Z kraju

Akcja „Masz wybór!” w Brzozowie

„Masz wybór!” to wspólna akcja Brzozowskiego Ruchu Konserwatywnego oraz Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Rolników SWOJAK. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w celu promocji lokalnego biznesu. Aby zrealizować to zadanie, pomysłodawcy udostępnili film promocyjny, zorganizowali akcję plakatową oraz konferencję prasową.

Organizatorzy postawili sobie za zadanie pokazanie konsumentom, że brzozowscy przedsiębiorcy posiadają równie atrakcyjną ofertę co wielkie sieci handlowe. Mały biznes charakteryzuje się (między innymi): transparentnością, większym zaufaniem, konkurencyjną ceną, różnorodnością asortymentu, lepszą jakością i indywidualnym podejściem do klienta.

Konferencja prasowa:

Film promocyjny:

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. finka

    26 lipca 2018 at 16:32

    Ja nie widzę żadnych już możliwości działania dla firm przy rządach dobrej zmiany, posłuchajcie o kolejnym szykowanym przekręcie na wiatrakach, o miliardach dla cwaniaków i o praniu ludziom mózgów https://www.youtube.com/watch?v=ZTIs1ac400o

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra