Z kraju

Orgia nienawiści do Polaków i katolików. „Twarz” – nowy film Małgorzaty Szumowskiej. Jak zwykle współfinansowany za pieniądze podatników

Od 6 kwietnia na ekranach kin w całej Polsce będzie można obejrzeć istną orgię nienawiści do Polaków i katolików – film Małgorzaty Szumowskiej „Twarz”. Oto kolejny dowód na to, że należy zlikwidować finansowanie sztuki współczesnej z pieniędzy podatników – lepiej jest gdy pieniądze zostają w ich kieszeni niż są wydawanie na sztukę nowoczesną często polegającą na szerzeniu nienawiści do Polaków oraz katolików.

Reżyserką filmu jest Małgorzata Szumowska (znana z filmów „Body/Ciało”, „W imię…”, „Sponsoring”, „33 sceny z życia”). Autorami scenariusza są Małgorzata Szumowska i Michał Englert („Body/Ciało”, „W imię…”). W rolach głównych udział wzięli: Mateusz Kościukiewicz („Wszystko co kocham”, „W imię”, „Matka Teresa od kotów”, „Amok”, „Francesco”), Agnieszka Podsiadlik („Królewicz Olch”, „Bejbi Blues”, „Jak całkowicie zniknąć”, „Z daleka widok jest piękny”), Małgorzata Gorol, Roman Gancarczyk („Szczęście świata”, „Body/Ciało”, „Pani z przedszkola”, „Pod Mocnym Aniołem”).

Według informacji na  stronie Film Polski koproducentem filmu jest  – czemu nie należy się dziwić – TVN, jednak też i Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (nowa państwowa instytucja kultury, która powstała w wyniku połączenia Filmoteki Narodowej i Narodowego Instytutu Audiowizualnego) oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe (miejska instytucja kultury). Film był współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej (instytucję podległą Ministerstwu Kultury).

Bohaterem filmu jest Jacek, młody fan zespołu Metallica mieszkający z rodziną na Podkarpaciu. Jego życie przerywa wypadek podczas którego traci twarz. Jako oszpecony kaleka traci też miłość swojego życia Dagmarę. Fabuła filmu jest jednak dla reżyserki tylko pretekstem do orgii nienawiści wobec Polaków i katolików (sfinansowanej przez instytucje publiczne z pieniędzy podatników).

Jak deklaruje reżyserka „typowa, polska, katolicka rodzina jest raczej przekleństwem bohatera”. Reżyserka chciała pokazać „Polaków z innej strony niż ta poważna, historyczna czy martyrologiczna. Miałam ochotę już wcześniej podejść do wielu narodowych tematów”.

Film „Twarz” kreuje negatywny wizerunek Polaków jako odstręczającej agresywnej brzydkiej dziczy. W pierwszej scenie brzydcy, starszawi Polacy są tak chciwi, że by skorzystać w promocji w supermarkecie na żądanie sklepu rozbierają się do bielizny (eksponując swoje sflaczałe tłuste ohydne cielska przypominające robactwo) i walczą między sobą o towar w promocji.

Rodzina głównego bohatera to dumni z siebie Polacy, wulgarne chamy, alkoholicy,katolicy rasiści i chciwcy, którzy bija się w czasie pogrzebu w ramach walki o spadek. W miejscu zamieszkania głównego bohatera pod sklepem żulerska jest tak zapijaczona, że nie potrafi normalnie mówić,tylko bełkocze w niezrozumiały sposób. Mieszkańcy miejscowości chłopaka bawią się przy chamskiej muzyce disco. Narzeczona chłopaka, będąca personifikacją polskich dziewcząt, na wiejskiej dyskotece tańczy wulgarnie do marnej muzyki.

Życie Polaków na prowincji przedstawione jest jako mieszanina katolickich frazesów, antysemickiej i rasistowskiej nienawiści, okrutnego zarzynania zwierząt, oraz alkoholu. Zabawa polskich dzieci polega na zabawie zakrwawionym odrąbanym łbem okrutnie zarżniętej świni.

Katolickie święta Polaków są dla Szumowskiej okazją do przedstawienia pijaństwa i rasistowskich żartów. Polacy są tak obmierźli, że nawet nie są wstanie bez fałszowania śpiewać pieśni religijnych.

Kościół katolicki ukazany jest w filmie Szumowskiej jako przestrzeń patologii.  W czasie spowiedzi matka okaleczonego głównego bohatera twierdzi, że nie poznaje swojego syna, który ma przeszczepioną twarz i pewnikiem musi być opętany.

Film wiarę w opętania i egzorcyzmy ukazuje jako przejaw zabobony polskich prymitywów. Ukazany w filmie ksiądz egzorcysta klepie po łacinie formułki i nagrywający na komórce swoje teatralne egzorcyzmy. Dodatkowo parafianie ukazani w filmie to chciwcy, prymitywy i alkoholicy.

Symbolem prowincjonalnego ciemnogrodu w którym mieszka główny bohater jest budowa figury Chrystusa Króla. Miejsce promieniujące złą energią. To właśnie tu główny bohater ma wypadek, który przekreśla jego plany życiowe i niszczy jego szczęście, to właśnie tu polscy katoliccy robotnicy rasiści prześladują swoich ciemnoskórych kolegów.

Jedyną pozytywną postacią ukazaną w filmie jest siostra głównego bohatera, która marzy o ucieczce z Polski. Z nienawiścią reżyserki spotkały się nawet folklorystycznego obrzędy czuwania przy zmarłym (babcia bohatera w bardzo zabawnej scenie zabija łapką muchy zlatujące się do zwłok przy których rodzina czuwa).

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

50 komentarzy

50 Komentarzy

 1. ja-da

  9 marca 2018 at 23:14

  kraj „teoretyczny” co to i ……kamieni kupa, w którym kulturą i narodowym dziedzictwem zarządza Gliński, Sellin i ta trzecia (nie przypominajcie nazwiska)od klaskania to jakie ma mieć filmy? Tylko orgię nienawiści do Polaków jako kulturę, żydomuzea i kirkutowe dziedzictwo.

 2. zbyszek

  9 marca 2018 at 23:52

  A Gawin Gowina i Glinskiego chce nas uczyc semityzmu i jej portrety sa wszedzie a ja patrzac na nia dostaje fale antysemityzmu i zastanawiam sie o co im idzie

  • Jan Bodakowski

   10 marca 2018 at 07:49

   Gliński zachowuje się OK zmienił dyrekcje PISF, co lewicy się nie podoba. Pieniądze na film przyznawane kilka lat przed wejściem na ekrany.

   • Robert B.

    12 marca 2018 at 11:25

    Widział Pan, jak Gliński łasił się do Żydów, jak im z dnia na dzień dał 100 milionów na ich cmentarz, którzy tak naprawdę ich gówno obchodzi? Tak jak sugerował przedmówca, do PiS-u Pan aspirujesz?

 3. michu

  10 marca 2018 at 00:14

  Z opisu fabuły wynika, że ten film ma szansę na Oskara. Myślę, że po tym filmie reżyserka będzie honorowana na wszystkich salonach. No a my będziemy musieli wsiąść się do roboty, aby zarobić na nowe tego typu filmy. Już nie tylko ojciec i matka w rodzinach (sam ojciec na to nie zarobi) będą musieli pracować, nie tylko studenci, ale nawet licealiści. Ktoś na to musi zarobić. Teraz jeszcze tylko potrzebna jest dystrybucja tego filmu przez ambasady.

 4. WJTK

  10 marca 2018 at 01:31

  I pomyśleć,że kilka lat temu podpisywałem się pod petycją w sprawie zwiększenia dotacji na kulturę. Ale też trzeba sobie powiedzieć jasno, że minister nie ma najmniejszego wpływu – bo mieć nie może – na tzw. twórczość, co skrzętnie wykorzystują różnej maści popaprańcy i hejterzy, notabene znajdujący poklask wśród im podobnych „elit”.

 5. WJTK

  10 marca 2018 at 02:21

  Co do rozbierania się do bielizny. To akurat bardzo podobną scenę widziałem dwa lata temu na nadwiślańskiej plaży pod „Narodowym” gdzie kilkudziesięciu debili i tyle samo debilek rozebranych do majtek i staników, zagrzewanych przy głośnej muzyce, przez wodzireja z mikrofonem – niejakiego Moreno polskojęzycznego Hiszpana, pod sztucznymi palmami, grzebało na kolanach w piachu w poszukiwaniu ponoć zakopanej tam „biżuterii” przez organizatorów imprezy czyli biuro „Itaka”. Ci nowocześni warszawiacy grzebiący w piachu nieodparcie skojarzyli mi się z kodziarstwem leżącym na asfalcie i kopiącym w sejmowe barierki.

  • Tomasz

   10 marca 2018 at 06:43

   No właśnie. Tradycyjnej rodzinie przypisuje degenerację leminżerii.
   Szumowskiej od czasu kiedy związała się z dużo młodszym „partnerem” bije na głowę:)
   Może liczy na to, że plując na Polaków zasłuży sobie na takie nagrody, że utrzyma „partnera” pomimo więdnących „wdzięków”:)

 6. Marian

  10 marca 2018 at 07:32

  Tak, tak, polskim rodzinom obiera się chleb, żeby z podatków opłacać takie g***no, a JP Morgan, znany na całym świecie banksterki byznesz, zostaje zwolniony z podatków w Polin, bo łaskawie utworzy dla swoich ziomali 3 tys. miejsc pracy.
  Młody paniczek Morawiecki to dziś taki idol, och i ach, jak kiedyś fiku miku cadyk Balcerowicz – podobnie będziemy go wspominać. A reszta tej ferajny ze swoimi obleśnymi uśmieszkami wyglądają jak rozkoszne, rozbrykane wieprzki na wybiegu. Jak to wszystko się skończy? – Pewnie jak zawsze…
  Mam coraz gorsze przeczucia.
  Mam tylko nadzieję, że nie zacznie się to w Polsce.

  • stary

   10 marca 2018 at 08:13

   A kto odbiera tym polskim rodzinom chleb? Kto wybiera kolejne sejmy i rządy. Kto sprzedał niepodległość Polski za 200 złotych dotacji do hektara? Kto sprzedał Polskę za „500+” ? Kto wybrał obecne władze? Kto podpisywał petycje o zwiększenie dotacji na kulturę? Czy taki WJTK nie mógł odpalić na ten cel działki ze swoich poborów netto, zamiast pisać petycje o to by państwo ograbiało na ten cel ciężko pracujących ludzi? W którym kraju, jest największe bydło i chamstwo na drogach? W którym kraju skrajna komunistyczna lewica (PIS i jego wyborcy) określa się jako prawica?
   Nie oglądałem tego filmu i nie mam zamiaru go oglądać. Ale być może okazuje prawdę. Prawdę o tym jacy są Polacy. Może przesłaniem autorki jest wezwanie do opamiętania się narodu? Może trzeba trzeźwo spojrzeć na rzeczy takie jakimi są? I nie upierać się jak alkoholik, który twierdzi że nic nie pił a wódą capi na kilometr. To, że dzisiaj 100% polactwa posiada tzw wyższe wykształcenie,oraz, że nad Wisłą żyje ponad połowa wszystkich profesorów jacy są w Europie, nie oznacza że jest to naród mądry. Wprost przeciwnie.

   • Marian

    10 marca 2018 at 08:30

    ” Kto wybiera kolejne sejmy i rządy.” – zapytaj o to w kilku ambasadach, przy okazji zapytaj też dlaczego Wielgus nie mógł zostać arcybiskupem Warszawy – pierdoły pana Bodakowskiego w tej sprawie, pominę litościwym milczeniem.

   • Eliza

    10 marca 2018 at 09:18

    Nie przypisuj tych wszystkich cech tylko Polakom ! Wszędzie na świecie są tacy ludzie. Różnorodność w społeczeństwie jest tak jak w rodzinie zdarzają się czarne owce. W Szwajcarii chlopak odgryzł myszy głowę za jakieś tam pieniądze i co też powinny powstawać filmy przedstawiające to zdarzenie ? Autorka zachowuje się źle ukazując takie marginalne wady ludzkie jako wizytówkę dla narodu

    • stary

     10 marca 2018 at 10:49

     Czy to są marginalne wady? Jakoś ten margines sięga 70% populacji. I jest coraz gorzej. Być może jest to efektem masowych szczepień. I mówię to poważnie, bez sarkazmu.Społeczeństwo tak zbolszewizowane, że za pierwszej komuny (lata 1945-1989)było to nie do pomyślenia. Wtedy każdy wiedział: nie pracujesz to nie jesz. Kradniesz- idziesz do więzienia. Dzisiaj poglądy bolszewickie leninowsko – trockistowskie ma 85% (suma głosów oddanych na bolszewię typu Nowoczesna, PO, PIS, PSL, SLD) Polaków. Według nich coś im się należy z samego tytułu że są. Zasiłki, 500+, mieszkanie plus i inne fanaberie. Żyją z kradzieży, bo korzystają z kradzionego.

     • rebel

      10 marca 2018 at 17:27

      10/10

   • WJTK

    10 marca 2018 at 22:10

    Do „starego”. Nie pisałem petycji, ale się pod nią podpisywałem. Była wystawiona chyba w Muzeum Powstania Warszawskiego. Chodziło mi o kulturę, a nie o q..urę. Nawiasem mówiąc, nie rozumiem zwrotu: „taki WJTK mógł odpalić działkę”.

 7. Piotrx

  10 marca 2018 at 09:18

  Jaka marchew taka nać, taka córka jaka …..

  http://www.aniolecek22.republika.pl/biografia.html

  „….W 1944r. rodzice posłali Dorotę do katolickiej szkoły Świętej Scholastyki . Jednakże nie zagrzała tam długo miejsca. Uchodziła bowiem za niegrzeczną , nieposłuszną uczennicę, dokuczającą zarówno koleżankom jak i nauczycielom. Ojciec pisarki otrzymał kartkę od dyrektora z informacją :”Panie Terakowski, córka tu nie pasuje”..Dorota została przeniesiona do świeckiej szkoły Towarzystwa Przyjaciół Dzieci…Jednakże w tej szkole tez źle się czuła, nie zmieniła swojego nagannego zachowania. I znowu została przeniesiona do kolejnej szkoły, tym razem do podstawowej szkoły muzycznej przy ul. Basztowej 9….Płynnie przeszłam z podstawowej szkoły muzycznej do liceum muzycznego, skąd wreszcie mnie wylano.” Z liceum wyrzucono ją za złe zachowanie, nieodpowiednie ubieranie się oraz jawne palenie papierosów. Następnie poszła do szkoły średniej dla dziewcząt imienia Józefy Joteykówny, skąd usunięto ją dyscyplinarnie. ….Po zdaniu matury rozpoczęła poszukiwania pracy. Dostała etat w Zarządzie Zieleni Miejskiej, skąd szybko ją wyrzucono z powodu licznych konfliktów z kierownictwem…..ędąc młodą dziewczyną , prowadziła bardzo ożywione życie towarzyskie. Całe dnie spędzała w kawiarniach , różnego rodzaju nocnych klubach . Sama przyznawała: „Wychodziłam z domu o jedenastej rano , wracałam o piątej nad ranem następnego dnia, starannie przechodząc cały „szlak”(…):kilka kawiarni, Jaszczury , Piwnica, potem nocny lokal, a nad ranem piwo na dworcu. Mile to wspominam”. O tym jak ważne dla autorki było kawiarniane życie świadczyć może wypowiedź: „Kawiarnie! O rozkoszy przebywania w kawiarni! Dymie z papierosów wypełniający ponurą salkę! Mdły smaku kawy w małej filiżance! Radości długich i niepożytecznych rozmów! Radości małych i wielkich snobizmów!”…

  …Pod koniec lat sześćdziesiątych Dorota Terakowska zapisała się do partii , była zafascynowana marksizmem. Wierzyła w to , że należąc do partii , będzie mogła zmienić, ulepszyć rzeczywistość….Pisarka przez bardzo długi czas miała problemy ze zbudowaniem dobrych relacji ze swoją starszą córką, Katarzyną. Dziewczynkę początkowo wychowywała babcia- Anna, która bardzo ją rozpieszczała. Z kolei Dorota Terakowska starała się nauczyć córkę samodzielności. Prawdopodobnie robiła to zbyt gwałtownie, gdyż Katarzyna odbierała to jako atak na swoją osobę, brak akceptacji. Przez wiele lat trwał ten konflikt, brak porozumienia. Dopiero po urodzeniu drugiej córki, Małgorzaty, pisarka zrozumiała, że zdecydowanie za mało czasu poświęcała starszej córce. …Terakowska zaprzyjaźniała się z córką dopiero w połowie lat dziewięćdziesiątych. Pisarka miała zwyczaj całe dnie spędzać przed komputerem, pochłaniał ją całkowicie. Nie tylko pracowała na nim pisząc swe książki, ale również mnóstwo czasu spędzała korzystając z internetu. Odpowiadała na e-maile wielbicieli jej książek, uczestniczyła w listach dyskusyjnych, poza tym była uzależniona od gier komputerowych….

 8. stary

  10 marca 2018 at 09:25

  Ależ ja doskonale pamiętam kto bił brawo i kto urządził nagonkę na arcybiskupa. Tylko polactwo w wyborach zapomniało. Co do ambasad to mogą robić propagandę. Ale wybierają Polacy.(chyba, że wybory są fałszowane, czego nie wykluczam; Bywałem na początku lat 90-tych w komisjach wyborczych. Głosowanie było zazwyczaj do 20-tej. Około 22-giej wywieszaliśmy na lokalu wyniki głosowania. Tam już stali posłańcy różnych opcji i partii, spisywali je, i jechali zadzwonić do swoich sztabów wyborczych.Możliwość fałszerstwa była ograniczona. Za dwa dni były znane i publikowane wyniki wyborów w całym kraju. a dziś?)

 9. Małgorzata

  10 marca 2018 at 09:51

  Akurat takie są polskie wioski, niestety…..Alkohol pije się litrami, towarzystwo rozmnaża się bez opamiętania, mężowie biją żony, a całą społecznością trzęsie ksiądz proboszcz. Taka sytuacja panuje również w mniejszych miasteczkach. Poza tym, my Polacy potrafimy matkę sprzedać za przysłowiowe parę groszy…..

  • Marian

   10 marca 2018 at 10:55

   Co ty tam wiesz, o życiu w polskich wioskach… mieszkałem kiedyś kilka lat na wiosce. Jedyną szmatą w okolicy była młoda lewaczka nauczycielka, która w weekendy dawała ciała w pobliskim miasteczku w hotelu robotniczym. No i jeszcze uczyła dzieci wierszyków o Leninie.

  • gość

   10 marca 2018 at 11:14

   Proponowałbym nie obrażać mieszkańców małych miejscowości i wiosek.
   To bardzo krzywdząca opinia i nie ma zupełnie żadnego uzasadnienia.
   Dość już tego niczym nie uzasadnionego napiętnowania ludzi krzywdzonych przez komunistów i obecne łże elyty!
   Raczej z politowaniem spojrzałbym na tych zboków z dużych miast uważających się za ” elyty ” którzy krzykliwie narzucają swoją chorą lewacką ideologią całemu społeczeństwu.
   ///
   Na marginesie, przypomniał mi się skecz Cz Pazury, w którym bogata Paniusia daje z politowaniem 1 zł biedakowi i mówi, masz, ale ją nie przepij!

 10. Stefan

  10 marca 2018 at 12:31

  Czy ta Szumowska nie ma mózgu?.Wyrzucić szkodnika Glińskiego.

 11. Bogdan

  10 marca 2018 at 12:34

  PIS to niby prawicowy rząd.Czy tam nie ludzi,którzy myślą?.

 12. Edward

  10 marca 2018 at 12:36

  Szumowska to stara baba i chyba zbzikowana.

 13. Jowita

  10 marca 2018 at 13:12

  Za tę całą zgniliznę moralną w kraju odpowiada PIS.W rządzie jest nadwyżka ludzi z korzeniami żydowskimi,więc nie ma się co dziwić.Hańbą jest ,że na taką chałę są przekazywane pieniądze podatników.
  Do wymiany Gliński,Kurski,Gowin.

 14. Andrzej

  10 marca 2018 at 13:17

  Mama baba szczęście ,że nie ma ludzi jacy byli w Armii Krajowej,NZS,wśród Żołnierzy Niezłomnych.Wtedy by nawet nie pomyślała o takim paszkwilu na Polskę i Polaków.Targowiczan jest coraz więcej.PIS śpi.

 15. Dorota

  10 marca 2018 at 13:19

  Precz z Szumowską i jej filmem.

 16. higuain

  10 marca 2018 at 13:35

  daliśmy się oszukać post-komuchom, wałkom, mazowieckim, geremkom, rotfeldom, michnikom, kwasom, kumorom i innym tuskom …. teraz musimy to gówno posprzątać … i zajmie to kilka dzisięcio-leci

 17. wiesscar

  10 marca 2018 at 14:02

  Polska to zarowno to co rezyserka polazala jak tez to co nie pokazala. Widac ze zalezy Szumowskiej na negatywnym obrazie Polski i Polakow.
  Za wlasne pieniadze niech kreci takie filmy. Na takich filmach zalezy wrogom Polski: sasiadom którzy Polakow mordowali: Niemcy za III Rzeszy, Sowieci za ZSRR banderowcy, szaulisi. Koteria michnikowska sluzaca Berlinowi tez wspiera pokazywanie Polski i Polakow od zlej strony.

 18. wiesscar

  10 marca 2018 at 14:33

  Niemcy sie wybielaja. Rosjanie sie wybielaja. Żydzi sie wybielaja. Ukraincy sie wybielaja. Te nacje i szabesgoje Polakow oczerniaja. My nie mielismy hitlerowcow, stalinistow, banderowcow. Nasza twarz jest ladna. Szumowskie pokazuja ze brzydkie.

 19. wiesscar

  10 marca 2018 at 15:20

  Polskie elity zostały wymordowane przez Niemców i Sowietów (głównie Rosjan i Żydów). Szumowska niech i tym nakręci film. Bo ‚Twarz’ to wynik mordów niemieckich i sowieckich na polskich elitach. Dlatego naród polski wychodzi z traumy i chłopi i robotnicy mają niski poziom kultury. Jednak nie zapominajmy że chłopi i robotnicy obalili komunistów w PRL. Zatem naród polski mimo wad jest zdrowym duchowo narodem. Elity naród polski powoli odbudowuje mimo że Żydzi i szabesgojow i kryptoukraincy przeszkadzają jak mogą.

 20. Alek

  10 marca 2018 at 17:19

  Ta Szumowska to pewnie Żydówka.

 21. jaro7

  10 marca 2018 at 19:26

  Szumowska załapała że jak zrobi jakiś ANTYPOLSKI filmik,moze być nawet totalna szmira to ma szanse na lewackich filmowych „salonach” dostać nagrodę.Niestety nie jest wyjątkiem,sporo jest takich którzy dla grantów sprzedadzą swój kraj.A Szumowska jak się jej ten „ciemnogród” nie podoba to może wyjechać do tej „światłej zachodniej cywilizacji’.

 22. Hanna Korecka

  10 marca 2018 at 22:10

  MKiDN-realizuje wiernie plan ideologow neo-marxizmu /Gramsciego/bezwzgledne niszczenie SZTUKIi KULTURY NARODOWEJ.Z podatkow Polakow sa expozycje w Zachecie-Narodowej Galerii, Zamku Ujazdowskim,Kordegardzie etc. Sztuka wartosci Narodowych Chrzescijanskich-bez szans na zaistnienie;wystawy,media. Pan min MKiDN promuje;media lokalne,domy ludowe,straze pozarskie etc. czyli tzw Spoleczenstwo obywatelskie? w tzw rozwoju zrownowazonym?. Sztuka warsztatowa-malarstwo,rzezba,grafika,tkanina- wg nowo/nomenklatury MKiDN neo-moderny my sa tzw ;sztuki wizualne.WYGUMKOWALI- NIE ISTNIEJEMY!

 23. Dx

  11 marca 2018 at 14:14

  Najgorsze jest to że te jej filmy wyswietlane są na całym świecie i marka o Polakach razem z nimi. Tak samo było z Idą w Paryżu, dlugo wyświetlany na szczęście nudny i niezrozumiany przez Francuza. Film Zoo w ogóle nie był pokazywany w Paryżu mimo protestów tutejszej poloni.Mam duże pretensje do Glinskiego

 24. Dick

  11 marca 2018 at 21:10

  Umie się Szumowina, przepraszam, Szumowska, ustawić z wiatrem.
  Pewnie instynktownie wyczuła, skąd patrzy „pańskie OKO”…

  A to, że z naszych podatków takie gówno jest finansowane, to skandal.

 25. obserwator

  11 marca 2018 at 21:25

  Dopóki krajem będą rządzić marionetki syjonizmu, to jedyne pozytywne przedstawienie Polaków będzie w tych filmach, gdzie przedstawieni będą ci, którzy pomagali żydom z największym poświęceniem.
  Problem w tym że negatywny swojski obraz utrudnia zbudowanie zdrowej dumy narodowej, która jest niezbędna, aby odzyskać kraj. I o to właśnie chodzi tym, co nas nienawidzą.

 26. Darek

  11 marca 2018 at 21:36

  PIS poprze każde g. szkalujące Polskę i Polaków.Wśród nich widocznie nie ma Polaków.
  Gliński to obecnie największy szkodnik w rządzie.

 27. Robert B.

  12 marca 2018 at 11:23

  Jeżeli obok „ksenofobii” obok stawiany jest „antysemityzm”, czyli jest FAKTYCZNIE wynoszone na piedestał ZNOWU żydostwo, to od razu wiadomo, o CO chodzi.

 28. Statystyczny

  13 marca 2018 at 00:55

  Ogolić ta kurwe do łysa na początek ,jeżeli dalej zydowa bedzie szczula na Polaków złapać i zajebac,te żydowskie scierwa ktorym sie wydaje ze sa aż tacy mocni moga sie zwyczajnie przeliczyć ,dlatego róbmy swoje ,zatem co na to ten minister dureń Glinski?,dlaczego PiS nie odwołał Glinskiego i Gowina???,zalecam aby Żydzi przestali kłamać o Polakach wówczas my przestaniemy mówić o nich prawdę

 29. Iwona

  13 marca 2018 at 11:58

  To wyjątkowy skandal.Beznadziejny Gliński pozwala za pieniądze Polaków wspierać taką chałę.Jak długo jeszcze gliński będzie szkodził?.

 30. Zygmunt

  13 marca 2018 at 12:01

  Kaczyński stracił instynkt.Dawniej by zrobił z tym g. porządek.

  • obserwator

   13 marca 2018 at 16:23

   Dla Kaczyńskiego ważna jest władza absolutna, a nie Polska

 31. sneik

  15 marca 2018 at 16:39

  Wszędzie tych jebanych żydowskich śmieci skurwysyny od zawsze są wrogami Polski ale tu siedzą wszarze

 32. Hans German

  24 czerwca 2018 at 14:42

  Widać dziedzictwo Łukasza „Testovirona” Stanisławowskiego żyje i ma się dobrze. Dobrze, że powstają takie filmy, może polakatolicy wreszcie przejrzą na swoje czujki.

  ps. możecie sobie jęczeć i nic poza tym. Polska będzie ateistyczna a wasz los marny

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra