Znana TikTokerka nie gryzie się w język. Tak mówi o przejęciu mediów przez Tuska (WIDEO)

1
0
6
zrzut ekranu
zrzut ekranu / TikTok

W ostatnim czasie bardzo głośno jest na temat przejęcia mediów publicznych w Polsce. Teraz w tej kwestii wypowiedziała się słynna TikTokerka - Najjjka (Natalia Ruś). Oto co powiedziała.

W ostatnich dniach w mediach w całej Polsce bardzo wiele mówi się na temat zmiany władz mediów publicznych. Politycy Prawa  i Sprawiedliwości uważają, że jest to przejęcie nielegalne. Zdecydowano się już nawet na poinformowanie o zaistniałej sytuacji Brukseli. Sam były premier Mateusz Morawiecki nagrał film w języku angielskim i wrzucił na swoje oficjalne konto na portalu X. Tam również wypowiada się o mediach publicznych oraz Tusku. 

Z kolei Najjjka jest znaną, polską TikTokerką. Propaguje konserwatywne poglądy i nie wstydzi się ich. Tym razem odniosła się do przejęcia TVP przez Tuska. Kobieta nie gryzła się w język. Na początku zadała pytanie tym osobom, które cieszą się z tego co się wydarzyło. Dopytała ich czy wiedzą czym jest totalitaryzm. Zapytała też czy nie uczęszczali na lekcje historii. 

"Usunięcie TVP to jest już cios w wolne media. Za niedługo nie będziemy mogli publicznie, nawet wśród znajomych, szefostwa, w pracy, w szkole wyrażać tego, co myślimy, bo dojdziemy do momentu, że jedyne zdanie dobre, jakie ma na przykład właśnie koalicja" 

-słyszmy na nagraniu. 

Jej zdaniem wolność mediów w Polsce jest zagrożona, a Polska zbliża się do takich państw jak chociażby Korea Północna. Pod koniec zaznaczyła, iż mogą znaleźć się osoby, które oskarżać ją będą o wymyślanie różnego rodzaju historii. Według niej te osoby wspomną jeszcze jej słowa. "Ci którzy dziś tak się cieszą, że TVP zostało usunięte, za niedługo będą płakać, bo ich wolność zostanie odebrana" - mówiła na nagraniu. Dodała. że ludzie prawdopodobnie nie wiedzą do czego dąży obecna władza. 

Nagranie, które opublikowane zostało przez TikTokerkę wciąż posłuchać można w mediach społecznościowych. Znaleźć można je poniżej:

@najeczk.a #tvpis #tvp #po #lewica #polityka #telewizja #najka ♬ dźwięk oryginalny - Najeczka

Źródło: Redakcja

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną