Z zagranicy

W Niemczech imigranci masowo kupowali status uchodźcy

Okazało się właśnie, że Oddział Federalnego Biura ds. Migracji i Uchodźców (BAMF) w Bremie sprzedawał w dużych ilościach status uchodźcy. Kupić go mogło nawet 1,200 nielegalnych imigrantów. Nie wiadomo, jak wielu było wśród nich terrorystów. Pokazuje to jednak, że nawet Niemcy, które uchodzą za wzór praworządności, których systemy są szczelne, nie kontrolują przepływu imigrantów. Okazało się, że wystarczy jeden skorumpowany urzędnik, kilku nieuczciwych prawników i tłumacz oraz tysiąc euro żeby ominąć niemieckie prawo.

 


Jest to przerażające, bo pokazuje, że Europa jest bezbronna wobec imigrantów. Możliwe zresztą, że jest to tylko wierzchołek góry lodowej. Od dawna w mediach krążą informacje, że Niemcy nie mogą doliczyć się wielu młodych imigrantów, którzy gdzieś się rozpłynęli. Nie wiadomo gdzie są, co robią, a tym bardziej co planują.

Już te informacje świadczą o tym, że te wszystkie opowieści, że służby monitorują sytuację można między bajki włożyć. Jeśli tak wygląda rzeczywistość w Niemczech, to jak jest we Francji, czy w Polsce, gdzie nie ma tak pedantycznego podejścia do przepisów?

Nie da się zresztą przewidzieć kto w danym momencie obejrzy filmik w Internecie wzywający do walki z niewiernymi, weźmie nóż i zaatakuje sąsiadów. Nie da się wszędzie montować betonowych barierek, zlikwidować ciężarów i samochodów, żeby a nuż ktoś nagle nie skręcił w tłum pieszych.

Mówiąc inaczej: nawet przy świetnie zorganizowanym państwie, najlepszych służbach i nieustannej kontroli nie da się wyeliminować zamachów, tym bardziej kiedy dokonują ich samobójcy, którym jest obojętne, co się z nimi później stanie.

To powinno prowadzić decydentów do jednego wniosku: tylko dbałość o szczelne granice, zachowanie tożsamości narodowej i nie pozwalanie na politykę multi-kulti może być gwarancją bezpieczeństwa.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. Jak wysoką ŁAPÓWKĘ wzieła Merkel od ŻYDOSKIEJ mafii Bnai Brith International ??

  25 maja 2018 at 21:44

  SKORUMPOWANY do dna rządzący lewaccy mafiozi w Niemczech z ich PRZESTĘPCZYM anty-niemieckim LEWACKIM gangiem CDU – Christlich Demokratische Union Deutschlands zarządzanym przez tą lewacką PSYCHOPATKĘ A.Merkel odegrali najpoważniejszą rolę w POPIERANIU nielegalnego najazdu kolorowej hołoty na Niemcy.
  To mafiozi z gangu CDU i sama Merkel po przez zboczeńców z Brukseli nakazali otworzyć wszystkie bramy do Niemiec i UE dla najazdu MILIONÓW nielegalnych ekonomicznych „emigrantów z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu.
  Bonzowie totalitarnego dyktatorskiego reżimu gangu CDU bezkarnej psychopatki A.Merkel musieli wziąć ŁAPÓWKI od żydo-masońskiej grasującej na całym Świecie globalistycznej mafii Bnai Brith International i samego psychopaty Sorosa.
  Nie zapominać o tym, że na wydrukowanych masowo ulotkach-poradnikach z mapami proponowanej trasy „emigracji” z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy oraz broszurach-poradnikach dla najeźdzców były nadruki sponsorów wydrukowania tej „literatury”, którymi byli i są żydo-masońskie biura Bnai Brith International, żydoska szowinistyczna organizacja ADL(Anti-Defamation League) i agencje „charytatywne otwartego społeczeństwa” finansowane przez żydo-globalistę Sorosa.
  Niemcy powinni złapać tą PSYCHOPATKĘ Merkel na ulicy i wsadzić do zakładu PSYCHIATRYCZNEGO, gdyż ona jest stuknięta lub PRZEKUPIONA więc Niemcy powinni ją SĄDZIĆ za SZKODY jakie to ONA razem z CDU wyrządzili przeciętnym Niemcem, czyli:
  – zabicia TYSIECY Niemców,
  – ZGWAŁCENIA tysiecy kobiet,
  – strat materialnych spowodowanych przez koczującą emigracyjną kolorową dzicz,
  którą ta WARIATKA wspierała SKORUMPOWANYM rządem, aby sprowadzać miliony nielegalnych emigrantów do Niemiec i UE!

 2. Pingback: c3j8vb5w4dxctv36cxct5x4wd

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra