Putin ucieknie z kraju? Girkin: Zrobi to, gdy sytuacja stanie się krytyczna

0
0
0
/ Kremlin.ru

Igor Girkin kolejny raz szokuje opinię publiczną w Rosji. Były lider donieckich separatystów stwierdził, że Władimir Putin może uciec z kraju, jeśli sytuacja związana z wojną na Ukrainie zdecydowanie się pogorszy.

Zdaniem polityka i publicysty, prezydent Federacji Rosyjskiej z charakteru podobny jest do Wiktora Janukowycza, byłego prezydenta Ukrainy, który opuścił kraj w trakcie tzw. "pomarańczowej rewolucji".

Putin może mieć zamiar odejść, uciec, porzucić wszystko tylko wtedy, gdy nadejdzie krytyczna sytuacja. Zgodnie z jego profilem psychologicznym, to właśnie w tej sytuacji jest najbardziej skłonny do paniki i może próbować po prostu uciec, by ratować swoje życie. Mniej więcej tak, jak Janukowycz – ten sam typ faceta - stwierdził w rozmowie z blogerem Andrejem Karaulowem.

Przypomnijmy, że już wcześniej Abbas Galliamow, były autor wystąpień Władimira Putina twierdził, że najważniejsi rosyjscy politycy mają przygotowany plan ucieczki do krajów Ameryki Południowej. Mowa była o Argentynie i Wenezueli.

Źródło: TSN.ua

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną