Z kraju

SKANDAL!!! Dzieci na PARADZIE RÓWNOŚCI

Co wspólnego z równością ma facet ubrany jak panienka lekkich obyczajów? Ja nie wiem i pewnie panowie, którzy tak wystąpili na tzw. „paradzie równości” w Warszawie dokładnie też nie wiedzą. Tegorocznemu przejściu towarzyszyło hasło „Różnorodni równoprawni”.

 

Policja i pogoda dopisała tegorocznej tzw. „paradzie równości” jaka przeszła ulicami Warszawy. Bo przecież cóż to jest nawet kilkaset uczestników imprezy tak hucznie ogłaszanej i promowanej? Gdyby zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia było tak duże jak to ogłaszają organizatorzy, na ulicach miasta 15 czerwca byłby przynajmniej milion osób.

Parada według planów miała wyruszyć spod Sejmu o godzinie 15.00. Jednak jeszcze kilka minut przed „godziną zero” na Wiejskiej więcej było policji i gapiów niż reprezentantów środowisk „homo”. Niestety, wśród zorganizowanych grup jaki przybywały by uczestniczyć w tym „radosnym wydarzeniu” można było zauważyć młodzież uczącą się z jedną osobą starszą, która z pewnością pełniła ona rolę opiekuna nieletnich.

Z drugiej strony krew w żyłach mroził widok rodziców z małymi dziećmi. Maluchy machały tęczowymi flagami… Na szczęście w Polsce jest osoba pełniąca funkcję rzecznika praw dziecka. Miejmy nadzieję, że zainterweniuje, a rodzice poniosą odpowiednią karę, iż narazili swoje pociechy na stres w związku z oglądaniem panów przebranych za panie itp. zboczenia.

Choć symbolem środowisk gejowskich jest tęczowa flaga niewielu z uczestników parady zaopatrzyło się w nią (nie licząc małych, papierowych flag). Cóż kolejna porażka organizatorów.

Tegoroczna parada równości spod Sejmu wyruszyła z bardzo dużym opóźnieniem. Ależ czy mogło być inaczej. Czy osoby uważające, że dewiacje seksualne są normalnością mogły zacząć promować swoje poglądy w Godzinie Miłosierdzia Bożego? Oczywiście, że nie.

 

PARADA RÓWNOŚCI. ZDJĘCIA! >>

Poza tym poprzedniego dnia publicznie, na Krakowskim Przedmieściu, odmówiono Różaniec jako zadośćuczynienie Bogu i Matce Bożej za grzech sodomii.

Parada, niestety, odbyła się jednak jej organizatorzy nie osiągnęli sukcesu.

tekst i fot. Agata Bruchwald

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

148 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra