Klaudia el Dursi nagrywa w samochodzie! Czy trzeba chwalić się głupotą? (WIDEO)

0
0
7
Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi / https://www.tiktok.com/@klaudiaeldursi/ / zrzut ekranu

Kilka dni temu Klaudia el Dursi zasłynęła rajdem po autostradzie A2. Gwiazda TVN wyprzedzała samochody pasem awaryjnym.

Tymczasem na jej własnym TikToku można zobaczyć kolejne kontrowersyjne zachowanie.

Klaudia el Dursi - samochód

Po tym jak nagranie z rajdu celebrytki zostało udostępnione przez profil "Stop Cham", gwiazda przyznała się, że to ona jechała mercedesem i przeprosiła za swoje zachowanie.

"Chciałam bardzo przeprosić swoje nierozsądne, brawurowe zachowanie. Jest mi ogromnie wstyd, jest mi przykro. Takie zachowanie absolutnie nie powinno mieć miejsca. Okazałam brak szacunku względem innych kierowców, za co jeszcze raz ogromnie przepraszam"

- powiedziała na instastory.

I zapewniła:


"Oczywiście jestem gotowa ponieść konsekwencje swojego zachowania. Nie będę próbowała się tłumaczyć, bo nie ma wytłumaczenia na takie zachowanie. Żaden pośpiech tego nie usprawiedliwia, żadna chęć sprostania tym wszystkim zadaniom dookoła. Jeszcze raz przepraszam"

 

El Dursi nagrywa w czasie jazdy

Najwyraźniej jednak gwiazda TVN częściej niż się spodziewamy podejmuje ryzykowne zachowania. Na jej profilu na TikToku jest video, na którym widać, że w czasie jazdy celebrytka nie koncentruje się na drodze, tylko na "tańcu" i filmowaniu siebie oraz towarzysza jazdy.

Po pasie awaryjnym? Z telefonem w ręku podczas jazdy? Czy trzeba chwalić się głupotą? Jak kierujesz to kieruj, bierzesz odpowiedzialność nie tylko za siebie i swojego pasażera, ale też innych ludzi

Kto prowadzi skoro Ty nagrywasz a kolega obok drzemie? Boze chron przed takimi kierowcamikto prowadzi??? tam jeszcze są dwa miejsca z przodu i jest kierowcą??

- pisali internauci (zachowano pisownię oryginalną)

Nagranie poniżej:

@klaudiaeldursi

Always the same

♬ dźwięk oryginalny - Klaudia El Dursi

 

Źródło: Redakcja

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną