Robert Makłowicz w krakowskich autobusach! "Arcyuczta dla uszu" (WIDEO)

0
0
14
Robert Makłowicz
Robert Makłowicz / https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Robert_Maklowicz_2014.jpg

Robert Makłowicz wielu Polakom znany jest przede wszystkim z programów kulinarnych w telewizji. Jak się jednak okazje posiada także kanał na YouTube, który także obserwuje niemała ilość fanów. Już niedługo w autobusach jeżdżących po mieście pojawi się jego głos.

Robert Makłowicz znany jest głównie z programów kulinarnych, jednak teraz szykuje niespodziankę dla swoich fanów. Według informacji podanych przez Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie jesienią tego roku osoby, które będą korzystać z komunikacji miejskiej usłyszą jego głos. Ma być to “arcyuczta dla uszu”.

21 czerwca pojawiła się pierwsza zapowiedź komunikatów, które mają być wypowiadane przez Makłowicza. Zostały one opublikowane na oficjalnej stronie zarządu. 

"Uwaga, włączona klimatyzacja. Proszę zamknąć okna!"

-słyszymy na nagraniu. 

Takiego typu wypowiedzi ma być więcej. Ponadto Robert Makłowicz zdecydował się wzięcie udziału w tej inicjatywie zupełnie nieodpłatnie. 

"Koszty tego projektu? Robert Makłowicz udzieli swego głosu nieodpłatnie, po prostu zrobi to dla miasta. Jedyna opłata rzędu kilkuset złotych, jaką poniesie miasto w związku z tym przedsięwzięciem, to koszt wynajęcia profesjonalnego studia na wykonanie nagrań"

-powiedział w rozmowie z lokalnym medium Kraków Nasze Miasto rzecznik krakowskiego ZTP Sebastian Kowal.

Na lata 2024-2034 podpisana została umowa ZTP ze spółką Mobilis. Pierwsze komunikaty Makłowicza jego fani będą mogli usłyszeć jesienią 2024 roku. 

Przypomnijmy, że mężczyzna stał się sławny dzięki takim programom rozrywkowym jak: “Podróże kulinarne Roberta Makłowicza” i “Makłowicz w podróży”, które oglądać można było w Telewizji Polskiej. Jeździł wtedy w różne zakątki świata i pokazywał Polakom nieznane wcześniej przepisy oraz nowe smaki. Kilka lat temu TVP zdecydowało się zakończyć z nim współpracę. Po kilku latach Makłowicz uznał, że założy swój własny kanał na YouTube, który teraz cieszy się niemałą popularnością. Obserwuje go prawie 600 tysięcy osób. Z kolei niektóre nagrania obejrzane zostały nawet 300 tysięcy razy. 

Źródło: Redakcja

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną