EUROPA NA KRAWĘDZI! Za 50 lat powstaną muzułmańskie państwa

0
0
0
/

By kultura utrzymała się przez więcej niż 25 lat wskaźnik narodzin musi wynosić 2.11 dziecka na rodzinę. W Unii Europejskiej wskaźnik ten wynosi 1.38. Nie oznacza to jednak, że Europa wyludnia się. Jak to możliwe? W Europie przybywa imigrantów. A ściślej mówiąc imigrantów islamskich.



Badania dowodzą, że jeśli wskaźnik narodzin będzie niższy niż 2.11 dziecka na rodzinę w ciągu 25 lat kultura upadnie. Z historii świata wiemy, że żadna kultura nie zdołała podwyższyć wskaźnika narodzin jeśli był on na poziomie 1.9.

Jeśli wskaźnik narodzin spadnie do poziomu 1.3 odwrócenie tej tendencji nie jest możliwe. Wiąże się to z tym, iż taki proces zająłby od 80 do 100 lat, a nie istnieje żaden model ekonomiczny, który by to utrzymał. Doskonale pokazuje to taki oto przykład: gdy dwie pary rodziców mają po jednym dziecku to jest o połowę mniej dzieci niż rodziców, co za tym idzie jest cztery razy mniej wnucząt niż dziadków.

Z raport o zmianie sytuacji demograficznej świata dowiadujemy się, że w 2006 roku urodziło się tylko milion dzieci. W takiej sytuacji trudno jest mieć dwa miliony dorosłych wchodzących w wiek produkcyjny w 2026 roku. A jeśli kurczy się populacja upada również kultura.

W 2007 roku wskaźnik narodzin roku we Francji wynosił 1.8, w Anglii 1.6, w Grecji 1.3, w Niemczech 1.3, we Włoszech 1.2, w Hiszpanii 1.1. W całej Unii Europejskiej, w 31 krajach, wskaźnik narodzin wynosi 1.38. Naukowcy ostrzegają, że badania historyczne mówią nam, iż tych liczb nie da się odwrócić. Jest kwestią czasu kiedy Europa, jaką znamy przestanie istnieć.

Kwestią jeszcze bardziej niepokojącą i zaskakująca jest fakt, że populacja Europy nie zmniejsza się. Dlaczego? Wzrasta liczba imigrantów i to islamskich. Z całego wzrostu populacji w Europie od 1990 roku aż 90 proc. była spowodowana imigracją islamską.

W samej Francji na rodzinę przypada 1.8 dziecka, a w muzułmańskich rodzinach w tym kraju przypada 8.1 dziecka na rodzinę. 30 proc. dzieci we Francji do 20 lat to muzułmanie. W dużych miastach takich jak Nicea, Marsylia, Paryż wskaźnik ten wzrósł do 45 proc. Przewiduje się, że do 2027 roku jeden na pięciu Francuzów będzie muzułmaninem. W ciągu zaledwie 37 lat Francja będzie republiką islamską. A już dziś na południu Francji - tradycyjnie najbardziej zaludnionego na świecie regionu Kościoła - jest teraz więcej meczetów niż kościołów.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Sytuacja chrześcijan w Iranie może się jeszcze pogorszyć! >>

Podobna sytuacja jest w Wielkiej Brytanii. W ciągu ostatnich 30 lat populacja muzułmanów na wyspach wzrosła z 82 tys. do 2,5 mln: wzrost 30 krotny. Równocześnie jest tam więcej niż 1 tys. meczetów, z których wiele kiedyś było kościołami.

Z kolei w Holandii 50 proc. wszystkich noworodków to dzieci muzułmanów. W ciągu 15 lat połowa populacji tego kraju będzie muzułmańska.

Następnie w Belgii 25 proc. populacji i 50 proc. wszystkich noworodków to muzułmanie. W zaistniałej sytuacji rząd Belgii oświadczył, że do końca 2025 roku 1/3 wszystkich dzieci europejskich będzie rodziła się w rodzinach muzułmańskich.
 
Jako pierwszy na zaistniałą sytuację zareagował rząd niemiecki. W wydanym oświadczeniu czytamy: „Spadek [niemieckiej] populacji nie może być już zatrzymany. Jego spiralny upadek nie może być już odwrócony. Będzie to muzułmański kraj do 2050 roku.”

Muzułmanie upodobali sobie nie tylko zachodnie kraje Europy. W Rosji jest ponad 23 mln muzułmanów: to 1/5 Rosjan. Przewiduje się, że 40 proc. całej rosyjskiej armii w ciągu kilku lat będzie muzułmańska.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowy szef CIA islamistą? >>

W internecie można odnaleźć archiwalne przemówienie Muamara Kadaffiego, byłego nieżyjącego już przywódcy Libii: „Są znaki, że Allach da zwycięstwo islamowi w Europie bez użycia mieczy, bez broni, bez podboju. Nie potrzebujemy terrorystów, samobójców z materiałami wybuchowymi. Ponad 50 mln muzułmanów w Europie zmieni ją w kontynent muzułmański w ciągu kilku dekad”.

Obecnie w Europie jest 52 mln muzułmanów. Rząd niemiecki stwierdził, że należy się spodziewać podwojenia tej liczby ciągu następnych 20 lat, tak że osiągnie ona 104 mln.

Raport o zmianie sytuacji demograficznej świata nie uwzględnia Polski. Nie oznacza to, że sytuacja w naszym kraju jest kolorowa. W Polsce na rodzinę przypada 1.26 dziecka. Czym różni się sytuacja Polski od innych krajów Europy? Może tym, że w naszym kraju nie ma jeszcze tylu muzułmanów co w innych krajach. Jednak czy tak możemy mieć pewność, że tak będzie wiecznie?
   
Jaki kontynent odziedziczą kolejne pokolenia po swoich przodkach – katolikach? Czy będą mogły swobodnie wyznawać swoją wiarę, czy też kościół zostanie zamknięty w katakumbach? By poznać odpowiedzi na te pytanie nie trzeba będzie czekać setek lat wystarczą dziesiątki.

Opr. Agata Bruchwald na podstawie filmu poniżej:

fot. sxc.hu

 

{youtube}JlVJDrfmdjg#!{/youtube}

Źródło: prawy.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną