych e-sportowców. Obliczenia są przeprowadzane na podstawie liczby wyświetleń, liczby subskrybentów kanału. Niezła motywacja, prawda?

Aktualne rankingi

Utrzymanie się w czołówce najbardziej znanych e-sportowców nie jest takie proste - ciągle pojawiają się nowe nazwiska, a doświadczeni streamery nie pozostają w tyle. Aby zawsze być na bieżąco, stale aktualizujemy rankingi e-sportowców. Co więcej, rankingi są opracowywane dla różnych gier – w tym najpopularniejszych (Call of Duty, Minecraft, League of Legends).

Społeczność graczy

Streamersbase ma wiele ambitnych planów. Jednym z nich jest tworzenie zwartej społeczności e-sportowców, która pozwoli streamerom nie tylko komunikować się, ale nawet szukać partnerów do gier, trenerów i mentorów. Już dziś działamy w 27 krajach – i to na pewno nie jest limit. Dołącz i Ty do przyjaznej społeczności Streamersbase!

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną