Polskość

III RP, czyli powrót Judeopolonii (Polin)

„Polin” to nowa nazwa politycznej koncepcji Judepolonii, czy dwóch odrębnych, równoległych bytów państwowych na ziemiach polskich.

„Termin „Judeopolonia” wiąże się z próbą utworzenia na ziemiach zaboru rosyjskiego w czasie I wojny światowej politycznego tworu, podporządkowanego Niemcom, w ramach zamierzonego przez nich tworzenia Mitteleuropy. Stanowić on miał państwo satelickie Niemiec, które na stałe rozczłonkowałoby i odizolowało ludność polską zaboru rosyjskiego od Polaków w powiększonym zaborze niemieckim oraz austriackim oraz uniemożliwiłoby definitywnie odrodzenie się niepodległej Polski.

Projekt takiego państwa buforowego (Pufferstaat) zgłosił władzom niemieckim powstały we wrześniu 1914 r. w Berlinie Niemiecki Komitet Wyzwolenia Żydów Rosyjskich (Deutsches Komitee zur Befreiung der Russischen Juden, zwany często Komitee zur Befreiung der Ostjuden). W skład tego państwa, leżącego między Bałtykiem a Morzem Czarnym, weszłoby około 6 milionów Żydów z ziem polskich i Rosji, którzy obok l, 8 miliona Niemców byliby najbardziej uprzywilejowaną warstwą ludności.

Oprócz tego w Judeopolonii byłoby około 8 milionów Polaków, 5-6 milionów Ukraińców, 4 miliony Białorusinów oraz około 3,5 miliona Litwinów i Łotyszów -również pozbawionych własnej państwowości. Pierwotna forma tego projektu została przekreślona Aktem Listopadowym (5 XI 1916) powołującym Królestwo Polskie pod patronatem cesarzy Niemiec i Austro-Węgier. Jednak aż do czasu zakończenia wojny polsko-bolszewickiej (18 X 1920) trwały próby jego realizacji w odmiennych formach” – tyle dr Andrzej Leszek Szcześniak.

Roman Dmowski przytacza, rozmowę z bankierami żydowskimi w Chicago, który domagali się odwołania bojkotu żydowskiego (ogłoszonego przez Ligę Narodową 1912 r.), ale pomóc w odzyskaniu niepodległości Polski już nie chcieli.

Wydawało by się, że wraz z konsekwencjami II Wojny Światowej, koncepcja Judepolonii już jest historyczną przeszłością, ale niespodziewanie powróciła w nowej formule i po nową nazwą Polin – (hebr. ?) – nazwa Polski w języku jidysz (wymawiana jako pojln) i języku hebrajskim, w którym słowo to można odczytywać jako „tutaj spocznij” .

Okazała się, że w sojuszniczym trójkącie Waszyngton – Tel-Aviv- Warszawa, Polska ma spełniać rolę rezerwy strategicznej Izraela, a właściwie całego żydostwa. Mamy być nie tylko ograbieni z majątku w ramach zwrotu mienia „bez spadkowego”, mamy przechować żydów z EU (ostania enuncjacja prasowa) przed agresją euro-islamu, i mamy udzielać międzynarodowego poparcia państwu Izrael. Za nasze publiczne pieniądze ma odrodzić się życie żydowskie.

Wszelkie formy oporu mają być tłumione pisowsko-policyjną pałką, procesami karnymi, ostracyzmem, a nasze dzieci będą kajać się, że są Polakami na lekcjach o „polskim antysemityzmie”. Kontrolerzy są już oddelegowani do Polin, ale są i chętni polskojęzyczni goje, aby zostać za profity strażnikami tubylców.

I jeszcze rzecz nowa. Znajoma, która akurat była z wizytą w „państwie położonym w Palestynie”, podczas wyborów w Polsce, chcą spełnić obowiązek obywatelski udała się do lokalu wyborczego mieszczącego się w ambasadzie polskiej. A tam sznureczek glosujących i młoda izraelska dziewczyna przed lokalem, instruująca na kogo głosować. Nie zdziwmy się, że przez masowym rozdawaniu polskich paszportów przez anty-polski „polski” MSZ, głosy żydowskiego elektoratu (głosy przechodzą na okręg stołeczny okrąg wyborczy) będą „języczkiem u wagi”.

Okazało się, że PiS jest partią ideologicznie zasymilowaną przez amerykański neo-konserwatyzm, przez polityczny syjonizm. Partią bezrefleksyjnych kmiotów, lub po prostu głupich „jaśnie panów” gotowych sprzedać rodaka w niewolę (vide dawny sojusz dworu i karczmy) i nie ma nadziei na zmianę.

Zwróćcie uwagę, Szanowni Czytelnicy, z jaką nabożnością funkcjonariusze PIS traktują żydów, jak przewracają oczyma, z mgiełką wzruszenia, prawie tak jakby odkryli żydowskie pochodzenie swoich babek. Ciągle są w świecie idealizmu platońskiego, sugerują im wiec iść na ucztę do Arystotelesa, aby oceniać fakty takimi jakim są. Ja o żydach słucham co niedzielę w kościele.

Spadochroniarz Mosadu Jonny Daniels, który zastąpił podstarzałego „przyjaciela Polin” Szewacha Weissa na odcinku polskim, musi mieć niezłą – mówiąc kolokwialnie – „bekę”, kiedy pilnuje „plastusi” z PiS-u w ich filosemityzmie. Wiele nie musi się natrudzić, wystarczy tweed czy notka dla prasy, a „pisiaki” staja na baczność, albo leżą plackiem. Wedle życzenia.

Co robić? Pokazywać żydom krzyż na różańcu, albo ten co ma się na szyi, albo znak krzyża palcami. I mówić, że ochrzcimy ich, tak jak prorokował ich człowiek, a nasz święty Paweł z Tarsu.

Matko Boża Licheńska ratuj nas!

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

29 komentarzy

29 Komentarzy

 1. JARO

  12 lipca 2018 at 14:01

  czy ja dobrze widzę, że na zdjęciach można zobaczyć facjaty zdrajców Polski i Polaków? czyżby w końcu na wysokości zadania stanęły „nasze” służby wywiadowcze i zdobyły zdjęcia onych? no to teraz tylko zadziałać zgodnie z prawem – sam żem się uśmiał z tego ostatniego zdania; dodam, że jest to śmiech poprzez łzy; ale łzy obeschną, przytomność wróci i „wypłata” nastąpi; no bo inaczej nie może być; miejsce zdrajcy minimum w lochu, a normalnie w …;

  • prawo

   12 lipca 2018 at 15:35

   Drodzy Rodacy, plan wygląda mniej więcej tak:
   1. Bank Morgana jest powoływany w Polsce do rozliczenia i nadzorowania na miejscu tych 3 bilionów zł wyciągniętych po bandycku – pod lufami amerykańskiej brygady pancernej -poprzez Akt 447.
   2. Do tego, komplementarnie, to gigantyczne lotnisko które posłuży zapewne do ewakuacji milionów żydów w pewnym krytycznym momencie.
   3. Centrala Mossadu „na całą Europę” ma być pod tym lotniskiem (o czym mówił wielokrotnie p. Grzegorz Braun jak też inni).
   4. US Army zostaje ściągnięta odpowiednio wcześniej (żeby nie budzić podejrzeń) do zabezpieczenia całej operacji na miejscu, tak aby nie było żadnych przeszkód od Polaków, jak już się już zorientują „w cziom dzieło”.
   Zdaje się, że sytuacja jest bardziej zaawansowana niż mówi pan Stanisław Michalkiewicz. Pan Grzegorz Braun naświetla to bardziej wnikliwie i dalekosiężnie.

   Bank (Julian Tuwim)
   Jak czarne włochate kulki
   Po banku toczą się srulki.
   Skaczą, skaczą nad biurkiem,
   targuje się srulek ze srulkiem.
   Srulek srulkowi uległ
   i biegnie do kasy srulek.
   Liczy drżącymi palcami
   i zmyka przed srulkami.
   W klubzeslach z dala od kasy
   siedzą srule-grubasy.
   Srulki z uśmiechem lubym
   kłaniają się srulom grubym.
   A w głębi – w ciszy – wielki jak król
   Duma
   sam
   główny
   Srul.

   • Tomek

    14 lipca 2018 at 16:48

    Muszę przyznać, że to jeden z większych idiotyzmów, jakie zdarzyło ci się spłodzić i kopiować na tym forum. Brawo!:)

    • czarek

     16 lipca 2018 at 17:22

     A pytał cię ktoś?
     Co tak się rzucasz jakbyś się talmudu naczytał?

     • Tomek

      21 lipca 2018 at 01:24

      Marku, imion ci niedługo zabraknie, żeby udając kogoś innego na moje posty komentarze pisać:). Niestety, twoja głupota jest tak potężna, że trudno ci się ukryć pod jakimś innym pseudonimem – wystarczy, że dwa zdania napiszesz i już widać, że to ty, tak twoje otumanienie jest charakterystyczne.

     • Darek

      21 lipca 2018 at 19:21

      CWP ! Bardzo dobry tekst – pozdrawiam z gdańskiej Zaspy

 2. frate

  12 lipca 2018 at 14:12

  Tak jako rodowici Polacy jesteśmy prześladowaną mniejszością w żydo-poloni przez mafię żydo-sekciarzy z wszystkich opcji zasiadających w naszym groteskowym knesejmie, który uchwala antypolskie ustawy na każde kiwnięcie palca przez dżoniego daniellsa!!!

  • Tomek

   14 lipca 2018 at 17:20

   Frate, jeśli dopadają cię takie uczucia prześladowania, to może warto wybrać się do specjalisty? Tego typu zaburzenia afektywne się leczy lekami stabilizującymi nastrój (lit np.), czy, o ile się nie mylę, np. lekami przeciwpadaczkowymi.

   Tudzież, warto zabrać się do roboty i popracować nad sobą – wykształcenie zdobyć, język polski lepiej opanować. Ludzie wtedy będą mniej się z ciebie śmiali, więcej w życiu osiągniesz i nie będziesz tylko ciągle piep….l, że cię Żydzi prześladują.

 3. wolna-polska.pl

  12 lipca 2018 at 15:00

  1-Izrael wprowadzi lekcje o udziale Polaków w Holokauście. 2-Dr Levy, Żyd, potwierdza: zbłądziliśmy jako naród.

 4. gazetawarszawska.com

  12 lipca 2018 at 15:04

  Nie ma zgody na to, aby dzieci Ulmów były żydowskim nawozem.

 5. wPrawo.pl

  12 lipca 2018 at 15:10

  Palestyńczyk pobił Żyda w Niemczech. Policjant pobił pobitego.

 6. Mirek

  12 lipca 2018 at 15:15

  PIS obejmując rządy w 2015 roku zastał sytuacje jasno określona przez 26 lat rządów postkomunistów i co najmniej 20 lat rządów komunistów Gierka i Jaruzelskiego , czyli bezpośrednich rządów Rosjan w Polsce . Sprowadzanie zagrożenia żydowskiego do rządów PIS-u jest oczywistym kłamstwem. Patrząc na czasy okupacji Polski przez Rosjan w latach 1944-93 i kolportowanie przez nich nachalnej propagandy prożydowskiej należy własnie Rosjan uznac za głównych architektów renesansu idei Judeopolonii . Za sprzedanie nas Żydom Rosjanie dzięki wpływowym środowiskom żydowskim w USA uzyskali szereg cesji na swoja korzyść czasach rozpadania się ZSRRR . W takim świetle rządy PIS-u mogą byc co najwyżej ostatnim aktem dramatu , a PIS-owcy są tylko nie wiele mogącymi statystami .
  Kluczowym pytaniem w całej sprawie jest , czy USA już są byłym supermocarstwem . Wtedy Międzymorze jest tylko elementem, który ma podbic cene , za która zostaniemy sprzedani . Samo istnienie ludobójczych planów żydowskich wobec nas nie powinno byc zaskoczeniem , ponieważ Niemcy i Rosjanie mają dla nas dokładnie takie same propozycje . Drugim pytaniem , na które warto byłoby próbować odpowiedzieć jest , czy w dzisiejszych czasach mniejszość w rejonie bardzo zapalnym jest wstanie nrzucić większości swoje rządy?

  • Złodzejo bandyckie gangi PiS, PO, SLD czy PSL to mutacja stalinowców synalków "sovietów" z okresu STALINOWSKIEGO!

   12 lipca 2018 at 21:04

   W latach 1944-1968 PRL był OKUPOWANY przez ŻYDOSKICH komunistów OPRAWCÓW z polskim obywatelstwem z frakcji „Puławian” PPR/PZPR. Nazwa „Puławianie” pochodzi z tąd, że ŻYDY mafiozi komuniści mieszkali w większości w jednym miejscu w Warszawie na ulicy Puławskiej.
   Tam też mieszkał żydoski SOVIET komunista LUDOBUJCA Jakub Berman czyli znany ludobujca Polaków. To u Bormana w mieszkaniu zbierała się żydoska „elita” komunistyczna z Warszawy, którzy ustalali CO i JAK ma być w PRL-u tak, aby żydy SOVIETY czyli aktyw działaczy Centralnego Komitetu Żydowskiego(CKŻ) którzy byli jednocześnie członkami w Biurze Politycznym i z sekretariatu KC PPR a potem PZPR już na oficjalnym forum w Ministerstwach mieli jednakowe zdanie.
   Centralny Komitet Żydowski(CKŻ) w PRL-u do 1968r był faktycznie taką nieficjalną władzą w PRL do 1968r.

   To się nawet nie podobało B. Bierutowi 1-u sekretarzowi KC i politbiura PPR/PZPR, którzy to żydzi SOVIETY z Bermanem na czele nim rządzili, tak aby wszystko było w interesie SITWY żydowskiej, aby żydzi byli JEDYNĄ KASTĄ rządzącą i tą która może się najbardziej bezkarnie NAKRAŚĆ czyli tak jak teraz jest w USA i w żydo-mafijnej III RP od 1989r do DZISIAJ.

 7. wPrawo.pl

  12 lipca 2018 at 15:16

  WAŻNE! Treść wyroku z 1949 r. w sprawie zbrodni w Jedwabnem.

 8. Bogdan

  12 lipca 2018 at 15:25

  Z artykułu nasuwają się smutne wnioski.Jesteśmy rządzeni przez zdrajców
  Polski.PIS to wyjątkowi tchórze.Nic dziwnego,są zbrukani okrągłym stołem.
  Nigdy więcej PIS.

 9. Alicja

  12 lipca 2018 at 15:29

  Podziękowania za artykuł.PIS nie jest partią prawicową.Jest partią pro żydowską.Z ich rządów nic dobrego dla Polski i Polaków nie wynika.Dbają głównie o interesy Żydów.

 10. Stefan

  12 lipca 2018 at 15:33

  Nie ma się co dziwić,że leżą plackiem przed Żydami i nie tylko.W rządzie, w PIS kluczowe stanowiska zajmują ludzie o korzeniach żydowskich.
  Jedyna nadzieja to oczyszczony,zjednoczony Ruch Narodowy.Precz z PIS.

 11. Sara

  12 lipca 2018 at 16:33

  Po 89r doszła do władzy frakcja żydowska i tak jest do dziś. Podajcie mi choć jedno nazwisko gdzie w strajkach na przestrzeni lat powojennych zginął choćby jeden Zyd ?

  RN zachęca do zapisywania się w ich szeregi,idźmy tam gromadnie nie bójmy się być razem !!
  i Ty i Ty każdy kto ten kraj kocha.

 12. semperparatus

  12 lipca 2018 at 19:05

  Re.Mirek Co za brednie…w latach 1956-80 rządziła w Polsce frakcja narodowa(z Władysławem Gomułką i Edwardem Gierkiem na czele)…a po 1980 roku rządy Polaków(chociaż już stopniowo ograniczane)także miały miejsce.
  Podobny proces zachodził w ZSRR…po wojskowym zamachu Chruszczowa i Żukowa(przeciwko Berii i jego bezpiece) rządy w tym kraju przeszły w ręce przywódców w większości pochodzenia rdzennie rosyjskiego.Dopiero upadek systemu socjalistycznego zmienił sytuację…i znaleźliśmy się w sytuacji w jakiej dzisiaj jesteśmy.Całe to(pseudo) „odzyskanie wolności”i (także pseudo)”przemiany demokratyczne”to dzieło CIA…mające na celu zniewolenie i ograbienie naszego Kraju…

  • To ŻYD Beria był pomysłodawcą WYRŻNIĘCIA Polaków w Katyniu !

   12 lipca 2018 at 22:45

   ŻYD z ZSRR komunista SOVIET Ławrientij Beria był na 200% agentem wywiadu brytyjskiego M16 co zostało jemu UDOWODNIONE.

   To na rządanie brytyjskiego wywiadu Ławrientij Beria wydał rozkaz i podpisał wyrok śmierci na ZGŁADZENIE 25 tysięcy Polskich oficerów i wyłapaną inteligencję po 17 września 1939 roku po zajeciu polskich terytoriów przez Armię Czerwoną na bazie niemiecko-żydo-rosyjskiej umowy Paktu Ribbentrop-Mołotow z 23 sierpnia 1939r.
   Przed II Wojną światową Polski rząd miał zawarte SOJUSZE wojskowe z rządem francuskim o wzajemnej POMOCY na wypadek wojny w Europie.
   Gdy ZSRR napadło na Polskę 17 września 1939r to rzadzacy ŻYDZI na Kremlu obawiali się, że polscy oficerowie WP gdyby dostali się na zachód to nie dopuszczą do jakich kolwiek sojuszy ZSRR z Francją w zemście na napaść ZSRR na Polskę.
   Francja w tamtym czasie uchodziła za silne państwo i jeszcze się liczyła w rozgrywkach międzynarodowych i mogła wspólnie z Sowietami zadać śmiertelny cios Rzeszy, gdyby Stalin dogadał się z Francją.

   Francja ZAWSZE miała zatargi z Anglą o kolonie i o dominacje nad Europą. Anglia zawsze traktowała Francję jako swojego KONKURENTA i RYWALA w imperialnych podbojach Świat.
   Anglia aby przeciwdziałać Francji i ją osłabić rozpoczęła działania aby przypadkiem polscy oficerowie NIE przedostali się do Francji, ją wzmocniły wiec w Anglii powstał pomysł aby za pomocą żydów rosyjskich rządzących na Kremlu ZNISZCZYĆ całą POLSKĄ kadrę wojskową, zwłaszcza wyższych oficerów tak aby NIE pomagali Francji.
   Wojna dopiero co się zaczęła, a rząd Angielski NIE brał tego pod uwagę, że Hitler zaatakuje Anglę.
   Dlatego Anglicy po przez swoich brytyjskich agentów na Kremlu postanowili ZLIKWIDOWAĆ polskich oficerów.
   Anglia też ZNISZCZYŁA polski okręt podwodny ORP Orzeł, gdyż w UK obawiano się że on przejdzie na stronę Francji.

   Wtedy to ŻYD Beria i ruskie ŻYDY soviety komuniści z KC KPZR biologicznie nie nawidzacy Polaków przegłosowali, w KC że Polskich oficerów w Katyniu należy ZLIKWIDOWAĆ. Niestety ŻYDZI w KC i Biurze politycznym KPZR stanowili WIĘKSZOŚĆ i to o ni dyktowali politykę ZSRR, a Stalin był zmuszony im przytakiwać.
   Stalin jako OSTANI podpisał się na papierach-rozkazach mówiących o ZLIKWIDOWANIU polskich oficerów w Katyniu.
   Wcześniej Beria i żydy-SOVIETY na zamówienie Berii zlikwidowali najbardziej krnąbrnych ruskich w liczbie 50 milionów !
   Tak naprawdę to Stalin razem z rządzącymi ŻYDAMI-bolszewikami na Kremlu pozwolili Niemcom NAPAŚĆ i zniszczyć Francję, aby potem żydzi-komuniści z ZSRR planowali – w dogodnej chwili- wtargnąć do okupowanej przez Niemców Europy jako wyzwoliciele.
   Według teorii jaką głosił w ZSRR ten LUDOBUJCA Beria szef NKWD, że komunizm żydowski musi zapanować nad całą Europą, a potem Światem i wtedy Armia Czerwona by była przywitana w Europie Zachodniej jako zbawcę i pogromcę faszyzmu Niemieckiego Hitlera.
   Idąc tym tropem myślowym, polska elita była mu ZBĘDNA i tak właśnie Beria przekonał Stalina aby wyrżnąć Polskich oficerów w Katniu co było pomysłem Berii na Brytyjskie ZAMÓWIENIE!
   Katyń i Miednoje było pomysłem ŻYDA Berii na ZAMÓWIENIE Anglii po przez AGENTA brytyjskiego na Kremlu – ŻYDA Berię !
   Co ciekawego to zaraz po upadku Francji w czerwcu 1940 i przeniesieniu polskiego rządu emigracyjnego do Londynu, a więc pod wpływy Wielkiej Brytanii, egzekucje polskich oficerów w radzieckich łagrach NATYCHMIAST Beria zatrzymał ! Dlaczego?

   A dlatego że Beria, brytyjski agent dostał NOWE ROZKAZY. Anglia, przejmując polski rząd, uznała go za swojego sojusznika, gdyż mięso armatnie polskiego żołnierza było POTRZEBNE anglikom.
   Dlatego gdy AGENT brytyjski na Kremlu ŻYDZ Beria otrzymał sygnał od wywiadu M16 aby Beria zaprzestał egzekucji polskich oficerów, którzy też mogą się „przydać” ZSRR przeciwko Niemcom Hitlerowskim.
   Wtedy to znowuż ŻYD-SOVIET Beria szef NKWD przekonał Stalina, aby zastopować eksterminacje Polaków, których trzeba UŻYĆ do najcięższych bojów na froncie wschodnim.
   Francja padła się szybkiej Niemcom niż Stalin z Berią tego oczekiwali. Od tego momentu Stalin STRACIŁ zaufanie do Berii i jego opinie pomijał.

   Beria miał w posiadaniu cały aparat przemocy w ZSRR na czele z NKWD, którego zaczoł się bać sam Stalin.

   Prawdziwą zbrodnią, za którą należałoby rozstrzelać Berię zaraz na początku wojny, była dezinformacja, jakiej się dopuścił w odniesieniu do zamiarów i sił hitlerowskich Niemiec.
   Beria nie zawiadomił rządu ZSRR i samego Stalina, że Niemcy Hitlera w sposób otwarty szukują siły do napadu na ZSRR.
   Oficjalnie Beria nie był niemieckim szpiegiem, ale jako ŻYD miał dziwne sympatie do Niemców, często spotykał się z ambasadorem niemieckim w Moskwie.

   Dlatego, że Beria nie zawiadamiał rządu Stalina, armie wojskową ZSRR spotkała MASAKRA w wykonaniu Niemców.
   To Beria był i jest odpowiedzialny za UKRYCIE przygotowywania zmasowanego napadu Hitlerowców na ZSRR, a potem rajd Niemców Hitlerowskich, aż na przedmieścia Moskwy i Leningradu wskutek zupełnego braku przygotowania ZSRR na taką okoliczność.

   To Beria zorganizował OTRUCIE Stalina, tak aby ŻYDZI komuniści SOVIETY, przejęli 100% władzy w ZSRR tak jak jest w obecnym USA. Beria też szykował krwawy zamach na Chruszczowa i marszałka Żukowa, tak aby Beria przejoł pełnie włdzy po śmierci Stalina.
   LUDOBUJCA i zboczeniec ŻYD Beria miał obsesję seksualną na cnotliwe dziewczynki i zgwałcił setki nieletnich dziewczynek.

 13. Tomasz

  12 lipca 2018 at 19:15

  Mirek przeżyj na oczy sprowadzają obcych kulturowo wbrew woli większości Polek i Polaków??/Dotują maliny porzeczki banderowskiej Ukrainie??Wydają paszporty Żydom z Izraela

 14. Lektóra OBOWIĄZKOWA nr 1 dla Polaków

  12 lipca 2018 at 23:00

  JUDEOPOLONIA Nieznane karty historii PRL-u 1/2 :

  http://www.gazetawarszawska.net/pugnae/2200-judeopolonia-nieznane-karty-historii-prl-u-1-2?showall=&limitstart=

  Etnicznym Polakom zamieszkałym w żydo-mafijnej III Republice Polon zaczyna nam zagrażać widmo KATASTROFY ekonomicznej i społeczno-politycznej, organizowanej z pełnym rozmysłem przez tych skrzykniętych ŻYDÓW z anty-polskich gangów PiS, PO, PSL, SLD . . . itp.

  • Tomek

   14 lipca 2018 at 17:26

   Słownik języka polskiego to „lektóra” obowiązkowa nr 1 dla każdego Polaka! W twoim przypadku, nieuku internetowy, to nawet nr 1 i 2!

 15. Lektóra OBOWIĄZKOWA nr 2 dla etnicznych Polaków

  12 lipca 2018 at 23:06

 16. Rybus

  13 lipca 2018 at 09:47

  Opanujcie się, bo wygląda na to,że podpuszczacie jeden drugiego i trzęsiecie portkami ze strachu. A poza tym, panie Autorze, proszę nie straszyć i nie obrażać, Polska to jeszcze nie POLIN. Nie baw się człowieku w Pana Nikt! Polskę tworzą Polacy, a ci o których tu piszecie to mały procent. Trochę więcej szacunku dla własnego NARODU, wiary i nadziei.Nie jesteśmy jeszcze masą upadłościową ani nawozem historii. Zastanówcie się, jak się organizować i co zrobić ,aby Ruch Narodowy rósł w siłę i nie opierał się tylko na salonowym Winnickim i Bosaku, żeby nie była to wciąż partia kanapowa. Wziąć ich do galopu i albo niech zrezygnują i nie zawłaszczają nazwy partii, albo wezmą się do roboty i zaczną jeździć po Polsce jakimś Bosakobusem i przekonywać ludzi do Ruchu Narodowego.Nie ma lekko. Samym waleniem w klawisze kompa,klikaniem, jęczeniem, kwękaniem i gadaniem o patriotyzmie nie obronicie Polski, nie nakarmicie dzieci. Nadal ponad 80 proc. Polaków chce być w UE a różni hierarchowie rozwalają nam Kościół od środka i kompromitują wiarę. na każdym odcinku. Wszystko jest usrane i tyle lat żeśmy na to patrzyli. Trzeba budować lokalne i liczne struktury, kontrolować władzę, każdego szczebla. być wśród ludzi. A wy chcielibyście mieć ciastko i zjeść ciastko. To niemożliwe.A poza tym…”Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy!”

  • Dick

   13 lipca 2018 at 21:46

   Lepiej bić na alarm niż obudzić się w obcym kiedyś twoim kraju…

   Wszystko wskazuje na to, że Kaczyński i przydupasy to agentura Mosadu i CIA. Zmierzają wprost do upadku Polski i sprowadzenia Polaków do roli Palestyńczyków i tułaczy…

   Klęska mianowana zwycięstwem:
   http://www.mysl-polska.pl/1615

 17. Czesław

  13 lipca 2018 at 19:18

  Judeopolonia, Ukr-Pol a może POLIN http://www.wicipolskie.org/?p=27540

 18. Pingback: cn8wdhj53d54j546nv785tve

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra