Skandaliczne słowa słynnej idolki nastolatek! "Czuję się bardziej Europejką niż Polką"

3
6
10
Margaret
Margaret / Wikimedia Commons

Pewna idolka wielu nastolatek jakiś czas temu wypowiedziała się na temat Polski i Europy. Jej słowa oburzyły wszystkich.

Małgorzata Jamroży znana wśród nastolatek jako Margaret na początku swojej kariery śpiewała tylko w języku angielskim. Wszyscy zastanawiali się, czy planuje śpiewać także w języku polskim. 

W sieci pojawił się wywiad sprzed lat. Margaret w rozmowie z portalem Vajbs przyznaje wtedy dlaczego nie śpiewała w języku polskim. Szczerze mówi też, czy czuje się Polką czy Europejką. 

Zależy. Ciężej jest chyba napisać dobrą piosenkę po polsku z dobrym tekstem, który nie jest o „dupie Maryni”, tylko jest o czymś. Myślę, że to jest trudniejsze, natomiast ja trochę tupię nogą i się złoszczę na to, bo ja czuję się Polką, ale czuję się też Europejką. W sensie bardziej Europejką niż Polką i się złoszczę kiedy my, Polacy jesteśmy tacy zawzięci i nie chcemy się uczyć tego angielskiego

-wyznała. 

To już nie pierwszy raz kiedy z ust Margaret padają kontrowersyjne słowa. Wcześniej przyznawała także, że planuje apostazję. Aktualnie wykonuje też utwory w języku polskim. Czy teraz czuje się Polką czy nadal bardziej Europejką? 

 

Źródło: Redakcja

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną