Z kraju

Policja zaprasza na spotkanie… z aspirantem Kulsonem

Na Twitterze na koncie Polska Policja pojawiło się zaproszenie na spotkanie… z aspirantem Kulsonem.
– Zapraszamy na briefing z udziałem „najbardziej popularnego policjanta w Polsce”, który odbędzie się jutro o godz. 11.00 w Oddziale Prewencji Policji w Warszawie. W ostatnich dniach wszyscy słyszeli o „Kulsonie” – będzie można go poznać. Szczegóły z akredytacją poda @Policja_KSP – pojawiło się na twitterowym koncie.

 

Przypominamy: Obywatele RP chcieli zakłócić Marsz Niepodległości w 99. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Kilkudziesięciu osobowa grupa Obywateli RP zgromadziła się w okolicach ronda de Gaulle’a. Zostali jednak wyniesieni przez Policję.

 

Rzecznik prasowy stołecznej policji Sylwester Marczak powiadomił, że na komendę doprowadzono około czterdziestu pięciu osób związanych z Obywatelami RP. Demonstrujący naruszyli przepisy prawa o zgromadzeniach oraz artykuł 52 kodeksu wykroczeń, który mówi, że kto przeszkadza lub usiłuje przeszkodzić w organizowaniu lub w przebiegu niezakazanego zgromadzenia” albo „bezprawnie zajmuje lub wzbrania się opuścić miejsce, którym inna osoba lub organizacja prawnie rozporządza” ten podlega karze aresztu do 14 dni, karze ograniczenia wolności albo karze grzywny.

 

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

35 komentarzy

35 Komentarzy

 1. jacek

  13 listopada 2017 at 16:52

  Brawo Polska Policja Państwowa!!!Tym razem zachowali się wzorowo!Brawa dla kierownictwa policji,ministra spraw wewnętrznych i funkcjonariuszy.Tutaj naprawdę widać dobrą zmianę!

 2. Tomek

  13 listopada 2017 at 18:10

  Na nagraniu dość dobrze słychać, że policjant rzeczywiście mówi „Kulson”, a nie „k….o”. Co więcej, widać, że mówi do stojącego obok policjanta, który właśnie zaraz po tym rusza i wsiada do policyjnego wozu. Bez tych wyjaśnień policji, mając jedynie informację podawaną przez Obywateli RP, rzeczywiście można było się zasugerować i usłyszeć niby coś innego.

  Chwaląc policję za działania, warto dodać, że policja podjęła również działania w stosunku do osób, które niosły te nieliczne, ale w mediach uwypuklone, transparenty o charakterze rasistowskim (a organizatorzy Marszu zapowiedzieli, że za rok te osoby / grupki nie będą w Marszu uczestniczyć). Ja nie widzę więc, co można by działaniom policji zarzucić.

 3. Roman

  13 listopada 2017 at 18:35

  Kocham polska policję bez jaj wyszli z twarzą a tych zdrajcow rp pod sąd

 4. klioes vel pislamista

  13 listopada 2017 at 19:43

  Na reakcję postępowego świata na marsz niepodległości

  Świat me(n)diów straszną wieść powiela,
  Że „marsz faszystów był w Warszawie!”
  Już forein office Izraela
  Wojnę chce wypowiedzieć prawie;

  Już z Stockholmskiego Kalifatu
  Jego minister Johanssonik
  Zaćwierkał strwożonemu światu:
  „To trzeba zwalczać!” Tu ukłonik:

  „Faszyści” z Polski gratulują
  Zwalczania, które w Kalifacie
  Sprawia minister… Spacerują
  Szwedki bezpiecznie… Prawdę znacie.

  No-go areas? – „Nie ma w Szwecji!”
  Nie płoną wcale samochody…
  (No a Izrael? Tak w dyskrecji:
  BRAĆ Z NIEGO PRZYKŁAD SĄ POWODY!!!)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra