Z zagranicy

Donald Trump ma potężne kłopoty!

Prezydent USA stanął przed aż dwiema naraz tak trudnymi sytuacjami, że każda z nich mogłaby zachwiać zaufaniem ludzi do niego.

Pierwsza wiadomość, jaką poznała opinia publiczna jest taka, że Paul Manafort, który kierował kampanią  wyborczą Trumpa przez kluczowe pół roku jest oszustem, odpowiadającym za kilka przestępstw finansowych i podatkowych. Tak orzekła ława przysięgłych.

Trump nie ma związku z tymi oszustwami, ale stawia to w bardzo złym świetle jego umiejętność doboru współpracowników.

Druga wiadomość jest gorsza: Michael Cohen, osobisty prawnik Trumpa, oficjalnie przyznał się do winy, że zapłacił gwieździe porno Stormy Daniels za milczenie w sprawie romansu z Trumpem.

Jest to bardzo poważne wyznanie, bo Cohen wcześniej zaprzeczał temu w oficjalnym śledztwie, więc prawdopodobnie pójdzie do więzienia za składanie fałszywych zeznań.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Soroka

  22 sierpnia 2018 at 15:27

  Komu fiknął? Ruskim szachistom? Bo żydowskim bankierom chyba nie.

 2. Jacek Wójcikiewicz

  22 sierpnia 2018 at 15:58

  Dziwne by było gdyby globaliści-sataniści nie atakowali swoich przeciwników-Trumpa w USA i Putina w Rosji.Jak mówi przysłowie-chcesz psa uderzyć to zawsze kij znajdziesz.

  • Janus

   22 sierpnia 2018 at 16:49

   Zięć Trumpa jest przedstawicielem narodu wybranego. Skąd wiesz z kim trzyma Trump?

 3. na szubienicę

  22 sierpnia 2018 at 17:07

  Uuu, żyd Cohen, pochodzenia prawniczego członek plemienia handlowego – się rozpruł. Jakie to typowe.

 4. Art

  23 sierpnia 2018 at 01:19

  Żyd zawsze zdradzi,tylko kwestia za ile.Gdyby gen Sosnkowski nie Internował kilku tys oficerów i żołnierzy żydowskich ,w 1920 Polacy nie pogoniliby tej chołoty na wschód.U nich wszystko ma podwójne znaczenie,nawet prawda.Albo przede wszystkim prawda.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra