"Polityka historyczna a bezpieczeństwo Polski". Już w sobotę wielka konferencja patriotyczna w Warszawie!

0
0
6
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / Internet

Już w najbliższą sobotę, 18 maja, Stowarzyszenie „Wspólnota i Pamięć” organizuje konferencję patriotyczną pt. „POLITYKA HISTORYCZNA A BEZPIECZEŃSTWO POLSKI”.

Wydarzenie odbywa się w związku z drugimi urodzinami organizacji. Stowarzyszenie zaprasza wszystkich zainteresowanych do Collegium Bobolanum w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 61. Wstęp jest wolny. Uroczystość rozpocznie Msza Święta o godz. 14:00 w intencji Ojczyzny i Polaków na Kresach w Sanktuarium Narodowym św. Andrzeja Boboli.

Po niej będzie miała miejsce konferencja w auli Collegium Bobolanum, podczas której wystąpią znani działacze społeczni, historycy i publicyści, m.in. Ewa Siemaszko, dr Artur Bartoszewicz, Paweł Lisicki, Łukasz Warzecha, Leszek Żebrowski, prof. Andrzej Zapałowski, dr Leszek Pietrzak, dr Michał Siekierka i dr Lech Kowalski. Wydarzenie uświetni koncert patriotyczny Andrzeja Kołakowskiego. Podczas konferencji swoją premierę będzie miał zwiastun filmu dokumentalnego o życiu i działalności śp. Księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego.

Produkcja powstaje jedynie dzięki pomocy Darczyńców Stowarzyszenia „Wspólnota i Pamięć”. Można ją wesprzeć w każdej chwili pod linkiem: https://zrzutka.pl/n4mw25

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną