Czy można kupić kryptowaluty bez weryfikacji?

0
0
1
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / Internet

Dla wielu osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rynkiem kryptowalut, kluczowe staje się pytanie: czy można kupić kryptowaluty anonimowo, bez weryfikacji? Odpowiedzią może być nowa oferta od partnera Ari10, który umożliwia zakup Bitcoina i innych kryptowalut bez weryfikacji do kwoty 2000 zł. Jak działa taki proces? Zobacz, jak kupować kryptowaluty anonimowo, szybko i w pełni bezpiecznie.

Kantor Bitcoin od Ari10 – szybki i anonimowy zakup

Ari10 wprowadza innowacyjne podejście do zakupu kryptowalut, umożliwiając klientom nabywanie Bitcoina bez konieczności podawania szczegółów tożsamości dla kwot do 2000 zł. Dla wielu inwestorów kantor Bitcoina to doskonała okazja na szybki start w świecie kryptowalut bez zbędnych formalności.

Kantory kryptowalut mają bowiem wiele zalet. Przede wszystkim są prostsze w obsłudze niż giełdy. W dodatku wersje online są dostępne 24/7. Część kantorów kryptowalutowych działa także stacjonarnie. To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na osobistym kontakcie.  

Jak działa kantor Bitcoina bez weryfikacji? 

Aby zakupić Bitcoina do kwoty 2000 zł, wystarczy podać numer telefonu, adres e-mail i potwierdzić transakcję za pomocą otrzymanego kodu SMS. To prosty i szybki proces, który umożliwia zdobycie kryptowalut w mgnieniu oka (w dalszym ciągu, w pełni bezpiecznie).

Jeśli jednak planujesz inwestycje większe niż 2000 zł, konieczne będzie przeprowadzenie jednorazowej weryfikacji tożsamości. W tym przypadku, oprócz podania numeru telefonu i adresu e-mail, będziesz musiał dostarczyć dokument tożsamości, takie jak dowód osobisty lub paszport. Jednak po przeprowadzeniu tej procedury, nie będziesz zobowiązany do ponownej weryfikacji przy kolejnych zakupach na danym koncie. Dlaczego weryfikacja jest konieczna? Wynika to z przepisów, które mają minimalizować ryzyko nieuczciwych transakcji i prania pieniędzy. Pamiętaj jednak, że handel kryptowalutami jest w pełni legalny, a sam proces weryfikacji krótki. Nie warto się więc zrażać. 

Wygodne metody płatności w kantorze Bitcoin 

Aby jeszcze bardziej ułatwić proces zakupu, Ari10 umożliwia korzystanie z różnych metod płatności, takich jak BLIK, Apple Pay, Google Pay, karta płatnicza, szybki przelew internetowy czy Paysafecard. To elastyczne podejście pozwala dostosować płatność do indywidualnych preferencji każdego klienta.

Nowa oferta kantoru Bitcoina od Ari10 otwiera drzwi do świata kryptowalut dla wszystkich, którzy pragną szybkiego i anonimowego dostępu do Bitcoina. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z kryptowalutami, nowe możliwości zakupu bez weryfikacji mogą być atrakcyjne dla szerokiej grupy użytkowników.

Pamiętaj jednak, że inwestycje, także w kryptowaluty, zawsze wiążą się z ryzykiem. Dlatego nigdy nie inwestuj więcej, niż jesteś w stanie stracić. Oczywiście, może się okazać, że ryzyko Cię ominęło. Ale nie warto stawiać wszystkiego na jedną kartę. Niemniej jednak nowa oferta od Ari10 z pewnością przyciągnie uwagę tych, którzy cenią sobie prostotę, anonimowość i szybkość transakcji.

Źródło: Redakcja

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną