Smutne wieści od mamy pięcioraczków. Czaruś jest...

0
0
0
mama pięcioraczków
mama pięcioraczków / https://www.instagram.com/rodzinaclarke/

Dominika Clarke znana jest jako "mama pięcioraczków". Dzieci urodziły się w lutym 2023 r. (jedno z nich zmarło), a rodzina Clarke do tej pory budzi ogromne zainteresowanie.

Pięcioraczki z Horyńca

Tak zwane pięcioraczki z Horyńca to obecnie bardzo liczna rodzina, bo jak Dominika napisała na instagramie, tworzą ją:

 

"Vince & Domi ♥️ Piecioraczki 12 Luty 2023👱 Philip 🧒 Elliot 👱👱‍♀️ blizniaki Antoinette & Ziggy 🧒🧑 Blizniaki Charlotte & Alexander 👶 Grace"

 

Czyli rodzice oraz 11 dzieci.

 

Wiosną 2024 r. cała familia przeprowadziła się do Tajlandii, a Dominika relacjonuje ich codzienne życie. Jednak aktywność w sieci ma także swoje ciemne strony i kobieta otrzymuje wiele "życzliwych" komentarzy dotyczących jednego z pięcioraczków - Czarka.

 

Rodzina pięcioraczków - Czaruś

Czaruś odbiega od pozostałej trójki z "pięcioraczków" - ma sondę, nie chodzi i jest mniejszy. "Życzliwe" internautki sugerowały, że chłopiec potrzebuje rehabilitacji i sugerowały zaniedbanie przez matkę.

Dominika Clarke w poruszającym nagraniu przyznała, że Czaruś jest ciężko chory oraz że oczywiście ma rehabilitację oraz leczenie. Ona sama jednak nie publikuje relacji z tych zabiegów, bo dla niej samej jest to bardzo trudne. 

 

Czaruś jest wyjątkowy, pogodny i czarujący i choć prognozy są nieprzychylne, my nie tracimy nadziei.

 

Nie będę pokazywać czegoś, na co ja sama nie mogę patrzeć - są inne profile chorych dzieci i ich codziennych walk, ich rodzice są dużo silniejsi ode mnie, może kiedyś i ja będę w stanie opowiadać o naszej walce...

 

nie chcę patrzeć na Czarusia jak na dziecko niepełnosprawne i nie chcę by tak na niego patrzyli inni - chcę dzielić się radością.

 

Dominika Clarke nie ujawniła, na co choruje Czaruś. Można się jednak domyślać, że jest to bardzo poważne schorzenie.

 

Źródło: prawy.pl

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną