Stacja potwierdza! Aleksander Sikora dołącza do Polsatu

0
0
1
Sikora
Sikora / wikimediacommons

W ostatnim czasie wiele mówiło się o pojawieniu się Aleksandra Sikory w Polsacie. Jak się okazuje spekulacje te okazały się prawdą. Stacja właśnie potwierdziła powrót mężczyzny.

Aleksander Sikora to polski prezenter telewizyjny, a także dziennikarz. Mężczyzna stracił pracę w Telewizji Polskiej kiedy tylko w naszym kraju zmienił się rząd. Nie tylko Sikora, ale również Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, czy chociażby znana wszystkim z serialu "M jak miłość" Katarzyna Cichopek. Jak się okazuje Cichopek będzie miała nową posadę w Polsacie. Dostanie swój własny program pt.  "Twoja mama i mój tata", który ma pokazać, że można się zakochać w każdym wieku.

Aleksander Sikora pojawi się w Polsacie

Sikora na swoim oficjalnym koncie na Instagramie potwierdził swoją obecność w Telewizji Polsat. 

" Oficjalnie potwierdzaMY, że @oleksikora dołącza do rodziny Polsatu! I tak się pięknie składa, że Aleksander zadebiutuje na naszej antenie w trakcie Festiwalu Piękna, współprowadząc jubileuszową 35. Galę @miss.polski oraz Miss/Mister Supranational w dn. 4,5,6 lipca, punktualnie od godz. 20:00 w Polsacie!"

-napisał. 

Podobno dziennikarz ma pojawić się  "Halo, tu Polsat", a później wystąpić w słynnym programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Oryginalny wpis można zobaczyć tutaj:

Aleksander Sikora Polsat

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną