Dmitrij Miedwiediew ostrzega Zachód! Mówi o wojnie nuklearnej

0
0
0
/ Kremlin.ru

Zaatakowanie państwa nuklearnego w wojnie konwencjonalnej może sprowokować rozpoczęcie wojny nuklearnej - twierdzi Dmitrij Miedwiediew, były prezydent Federacji Rosyjskiej.

Jeden z najważniejszych i najpopularniejszych polityków w Rosji kolejny raz zabrał głos w sprawie pomocy krajów NATO dla Ukrainy. Tym razem w swoim wpisie na platformie Telegram odniósł się do planowanego spotkania przedstawicieli ministerstw obrony krajów Europy Zachodniej i Środkowo-Wschodniej na której dyskutowane ma być wsparcie militarne dla władz w Kijowie.

W swoim stylu Dmitrij Miedwiediew ostro skrytykował postępowanie polityków, którzy jego zdaniem prowadzą do katastrofy.

Zaatakowanie państwa nuklearnego w wojnie konwencjonalnej może sprowokować rozpoczęcie wojny nuklearnej. Państwa nuklearne nie przegrały większych konfliktów, od których zależy ich los. Przecież to powinno być oczywiste dla każdego. Nawet dla zachodnich polityków, a przynajmniej tych, który zachowali jakieś ślady inteligencji - napisał.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza taka zapowiedź Dmitrija Miedwiediewa. Pod koniec grudnia 2022 roku w mediach społecznościowych polityk przedstawił swoje przewidywania na 2023 rok. W jednym z punktów odnaleźć można było rozpoczęcie III Wojny Światowej i rozbiór Polski.

Źródło: Telegram

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną