Łazuka zaskoczył wszystkich. Tak pojawił się w "Szansie na Sukces" (WIDEO)

0
1
13
Bohdan Łazuka
Bohdan Łazuka / https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Bohdan_Lazuka.jpg

Dzisiaj Bohdan Łazuka pojawił się w słynnym programie "Szansa na sukces". Tam zaskoczył wszystkich. Zobacz, z kim mogliśmy go zobaczyć.

"Szansa na sukces" jest aktualnie jednym z najbardziej znanych i lubianych polskich programów. Dzięki niemu przypomnieć możemy sobie utwory wielu znanych artystów czy zespołów np. piosenki Krzysztofa Krawczyka czy zespołu Blue Cafe. Tydzień temu wykonywano utwory kompozytora Wojciecha Trzcińskiego. Dzisiaj o godzinie 15:15 w TVP2 odbyła się kolejna emisja programu. Tym razem pojawił się tam słynny aktor, artysta oraz wokalista Bohdan Łazuka. Piosenki dla uczestników wylosował Marek Sierocki. Artyści mieli zmierzyć się z utworami Łazuki.  Aktor miał ocenić te wykonania. 

Łazuka zaskoczył wszystkich 

Jak się później okazało w jury zobaczyć mogliśmy również Dorotę Rabczewską, znaną bardziej jako "Dodę" oraz Ryszarda Poznakowskiego. Wiadomo już, że to Dawid Krężel wygrał 12. odcinek nowego sezonu.

Jeden z filmów z programu jest już dostępny na YouTube. Można go obejrzeć tutaj:

Sama Doda na swoje oficjalne media społecznościowe wrzuciła relację, na której zobaczyć można jej kreację jaką zaprezentowała w programie "Szansa na Sukces", a także nagranie, na którym widać jak siedzi obok Bohdana Łazuki. Zdjęcia te można zobaczyć poniżej:

Przypomnijmy, że Bohdan Łazuka urodził się 31 października 1938 roku w Lublinie, Jest znany przede wszystkim jako aktor  teatralny, filmowy i głosowy, piosenkarz, artysta estradowy, prezenter telewizyjny i radiowy, konferansjer. Przeważnie wcielał się w role, które były bardzo charakterystyczne. Odznaczony został Złotym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.  Był czterokrotnie żonaty. Ma dwójkę dzieci Adama i Olgę. Prywatnie przyjaźnił się z wybitną artystką Violettą Villas, o której często wspominał w licznych wywiadach. 

 

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną