Absurd! PO wypuściła spot, w którym przedstawia się jako antyrosyjska, a PiS jako prorosyjski (WIDEO)

0
0
12
Spot
Spot / YouTube

Platforma Obywatelska wypuściła spot, w którym twierdzi, że PiS realizuje rosyjskie interesy, a PO to obnaży.

Spot jest całkowicie absurdalny. Zarzuca PiS, że przejął władzę w wyniku podsłuchów dokonanych przez importera rosyjskiego węgla (sugestia: rosyjskiego agenta), zamiatał sprawy związane z Rosją i Białorusią, a w końcu popierał sędziego Schmidta, który okazał się zdrajcą.

Wszystko to opiera się na insynuacjach, półprawdach i kłamstwach. Chyba największym z nich jest jednak przedstawienie Donalda Tuska jako człowieka zdolnego obnażyć rosyjskie wpływy, wręcz antyrosyjskiego. Tymczasem to on doprowadził do rozdziału wizyt premiera i prezydenta w Smoleńsku, w wyniku czego doszło do katastrofy smoleńskiej (na życzenie Rosji), to on spacerował z Putinem po molo w Sopocie, wzywał do resetu stosunków z tym krajem, to za jego czasów przyjęto skrajnie niekorzystną dla Polski umowę z Gazpromem itd.itp.

Spot jest skierowany ewidentnie tylko do najbardziej żelaznego elektoratu, który ma pamięć niezwykle krótką i łyknie wszystko. Nie dziwi, że spotkał się z krytyką nawet w liberalnych mediach i ze strony lewicy. Oskarża się go o sianie zamętu, skłócanie Polaków i budzenie histerii.

 

 

 

Źródło: YouTube

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną