Nowe informacje nt. zdrowia Ziobry. "Sytuacja jest ciężka"

0
0
1
Zbigniew Ziobro
Zbigniew Ziobro / https://www.flickr.com/photos/lublincompl/5751206476/

Od pewnego czasu w mediach pojawia się wiele niepokojących informacji na temat stanu zdrowia byłego Ministra Zdrowia - Zbigniewa Ziobry. Teraz na ten temat wypowiedział się Jacek Ozdoba, poseł Suwerennej Polski. Oto, co powiedział.

Poseł Suwerennej Polski - Jacek Ozdoba odniósł się ostatnio do stanu zdrowia Ministra Zdrowia - Zbigniewa Ziobry, który zmaga się z rakiem przełyku. Ozdoba przyznał, że Ziobro jest osobą niezastąpioną i wierzy, że uda mu się wygrać walkę z rakiem. Dziennikarze zapytali go również o to, jak partia radzi sobie bez byłego Ministra Sprawiedliwości. 

"Pan minister Zbigniew Ziobro jest politykiem, który praktycznie ma największe doświadczenie w polskiej prawicy. Uczył się przy boku świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego, z prezesem Kaczyńskim też niejeden bój stoczył"

-powiedział poseł Jacek Ozdoba. 

Podkreślił też, że wszelkimi obowiązkami, którymi zajmował się Ziobro, zajmuje się teraz Patryk Jaki. Zaznaczył jednak, że decyzje podejmowanie są gremialnie, nie jednoosobowo. 
Były Minister Sprawiedliwości walczy z rakiem. "Tu należy się zatrzymać"

Poseł Jacek Ozdoba dodał też, że Ziobro jest teraz po chemioterapiach, a obecnie jest przygotowywany do dalszych działań, aby móc zwalczyć nowotwór. Przyznał, że jest to niełatwe dla wielu. Odniósł się też do Elizy Michalik. 

"Dlatego jak widzę taką Elizę Michalik... Powiem to z serca, pan minister ma dzieci, żonę - i takie tytuły się pojawiają. Kiedy wychodzi to z bańki sporu politycznego, a to wyszło z tej bańki, jedna osoba życzy drugiej źle, to tu należy się zatrzymać"

-zaznaczył. 

Patryk Jaki o zdrowiu Ziobry
 

Na początku tygodnia odnośnie stanu zdrowia Ziobry wypowiedział się Patryk Jaki mówiąc, że były minister sprawiedliwości jest twardy i walczy z chorobą, ale sytuacja jest naprawdę ciężka. Dziennikarz zapytał Jakiego co myśli o spekulacjach, w których mówi się, że Ziobro wcale nie jest chory. Jaki odpowiedział, że pokazuje to, że przeciwnikom Suwerennej Polski chodzi przede wszystkim o zemstę, a nie prawdę. 

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną