Manicure hybrydowy – cena wyższa a popularność usługi wciąż ta sama

0
0
3
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / Internet

Zgodnie ze wzrostem cen wszystkich towarów i usług, rosną ceny zabiegów kosmetycznych. Pomimo iż manicure hybrydowy dziś ma wyższą cenę, zainteresowanie nim wcale nie słabnie. Najwyraźniej kobiety stawiają wygląd ponad wszystko. Ile dziś kosztuje manicure hybrydowy?

Ile kosztuje manicure hybrydowy?

Kobiet, które w sposób szczególny upodobały sobie manicure hybrydowy cena, jaka teraz obowiązuje, ani trochę nie zniechęca. Ile zatem aktualnie kosztuje ten zabieg? Ceny zależą od gabinetu, ale kształtują się na poziomie 150 zł. W cenę usługi wchodzi klasyczny manicure hybrydowy. French manicure frezarkowy z malowaniem lakierem hybrydowym to koszt 170 zł. Do tego dochodzą jeszcze wszelkiego typu zdobienia. Im bardziej skomplikowany pomysł na wykończenie paznokci, tym wyższa jest cena usługi.

Jeszcze do niedawna manicure hybrydowy było można wykonać po znacznie niższej cenie. I wcale nie było trzeba szukać najtańszego, niezbyt popularnego gabinetu na obrzeżach miasta. Dziś usługa jest wyższa, ale mimo to cena nie zniechęca kobiet do regularnego stylizowania swoich paznokci.

Manicure hybrydowy – co wchodzi w cenę usługi?

Wyższa cena manicure hybrydowego może świadczyć o wyższym poziomie usługi. W cenę wchodzi kompleksowa i zarazem profesjonalna obsługa, od przygotowania płytki paznokci, usunięcia starego lakieru, poprzez nową stylizację paznokci oraz wykonanie efektownego zdobienia. Kosmetyczka dzięki odpowiednim kwalifikacjom i doświadczeniu, doradza klientkom i dba o to, aby czuły się w jej gabinecie jak najlepiej.

W zamian za wyższą cenę często klientki są obsługiwane przez wyszkolone i wykwalifikowane kosmetyczki. Podczas zabiegów są zaś wykorzystywane wysokiej jakości lakiery i nowoczesne narzędzia. Wyższa cena usługi jest podyktowana wieloma czynnikami.

Dlaczego cena manicure hybrydowego wzrasta?

Ceny usług w branży beauty rosną w górę podobnie jak ceny wielu innych usług i produktów. Z każdym rokiem rosną składki ZUS, wzrastają koszty prowadzenia salonów urody, rosną wynagrodzenia. To tylko niektóre powody, dla których ceny poszczególnych usług także muszą wzrastać.

Salony ponoszą wyższe koszty zakupu lakierów hybrydowych oraz pozostałych kosmetyków i narzędzi wykorzystywanych do manicure hybrydowego. Z automatu muszą podnosić ceny zabiegu. Mimo to kobiety nie zamierzają rezygnować z estetycznych paznokci. Zdobienie w postaci, chociażby klasycznego pokrycia paznokci lakierem hybrydowym, wykonują średnio raz na dwa tygodnie. Biorąc pod uwagę to, jak bardzo zależy im na ładnych paznokciach, można domniemać, iż jeśli wystąpią kolejne podwyżki, nie zniechęcą się do wizyty w profesjonalnym salonie urody.

Kobiety kochają mieć estetyczne, starannie wystylizowane paznokcie zarówno w pracy, na imprezie, jak i w tym czasie, kiedy odpoczywają w zaciszu własnego domu. Rosnące ceny usługi manicure hybrydowego wcale nie zniechęcają ich do zapisywania się na kolejną wizytę w salonie urody. Wygląd ma duże znaczenie, a wyższa cena usługi nie powinna być powodem do rezygnowania z niej.

Źródło: Redakcja

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną