Polityk PiS zaatakowana przez imigrantów. "Przerażające jest, że czują się bezkarni”

0
1
6
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / Internet

Katarzyna Osiak-Filipczak, która była kandydatką z ramienia Prawa i Sprawiedliwości do Sejmiku Województwa Lubelskiego za pomocą mediów społecznościowych poinformowała o pewnej niepokojącej sytuacji. Jak się okazuje kobieta zaatakowana została obcokrajowców. Oto, co dokładnie napisała.

We wtorek 11 czerwca polityk Prawa i Sprawiedliwości Katarzyna Osiak-Filipczak podróżowała trasą S17 Lublin-Warszawa. Po jakimś czasie zatrzymała się na stacji paliw na MOP Markuszów Północ. Według relacji polityk po zatankowaniu szło za nią dwóch obcokrajowców. Później zorientowała się, że przecięli jej oponę, jednak kobieta bała się zatrzymać. 

„Poczułam ogromny niepokój i strach. Skojarzyłam, że ci sami mężczyźni, którzy przy mnie stali, później szli od strony mojego auta. Wyjechałam na drogę ekspresową, musiałam się jednak zatrzymać bo nie miałam powietrza w kole. Dzwoniłam już po pomoc. Po przejechaniu 4 km zatrzymałam się, niestety dogonili mnie co nie było trudne, z auta wyskoczył obcokrajowiec, ten sam, którego widziałam na stacji, wybił mi szybę w aucie (miałam zablokowane drzwi) i ukradł torebkę po czym odjechali”

-dodała.

Podkreśliła, że całe zdarzenie miało miejsce na drodze ekspresowej. Zaznaczyła, iż przypuszcza, że myśleli, że zatrzyma się i wyjdzie z samochodu i wtedy ją zaatakują i okradną ze wszystkiego. Przyznała też, że obcokrajowcy niczego się nie obawiali, gdyż nie mieli zakrytych twarzy. Nie zwracali również uwagi na kamery. Dodała, że sprawa została już zgłoszona jednak policja kryminalna po zabezpieczeniu śladów miała przyznać, że sprawcy zdarzenia są nieuchwytni.  

"Czy nie można porównać ich twarzy, wizerunku z bazą zdjęć z dokumentów wydanych dla cudzoziemców?
Czy nie można ustalić czegoś po numerach auta?"

-zapytała. 

Stwierdziła, że już niedługo może dojść do sytuacji, gdzie Polacy będą obawiali się wyjść z domu, gdyż Polska nie jest już takim bezpiecznym krajem jak wcześniej. "Moje przeżycie jest jak z filmu akcji. Niestety to zła rzeczywistość. Uważajcie na siebie." - puentowała. 

Źródło: Redakcja

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną