Z kraju

Ubój rytualny kolejnym pretekstem Żydów do ataków na Polskę

Choć polskie prawo zakazuje dręczenia zwierząt, to niestety w ramach przywilejów dla żydów i islamistów polskie przepisy pozwalają wyznawcom tych religii na zadawanie sadystycznych cierpień zwierzętom przeznaczonym na rzeź. Zapewne kolejna próba zablokowania tych barbarzyńskich praktyk spotyka się z histeryczną reakcją środowisk żydowskich.

Ubój rytualny polega na tym, że krowa zamykana jest w klatce, klatka z żywą krową obraca się do góry nogami, rzeźnik żywej krowie podcina gardło, tętnice i żyły, by żywe zwierzę się wykrwawiło w cierpieniach. Ta barbarzyńska praktyka, nie tylko powoduje niepotrzebne cierpienia zwierząt ale i jest zagrożeniem dla zdrowia i życia konsumentów. We Francji do 2012 roku co roku „ponad 100 dzieci umiera (…) od zatruć mielonym mięsem z uboju rytualnego”. Rosnąca z roku społeczność islamska i związany z tym rozwój islamskiego uboju rytualnego sprawia, że problem ten z roku na rok, od wielu lat jest coraz większy.

Według informacji miesięcznika Focus z czerwca 2012 roku, z artykułu Jerzego Szygieła, śmiertelne zatrucia konsumentów mięsa z uboju rytualnego są wynikiem działania bakterii pałeczki okrężnicy. Bakterie te znajdują się w treści żołądka zwierzęcia. Treść ta w 20% przypadkach uboju rytualnego wylewa się na przednie części zwierzęcia. Skażone mięso zazwyczaj trafia do wyrobów garmażeryjnych.

Krowy i byki zarzynane podczas uboju rytualnego umierają w cierpieniu przez długie sześć minut, cielęta cierpią nawet i 15 minut. Przez cały czas bolesnej agonii zwierzę jest przytomne. We Francji pomimo, że gdy tylko 5% konsumentów z powodów religijnych je mięso z uboju rytualnego, to aż 40% mięsa pochodzi z tej barbarzyńskiej praktyki. Podobnie działo się i w II RP.

W II RP dzięki lobbingowi księdza Trzeciaka udało się ograniczyć a potem zakazać uboju rytualnego. Ksiądz Trzeciak walczył z ubojem rytualnym nie tylko z powodu okrucieństwa tej praktyki, ale z tego powodu, że koszty uboju rytualnego były przez rzeźników żydowskich wrzucane do kosztów mięsa kupowanego przez Polaków.

W II RP na uboju rytualnym zarabiały gminy żydowskie kosztem chrześcijan – było to spowodowane brakiem mechanizmów rynkowych wynikających ze zmonopolizowania przez żydów rzeźnictwa w II RP.

W 1936 roku projekt ustawy zakazującej uboju rytualnego zgłosiła grupa sanacyjnych posłów, podkreślając okrucieństwo tej metody. Inicjatywę tą wsparli obrońcy praw zwierząt, prasa katolicka i narodowa. Przeciw byli Żydzi (judaiści i komuniści z Bundu). Sanacyjny sejm na swego eksperta powołał księdza Trzeciaka. Jego wystąpienie przez sejmem zostało opublikowane w broszurze „Ubój rytualny czy mechaniczny? Opinia rzeczoznawcy wypowiedziana na posiedzeniu Komisji Administracji i Gospodarki Sejmu Polskiego 5 III 1936″. Ubój rytualny ograniczono ustawą 1 stycznia 1937. Wybuch II wojny światowej uniemożliwił wejście, już przegłosowanego, całkowitego zakazu uboju rytualnego.

Ksiądz Trzeciak był jednym z głównych inspiratorów walki z żydowską dominacją w II RP. Napisał kilkadziesiąt prac naukowych. Był wybitnym znawcą Talmudu i jego rasistowskiego nauczania. Jego dorobek naukowy wykorzystywał Feliks Koneczny. Ksiądz Trzeciak zwalczał nie tylko rasizm żydowski, ale też masonerię, komunizm, i nazizm.

Zapewne dziś w interesie Żydów i islamistów ubój rytualny będzie broniony hasłami o stratach polskiego rolnictwa wynikających z zakazu. Warto przypomnieć, że pieniądze to nie wszystko. Polska z zakazem uboju rytualnego będzie nieatrakcyjnym krajem do osiedlenia dla żydów i islamistów. Obie te grupy społeczne, jak uczy nas bolesne dla Polaków doświadczenie historyczne, mogą stanowić przyczynę niepotrzebnych nowych konfliktów społecznych, więc lepiej jest by emigrowały nie do Polski tylko do innych krajów. I za ten komfort braku nowych konfliktów społecznych warto zapłacić utratą rzekomych zysków z uboju rytualnego.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

18 komentarzy

18 Komentarzy

 1. Ateista

  28 lutego 2018 at 00:20

  Rytualne mordy na zwierzętach i ludziach w imię zmyślonego bożka są sprzeczne z zasadami cywilizacji, na której rzekomo opiera się Unia Europejska. Te prymitywne, satanistyczne obrzędy powinny być więc z automatu zakazane w całej UE. Czas aby XXI wiek dotarł także do Komisji Europejskiej zdominowanej przez marksistów.

  • kibol

   28 lutego 2018 at 00:41

   Do budy świński pejsie.

 2. Czesław

  28 lutego 2018 at 05:35

  Te lewackie wylewanie łez nad cierpieniem zwierząt futerkowych czy bydła jest faryzeuszowskie. Tych ludzi nie interesuje los polskich producentów i rolników, nawet działają jako agentura obcej konkurencji. Jestem jednak przekonany że przed Żydami ustąpią, bo są tchórzami i wówczas los zabijanych zwierząt będzie im obojętny.

  • stary

   28 lutego 2018 at 08:52

   Masz całkowitą rację. Dodam tylko, że sam w swoim życiu ubiłem wiele zwierząt (świniaki, krowy, owce i mniejsze). Było to w dawnych dobrych czasach ćwierć komuny w odróżnieniu od dzisiejszych 3/4 komuny. I nawet nie wiedziałem, że dokonuję „uboju rytualnego” (jak ten co nie wiedział, że mówi prozą). Świniaka np. to jeden trzymał na sznurku przywiązanym do tylnej nogi a drugi walił obuchem w łeb i podcinał nożem tętnicę szyjną albo dźgał w serce. Bydło z kolei załatwiało się podcinając szyję kosą (bo ostra i długa więc można było to zrobić jednym pociągnięciem). Zwierzątka cierpiały nie mniej niż przy współczesnych metodach uboju. W dobrym uboju chodziło o to by żwierzę się wykrwawiło, bo inaczej mięso jest niedobre. Nie stresowały się bo było to robione na ich podwórku a nie były transportowane ciężarówkami, stłoczone i czujące śmierć.
   Ale co najważniejsze to taki świniak żył co najmniej rok. Jadł luksusowo, zboże, ziemniaczki, trawkę, latem pokrzywę którą uwielbiały. U niektórych jak mieli warunki, to świniaki od wczesnej wiosny do zimy chodziły po wybiegu. Maciorki poznawały co to knur. Dzisiaj 100% jest zapładnianych probówką.
   Podobnie krowy. Dzisiaj mało która widzi słońce i trawę. Żrą zgniliznę zwaną sianokiszonką. Mleko bezpośrednio od krowy jest niepitne i wymaga obróbki fizykochemicznej w mleczarni. Krowa mleczna żyje 3 a najdłużej 5 lat i do rzeźni. Dawniej krowa żyła 10 a nawet 12 lat. Taka krówka miała cielaka po robocie byka (więc miała i trochę przyjemności). Wychowywała tego cielaka, dbała o niego miała z życia radość. Dzisiaj stoi w kojcu i nie ma gdzie się ruszyć.
   Lewacka hołota nie dostrzega dzisiaj urągających warunków w jakich hodowane są zwierzęta. Widzą tyko metodę uboju. A liczy się jak się żyje a nie czy te ostatnie jego pół minuty będzie bolało czy nie. Wszyscy lewacy powinni przejść na dietę roślinną, np sianokiszonkę. No i czekać następne 10 czy 15 lat aż kolejni lewacy stwierdzą, że roślince też boli jak ją z korzeniami wyrywają z ziemi.
   A tak swoją drogą, panie Bodakowski, czy to nie Putin wymyślił ten ubój rytualny?

 3. Janusz Kolski

  28 lutego 2018 at 08:03

  Następny fakt, potwierdzający o tym ze termin „cywilizacja Judeo-chrześcijańska” jest kompletną bzdurą wymyśloną w celu omamienia chrześcijan.

  • Tomasz

   5 marca 2018 at 22:10

   Nie ma „cywilizacji judeo-chrześcijańskiej ” jest to kłamstwo jest cywilizacja Żydowska .

 4. Fizia_Mizia

  28 lutego 2018 at 08:24

  Jest juz jakas petycja do podpisania w rzeczonej sprawie? Poprosze o adres.

 5. Stanley

  28 lutego 2018 at 08:52

  cały judaizm, nie będący religia jest doktryna polityczną opartą na prawie 700 zakazach, czasami kompletnie bzdurnych, jak np. czy w szabas wolno zabić pchłę, czy wesz ??.
  Mieszanie tego w jednym worku z nauczaniem Chrystusa jest jedną ze sprytnych manipulacji judaistów, dziennikarzy oraz niestety części duchowieństwa katolickiego z „umiłowanym Ojcem Świętym” na czele.
  Chrystus talmudystów nazywał wprost dziećmi diabła, natomiast religia żydowska to Mozaizm i z mozaistami rozmawiał Jezus. Jedyny Judejczyk w jego otoczeniu to był Judasz iskaryota.

 6. Hania

  28 lutego 2018 at 10:41

  Panie Bodakowski

  Pańskie umiłowane duszeńki z PIS kochają zwierzątka
  Ale tylko te które wskażą im nasi starsi bracia
  Norek i lisków hodowlanych już nie kochają….
  Ale jak pan pisze
  – bo jak nie PIS, to co?!?!??!

  • Tomek

   28 lutego 2018 at 16:35

   Haniu, a tobie się o 180 stopni nie pomieszało wszystko?

   „Pańskie umiłowane duszeńki z PIS kochają zwierzątka
   Ale tylko te które wskażą im nasi starsi bracia”

   Owszenm najwyraźniej kochają, ale bynajmniej nie te wskazane przez „starszych braci”. „Starszym braciom”, jak coś, to nie podoba się owo kochanie zwięrząt zabijanych rytualnie.

   „Norek i lisków hodowlanych już nie kochają….”

   Bynajmniej. Przecież planuja likwidację ferm futerkowych. O co więc ci chodzi w tym wpisie?

 7. nieateista

  28 lutego 2018 at 10:49

  Ten ubój rytualny to coś obrzydliwego.Jakiś absurd w imię jakiegoś bożka i brzucha rozpasanych. Nie każdy ubój się udaje, dużo odrzutów. Te odpady spożywają masowo niewierni, stając się nieświadomie ofiarami jakiegoś demona.

 8. Dick

  28 lutego 2018 at 11:02

  To barbarzyństwo powinno się wreszcie skończyć!

 9. Gienek

  28 lutego 2018 at 11:08

  Nie ma mowy o jakimkolwiek pojednaniu i kiedykolwiek. To Izrael totalnie przegiął sprawę.
  1. Ruderman znajduje się w kontakcie w władzami Izraela, wystarczy pooglądać twitera Ruderman.
  2. Strona neverdeny nie została założona przez Ruderman, lecz Medio Marketing Content LTD w Tel-Avivie, ulica Raul Valenberg 2, telefon (+972.545226520).
  3. W Tel-Avivie na całej ścianie wieżowca wywieszono plakat z linkiem do neverdeny.
  4. Ruderman a w zasadzie Izrael szantażuje Polskę pojęciem „polish holocaust”.
  5. Spot filmowy Ruderman czyli spot Izraela nawołuje amerykanów do zerwania wszelkich relacji z Polską co defacto oznacza próbę rozerwania NATO na flance wschodniej.
  6. Izrael tym samym narusza fundamenty bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej. Kto dał pozwolenie Izraelowi na grzebanie w NATO ?
  7. Dowództwo NATO za wroga numer jeden powinno uznać Izrael jako harcownika Rosji.
  8. Woda sodowa uderzyła Izraelowi po tym jak Trump uznał Jerozolimę stolicą. On odpowiada za ten bałagan.

 10. Pingback: Ubój rytualny – najbardziej postępowy postęp. – W y s z p e r a n e

 11. sneik

  6 marca 2018 at 05:08

  Powinno się te szumowiny żydowskie tak zażynać z jakiej racji śmierdzący żyd ma decydować w Polsce o uboju zwierząt

 12. Dagmara

  6 marca 2018 at 14:44

  Duda,rząd PIS wchodzą Żydom coraz głębiej.To kompromitacja niby prawicowego rządu.

 13. Sylwia

  6 marca 2018 at 14:46

  PIS nie ma nic do powiedzenia.Skandal.

  • WJTK

   6 marca 2018 at 21:47

   Parafrazując stare niemieckie powiedzenie należałoby napisać: „Tu leży pi(e)s pogrzebany”

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra