Z kraju

Burmistrz warszawskiego Ursynowa demoralizuje dzieci homoseksualizmem

Na warszawskim Ursynowie trwa trzecia edycja „Tygodnia Równości”. Inicjatorem wydarzenia jest burmistrz, który nie ukrywa, że w ten sposób chce zamanifestować swoje wsparcie dla środowisk homo i transseksualnych (LGBT).

 

Po raz pierwszy „Tydzień Równości” odbył się w roku 2011. Jego inicjatorem jest przede wszystkim lewicowy burmistrz dzielnicy Ursynów – Piotra Guziała.

W inauguracji „Tygodnia Równości” uczestniczyła m.in. Anna Grodzka i Agnieszki Grzybek, przewodnicząca Partii Zielonych. Obydwie zaproszone osoby wraz z burmistrzem Guziałem wciągnęły na maszt znajdujący się przed budynkiem urzędu, tęczową flagę, symbol wszelkiego rodzaju dewiantów seksualnych.

– W ten sposób manifestujemy wsparcie dla mniejszości LGBT oraz to, że nie ma dla nas znaczenia ich orientacja seksualna – powiedział Guział.

Z kolei poseł Grodzka wyraził swoje zadowolenie wobec działań burmistrza na rzecz dewiacyjnej propagandy. Wtórowała mu również Agnieszka Grzybek, która uznała, że jej partia już od dawna wspiera homoseksualistów.

W czasie „Tygodnia” przewidziano m.in. spotkanie pt. „Najpierw związki, potem małżeństwa?”, którego gośćmi będą: Robert Biedroń i Bastiaan Winkel, koordynator projektu ds. środowisk LGBT. Po spotkaniu odbędzie się emisja filmu pt. „Eating out” opowiadającego o korzyściach płynących z bycia homoseksualistą. Film jest na tyle nasycony scenami pornograficznymi, że uniemożliwiło to jego premierę w światowych kinach. Ekranizacja uchodzi za kultową pośród osób LGBT.

Kolejnym niepokojącym punktem „Tygodnia Równości” na Ursynowie, był konkurs, w którym wzięła udział młodzież z okolicznych gimnazjów i szkół średnich. Zadaniem jego uczestników, było jak najlepsze przedstawienie hasła „Równość wokół nas”. Nagrodzone prace znalazły się przed budynkiem Urzędu Dzielnicy. Co najmniej trzy prace wprost zachęcają do akceptacji grzechu sodomskiego. Szokujący jest natomiast rysunek Dagmary Koniecznej, która zajęła 3 miejsce w konkursie. Przedstawia on wagę z dwoma równymi ze sobą szalami. Na jednej z nich znajdziemy symbole związków homoseksualnych, na drugiej zaś symbol związku kobiety i mężczyzny.

Już drugi rok z rzędu, w ramach „Tygodnia Równości” odbędą się warsztaty dla uczniów drugich klas liceów, mające na celu uwrażliwianie ich na potrzeby homoseksualistów.

Piotra Guział od 1997 r. związany jest z lewicą. Należał do SdRP, SLD i SDPL. Jest również założycielem młodzieżówki SLD – Federacja Młodych Socjaldemokratów. Obecnie wchodzi w skład Komitetu Honorowego warszawskiej Parady Równości. Dzielnicą Ursynów rządzi koalicja "Nasz Ursynów" i… PiS.

 

„Tydzień Równości” na warszawskim Ursynowie trwa od 8 do 14 czerwca. Więcej na: http://www.ursynow.pl/page/index.php?str=484&date=2013-06-08&id=5244, w tym konkurs dla gimnazjalistów i licealistów.

 

 

Agata Bruchwald
Źródło: pch24.pl

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

24 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra