Z kraju

Kolejny premier nowego porządku

Ta zmiana nie jest zmianą głęboką w polityce PiS. Premierowanie Pani Beaty Szydło, będącej cukiereczkiem dla elektoratu PiS, uśpiło katolicko-narodowe oczekiwania wyborców, którzy z sympatii do liderów „przełknęli” brak pełnej prawnej ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci. A przecież stosunek do ludzkiego życia jest miarą systemu prawnego – czy jest on ludzki, czy – jednak – stoją za nim struktury zła.

Za to prezes PiS chce chronić zwierzęta futerkowe, podczas gdy ludzie – ok. 50 tys związanych z branżą futerkową stracą miejsca pracy i środki do życia. Również reforma edukacji nie zniosła systemu egzaminów testowych – czyli dehumanizacji mas – i nie wprowadziła klasycznych metod ustawienia rozumu do logicznego myślenia i woli do wyboru dobra. Wprowadzono edukację globalną do „zrównoważonego rozwoju”, choć ten neomarksistowski konstrukt z tzw. gender, orientacją seksualną, prawami seksualnymi i reprodukcyjnymi, chce za pośrednictwem złych środków (np. aborcja) osiągnąć cel – by zachować planetę dla „przyszłych pokoleń”. Jest to anty-Ewangelia, która życie ubogich i chorych prezentuje jako zło, a aborcję i eutanazję jako prawo.

Dziś, przejmujący władzę premiera Pan Mateusz Morawiecki przyspieszy wprowadzanie celów zrównoważonego rozwoju w biznesie i w gospodarce. Podporządkuje nadzorowi państwa – jako marionetce światowych oligarchów finansowych działających przez ONZ, UE – każdą dziedzinę życia, włącznie z decyzjami rodziców i ich władzą rodzicielską. Pod butem tzw. 10 zasad prowadzenia businessu i tzw. społecznej odpowiedzialności biznesu pogrzebana zostanie resztka swobody gospodarczej i działalności w ogóle. Np. tzw. niedyskryminacja wymusi zatrudnienie każdego przez każdego – nauczyciela wytatuowanego od stóp do głów w szkole katolickiej.

Bo globalizacja zachodniej rewolucji neomarksistowskiej, przyspieszając podczas wielkich konferencji ONZ lat 90., porzuciła prawdę o człowieku jako osobie i o prawie jako sztuce dobra i słuszności. Wniosła nowotwory tj. gender, orientację seksualną, aborcję jako „prawo” reprodukcyjne i globalizuje anty-Dekalog. Bierze w tym udział obecny premier, kontynuując politykę wszystkich rządów po 1989 roku. Przed Narodem ukrywa się fakt „włożenia” Polski w anty-ewangelizację kasującą etykę katolicką przez tzw. etykę globalną zrównoważonego rozwoju (anty-etykę).

8 grudnia 2015 roku Mateusz Morawiecki objął Ministerstwo Rozwoju, kluczowe dla wprowadzania zrównoważonego rozwoju. 16 listopada 2016 zostaje wicepremierem. 8 grudnia 2017 roku – premierem.

Od tego dnia globalizacja w Polsce przyspieszy, a polski business zwiedziony cudo-twórczością zrównoważonego rozwoju przez rządy i Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan H. Bochniarz, bezkrytycznie w nią się włączy.
Szkoda – bo sprawa ważna – że również Kongres Chrześcijańskich Przedsiębiorców, w Sejmie 9 grudnia, łączył zrównoważony rozwój nowej wieży Babel i zasady etyki globalnej UN Global Compact z katolicką nauką społeczną.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

16 Komentarzy

 1. stary

  13 grudnia 2017 at 09:51

  Bardzo celne ujęcie. Zapomniano tylko wspomnieć o łojcu derektorze.

 2. wolna-polska.pl

  13 grudnia 2017 at 09:55

  1-Marian Kowalski – opłacany szabes goj i podcieracz dzieci diabła. 2-Rejudaizacja nabiera tempa. 3-Konferencja hierarchów katolickich z masonami na temat współpracy.

  • Gosc

   13 grudnia 2017 at 10:03

   Nie ma to jak oczernić sobie Mariana Kowalskiego na śniadanie… Nie ma co sobie nawet głowy zawracać jakąkolwiek argumentacją… Bez tego dzień stracony…

   • johnie

    13 grudnia 2017 at 11:20

    Pana Mariana nie potrzeba dodatkowo oczerniać…
    SAM sobie ścieli…

  • Adamsky

   13 grudnia 2017 at 12:11

   Akurat tu Marian Kowalski w 100% opowiada się przeciw zmianie premiera na Morawieckiego i od kilku dni wraz ze swoim pastorem jadą po PiSie jak po łysej kobyle. Nie popieram ich uwielbienia dla USA i Izraela, mam dość u nich tych ciągłych „kacapów” dosłownie wszędzie, ale tu mówią jednym i tym samym głosem co Narodowcy i patrioci! Że Morawiecki to człowiek z banków, wyciągnięty z kapelusza, więc najpierw Panie posłuchaj a potem krytykuj!

 3. Maciek

  13 grudnia 2017 at 10:09

  Pani Aldono , ta „niesyskryminacja” ,to jest jak ulica jednokierunkowa . Ostatnio „chodziły słuchy” ,że jakiś dziennikarz nie został zatrudniony przez onet ,bo podobno nie pasował do profilu ideowego (był zbyt konserwatywo-katolicki). Za to jak szkoła katolicka nie zatrudni wytatułowanego po czubek głowy pederasty ,to rozlega się RYK od Amnesty International ,przez Bodnara ,aż do fundacji Batorego . 🙂

 4. Robert B.

  13 grudnia 2017 at 10:25

  Nie przypadek, że ma żydowskie korzonki i że jego ochroniarzem jest agent żydowskiego wywiadu niejaki Daniels. A tak w ogóle to pytanie retoryczne: w TVP INFO co rusz słyszy się o schwytanych szpiegach rosyjskich. Ilu szpiegów amerykańskich a szczególnie żydowskich złapano w Polsce od 1989 roku?

 5. johnie

  13 grudnia 2017 at 11:13

  „..by zachować planetę dla „przyszłych pokoleń”…” CIACH !
  Dla przyszłych pokoleń ŻYDOWSKICH…
  Tylko – KOMU będą oni później udzielać kredytów na wysoki procent ???…

 6. johnie

  13 grudnia 2017 at 11:19

  Niestety..
  Podobnie, jak Narodowy-Socjalizm w Rzeszy (tak samo sponsorowany i sterowany przez żyda..) – rzecz musi „wybrzmieć”, bo nie da się jej już cofnąć..
  Ludzie pójdą za tym debilnym amokiem, identycznie, jak w Rzeszy, w 1937-mym,
  bo alternatywą będą prześladowania przez reżym, lub śmierć z głodu i poniewierki..
  Zresztą – podobnie, jak w 1 i 2-giej RP – kto nie z partią, ten przeciwko nam…
  Zakończy się to wszystko NIE „wesołym oberkiem” (S.Michalkiewicz) dla brylującej teraz na Szczycie żydowni, lecz Apokalipsą na skalę światową i oczywiście – mam nadzieję, tym razem skutecznym – „holocaustem”…
  Może dopiero za 50 lat ?.. A może już za miesiąc :)..
  Któż to wie ? 🙂

 7. finka

  13 grudnia 2017 at 16:49

  Niestety ma Pani rację, mamy państwo opresyjne, a Morawiecki moim zdaniem to pogłębi.

 8. LSED

  13 grudnia 2017 at 18:22

  Nieszczęścia chodzą rocznicami:
  – 13 grudnia roku pamiętnego nieświętej pamięci Wojciech Jaruzelski wprowadził stan wojenny;
  – 13 grudnia roku pamiętnego nieświętej pamięci Lech Kaczyński podpisał traktat lizboński;
  – 13 grudnia roku bieżącego nieświętej reputacji Sejm udzielił votum zaufania nierządowi doradcy Donalda Tuska.
  😛

 9. bury

  13 grudnia 2017 at 20:41

  Walka z przemocą wobec kobiet i dzieci. Tak się składa, ze walka z przemocą w rodzinie prowadzi nieuchronnie do nasilenia przemocy urzędniczej wobec rodziny. Już teraz rodzice maja do powiedzenia w sprawie swoich dzieci tyle co Żyd na gestapo. Pan Morawiecki mówiąc o rodzinie nie wspomniał ani słowem o prawach rodziców, które już teraz są w Polsce łamane.

 10. Pl

  16 grudnia 2017 at 09:34

  Tzw. tzw. tzw. co za bełkot

  • ac

   16 grudnia 2017 at 10:20

   nie bełkot tylko realne nazewnictwo. Proszę sięgnąć do opracowań Marguerite Peeters w Polsce, która dekoduje nową globalna etykę, jako ‚etykę’ globalistów. Tzw. dlatego, że etyka jest jedna – czyń dobro unikaj zła -reszta to imitacje, które same siebie nazywają etyką, a nią nie są – są techniką transformacji.

 11. Pingback: c3j8vb5w4dxctv36cxct5x4wd

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra