Szpak w stroju Chrystusa? Internauci oburzeni (FOTO)

0
0
17
Michał Szpak
Michał Szpak / zrzut ekranu

Kontrowersyjny piosenkarz z okazji swoich urodzin postanowił przebrać się w strój Chrystusa, co nie spodobało się zarówno jego fanom jak i reszcie Internautów.

Michał Szpak jest jednym z najbardziej znanych piosenkarzy w Polsce. Słynie z wielu kontrowersyjnych strojów. Nie tak dawno na scenę przebrał się za Violettę Villas. Teraz jednak przesadził. W niedzielę piosenkarz świętował swoje 33 urodziny. Wiek ten nazywają Chrystusowym. Szpak w mediach społecznościowych opublikował, więc zdjęcie, na którym pozuje w stroju, który przypomina filmy o Jezusie Chrystusie. 

"Chrystusowe 33. W ten nowy etap wchodzę z marzeniem na dłoni pt. NADWIŚLAŃSKI MROK"
-czytamy w opisie pod zdjęciem. 

Skandaliczne zachowanie Szpaka oburzyło Internautów. W sieci pojawiło się wiele komentarzy. Spora ich część była negatywna. Użytkownicy zarzucali Szpakowi brak szacunku dla osób, które wierzą. Ostro krytykowano jego zdjęcie. 

"A dlaczego nie przebrałeś się za Mahometa? Oczekujesz szacunku dla osób LGBT, a sam szydzisz z czyjejś wiary? Gdzie twoja tolerancja i poszanowań praw drugiego człowieka? Może zamiast Michał powinieneś mieć na imię Hipokryzja?"
-napisał jeden z Internautów. 

Ktoś inny również przyznał, że Szpak powinien przebrać się za Mahometa. Dodał jednak, że wtedy trzeba by było mieć odwagę tak więc o wiele łatwiej jest mu uderzyć w chrześcijan. Podkreślił, że Szpak potrafi jedynie robić wokół siebie szum, gdyż talentu w ogóle nie ma. Jeszcze ktoś inny przypomniał Szpakowi, że z wiary się nie żartuje. Zaznaczył, że lubi go jako piosenkarza jednak ma wrażenie, że jego idol się pogubił. 

"Człowiek który rzekomo walczy swoją artystyczną ekspresją o wolność dla inności ma w pogardzie wyznawców religii chrześcijańskiej. Brak szacunku dla Chrystusa" 
-czytamy. 

Czy muzyk celowo prowokuje? Przypomnijmy, że sporo kontrowersji wywołał całkiem niedawno w podcaście Żurnalisty. Tam wypowiadał się na temat niepewnej tożsamości płciowej. 

Zdjęcie, które wywołało słuszne oburzenie wśród Internautów można zobaczyć tutaj:

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną