27-letnia nauczycielka oskarżona o wykorzystanie 17-letniego ucznia

0
0
5
27-letnia nauczycielka
27-letnia nauczycielka / Facebook

Reagan Anderson to 27-letnia mężatka i mama dwójki dzieci, która została oskarżona o wykorzystanie 17-latka ze szkoły średniej. Byłej nauczycielce grozi do pięciu lat więzienia, jeśli zostanie uznana za winną.

Mama chłopca potępiła kobietę, twierdząc, że "zrujnowała życie naszego syna".

Reagan Anderson z Południowej Karoliny została aresztowana w środę i jest oskarżona o dwa zarzuty seksualnego wykorzystywania ucznia w Holly Hill Academy, według WCSC. Podczas czwartkowego przesłuchania w sprawie kaucji matka domniemanej ofiary powiedziała, że "zrujnowała życie naszego syna".

Czytając oświadczenie w sądzie, matka nastolatka powiedziała: "Zaufana trenerka, nauczycielka i przyjaciółka, która nadużyła naszego zaufania i złamała przysięgę jako pedagog. Zrujnowała życie naszego syna. "Powinien być w 100% skoncentrowany na byciu kochającym zabawę młodym mężczyzną grającym w piłkę nożną, ale ten drapieżnik pozbawił go tej umiejętności. Żaden młody rozgrywający ani sportowiec nie będzie bezpieczny w naszej społeczności, jeśli ta kobieta będzie wolna".

Zgodnie z nakazem aresztowania, dwie napaści miały rzekomo miejsce w październiku. Jeden miał mieć miejsce 22 października na Bunch Ford Road, a drugi 28 października na parkingu przed Pizza Hut. Zarzuca się również, że wysłała nastolatkowi nagie zdjęcia na snapchacie. Szkoła skontaktowała się z biurem szeryfa 8 listopada po tym, jak plotki zaczęły krążyć.

Dyrektor szkoły, Brandy Mullennax, napisała list do rodziców w sprawie zarzutów. Stwierdzono w nim, że Anderson nie pracuje już w szkole. Napisano w nim: "Holly Hilly Academy została poinformowana w zeszłym tygodniu o zarzutach dotyczących niewłaściwej relacji między członkiem personelu a uczniem szkoły średniej. Administracja natychmiast skontaktowała się z organami ścigania.

List kontynuował: "Jako społeczność szkolna staramy się zawsze zapewniać bezpieczne środowisko nauki dla wszystkich naszych uczniów. "W tej chwili nie możemy dalej komentować tej sprawy, poza zapewnieniem, że będziemy nadal współpracować z organami ścigania i zapewniać niezbędne wsparcie naszym uczniom i pracownikom w związku z tą sytuacją".

Holly Hilly Academy to prywatna chrześcijańska szkoła przygotowawcza w pobliżu Charleston, do której uczęszcza około 300 uczniów z klas od PK do 12. Mówi się, że Anderson jest zamężną matką dwójki dzieci. Jeśli zostanie uznana za winną, grozi jej do pięciu lat więzienia za domniemane przestępstwo.

Źródło: mirror.co.uk

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną