Niepokojące informacje. Przerzucają do Polski tysiące imigrantów

0
3
18
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Immigrants_rights_march-Minneapolis.jpg

Publicystka Aleksandra Fedroska poinformowała w mediach społecznościowych, że w czasie trwającej konferencji prasowej z udziałem wojewody lubuskiego z Platformy Obywatelskiej, Polska miała potwierdzić, że Niemcy przerzucili do naszego kraju tysiące imigrantów.

Aleksandra Fedroska dziennikarka w swoich mediach społecznościowych podała niepokojącą informacje. Niedawno w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się konferencja prasowa, na której pojawił się wojewoda lubuski Marek Cebula z ramienia Platformy Obywatelskiej, podczas której Polska miała potwierdzić, że przyjęła z Niemiec tysiące imigrantów. 

„Strona polska przyznała, że do Polski wydalonych z Niemiec do Polski zostało 7500 osób"

-napisała publicystka. 

Z kolei na portalu chojna24 pojawiła się informacja, iż jeden z czytelników napisał, że radiowóz policji z Niemiec przekroczył przejście graniczne w Osinowie Dolnym, a następnie zostawił tam rodzinę imigrantów pochodzących z Bliskiego Wschodu. 

„Do zdarzenia doszło w piątek 14 czerwca około godziny 9:00. Policyjny radiowóz z Niemiec zaparkował na parkingu, wysiadło z niego kilka osób pochodzenia bliskowschodniego - dwie dorosłe osoby i trójka dzieci. Według relacji świadków radiowóz odjechał a pozostawione osoby zaczepiały przechodniów i udały się w kierunku jednego z dużych dyskontów” 

-możemy przeczytać. 

Źródło: Redakcja

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną