Nie żyje mistrz świata. Został zamordowany

0
0
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / Pixabay

Dziś, 5 października media poinformowały o śmierci mistrza świata. Jak się okazuje mężczyzna został zamordowany w pobliżu swojego domu. Przeczytaj co dokładnie się wydarzyło!

Marlon Perez Arango był znany wszystkim jako były mistrz świata w wyścigu punktowym w kategorii młodzieżowców. 48-latek został zamordowany w pobliżu swojego domu. Do przerażającego zdarzenia doszło 4 października. Mężczyzna wybrał się na spacer se swoim psem. Po jakimś czasie do 48-latka podszedł rabuś, który chciał aby ten oddał mu złoty łańcuszek.

Były mistrz świata nie chciał mu nic oddawać. Niedługo później zaczął się bronić. Rabuś wyciągnął nóż i zadał mu cios w szyję. Na miejscu niemal od razu pojawiły się odpowiednie służby. Arnago jak najszybciej został przewieziony do szpitala, jednak lekarzom nie udało się go uratować. Zmarł tuż przed operacją.

Jego śmierć wstrząsnęła środowiskiem sportu, które zdecydowało się go pożegnać w mediach społecznościowych.

„Komitet Wykonawczy Kolumbijskiego Komitetu Olimpijskiego, na którego czele stoi jego przewodniczący Ciro Solano Hurtado, głęboko ubolewa nad śmiercią mistrza świata w kolarstwie i wielokrotnego medalisty wydarzeń cyklu olimpijskiego, Marlona Alirio Pereza Arango”

-czytamy w komunikacie.

Przypomnijmy, że Marlon Perez Arango jeden z największych sukcesów odniósł w 1994 roku. Wtedy też wygrał wyścig punktowy w czasie trwania mistrzostw świata. Był również mistrzem Kolumbii w jeździe indywidualnej na czas. W Europie stał się zwyciezcą wyścigu Trophee des Grimpeurs.