Z zagranicy

Bank HSBC promuje ideologię przeludnienia

Szwajcarski bank HSBC, który jest jednym z największych instytucji finansowych świata, opublikował notatkę, w której twierdzi, że na świecie kończą się zasoby potrzebne ludziom do życia.

Tak wynikać ma z analizy pracowników banku. Jednocześnie HSBC straszy, że czekają nas coraz częstsze ekstremalne zjawiska pogodowe, w tym coraz wyższe temperatury, wielkie pożary i inne klęski żywiołowe.

Łatwo się domyśleć, że bank, który jest tak bardzo „zatroskany” o ludzkość, wspiera finansowo badania na rzecz globalnego ocieplenia i programy dążące do ograniczenia populacji na świecie. To właśnie dzięki takim patronom mogą one cieszyć się taką popularnością.

 

źródło: https://www.businessinsider.com/hsbc-warns-earth-is-running-out-of-resources-for-life-2018-8?IR=T

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. GG.

  13 sierpnia 2018 at 12:19

  Taka właśnie jest prawda: nasza planeta jest przeludniona, Europa jest przeludniona i Polska jest przeludniona.
  .
  Rozsądnemu, znającemu historię człowiekowi nie potrzeba analiz żadnych banków czy instytutów, żeby stwierdzić: NALEŻY OGRANICZYĆ POPULACJĘ, NIE MA ŻADNEGO SENSU ZWIĘKSZANIE LICZBY LUDNOŚCI ŚWIATA I ZAMYKANIE WIĘKSZOŚCI LUDZI W DUŻYCH MIASTACH Z BETONU.
  .
  BETONOWANIE POLSKI TO ZBRODNIA !
  .
  .

 2. zbyszek

  14 sierpnia 2018 at 18:42

  HBW ma racje – depopulacja jest dobra tam gdzie sa zloza paliw a Szwajcarii nie ma, wiec ich nie obejmuje problem.

  Mysle, ze z kolei Szwajcarow zdepopuluje cynizm – dzisiaj wobec innych a jutro wobec swoich – cynizm tej miary nie jest jak rakieta „swoj – obcy” – nie ma przelacznika.

 3. Zdadki q

  1 maja 2020 at 05:17

  Fzwjjp mtmgkf Generic viagra

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra