Tajemniczy lot nad Radomiem. Mieszkańcy zaniepokojeni!

0
0
4
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / Internet

W niedzielę rano, 7 lipca mieszkańców Radomia zaniepokoił tajemniczy lot samolotu, który kręcił pętle nad Radomiem oraz jego okolicami.

W niedzielę rano 7 lipca mieszkańcy Radomia mogli usłyszeć hałas na niebie. Wtedy też ludzie zaczynali zastanawiać się dlaczego pewien samolot kręci "kółka" nad miastem. Spowodowało to liczne komentarze w mediach społecznościowych. Przeczytać można było m.in opinie osób, które pasjonują się lotnictwem. Następnie stwierdzono, iż prawdopodobnie był to lot testowy. Było też sporo osób wyraźnie zaniepokojonych. Ponadto zauważono, że samolot linii lotniczych PLL LOT wpisano z adnotacją „nieznany status lotu”.

Tajemniczy samolot. Mieszkańcy zaniepokojeni 

Później okazało się, że kółka "tajemniczego" samolotu to nic innego jak szkolenie pilotów, a loty trwały trzy godziny. Samolot po wystartowaniu wykonywał 5-6 pętli i lądował. Osoby, które były miłośnikami lotnictwa mogły dzięki temu zrobić wiele zdjęć, a taki samolot zobaczyć można w Radomiu bardzo rzadko. 

"Brazylijski Embraer jest dość popularnym samolotem wąskokadłubowym. W Polsce samoloty Embraer ma nie tylko LOT, ale też jedna taka maszyna jest samolotem rządowym. Samoloty Embraer latają głównie na krótkich liniach, wersja samolotu, który „obudził” Radom i wywołał takie zaniepokojenie mieszkańców zabiera na pokład 82 pasażerów"

-czytamy na portalu echodnia.eu. 

Radom samolot

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną