Z kraju

PiS może przegrać tylko ze sobą samym

Fidesz na Węgrzech zdobył większość konstytucyjną i możliwość skutecznych reform w kraju otwierając się na wszystkie środowiska patriotyczne, pozostające poza starym Fideszem. W nowym Fideszu 70% działaczy pochodziło z nowej rekrutacji, 30% z pierwotnych kadr partii – taka zmiana nie spodobała się starym działaczom ale była korzystna dla kraju, bo dzięki takiej akcji rekrutacyjnej i otwarciu partii na nowe środowiska skutecznie odebrano władze postkomunistom i pseudo-liberałom.

Odnoszę wrażenie, że w Polsce PiS poszedł inną droga. Od lat piszę, że PiS powinien zachęcić młodych aktywnych ludzi z środowisk narodowych i wolnościowych do działalności pod szyldem PiS. Realia polskiej polityki są takie, że młodzi ludzie (konieczni do sprawnej działalności politycznej, bo zaangażowani, aktywni, przedsiębiorczy, żywotni fizycznie i intelektualnie mający wykształcenie i doświadczenie) nie garną się do PiS, tylko zazwyczaj angażują się w środowiska narodowe i wolnościowe. Dobitnie pokazują to wszelkie patriotyczne manifestacje, gdy narodowe i wolnościowe manifestacje zdominowane przez młodych, i to manifestacje związane z PiS zdominowane są przez osoby starsze.

Realia są też takie, że działalność w szeregach narodowców czy wolnościowców nie przynosi efektów, gdyż tym środowiskom brak poparcia wyborców, a co gorsza ich liderzy nie potrafią działać wspólnie co dało by możliwość zdobycia kilkunastu procent i przyczółków w polityce (dobitnie pokazują to też te wybory samorządowe, liderzy narodowi i wolnościowi kolejny raz postanowili doprowadzić do spektakularnej klęski swoich podzielonych ugrupowań i środowisk).

Niestety PiS, jak się zdaje, nie wykazał zainteresowania przyjęciem w swe szeregi narodowców czy wolnościowców. Co smutniejsze, PiS nie dopuścił do tego by z jego list startowali narodowcy i wolnościowcy, który w imię realizmu byli gotowi reprezentować swoje środowiska na listach PiS. Skutek tego pewnie będzie taki, że te kilkanaście procent głosów, które co wybory są marnowane na podzielone listy narodowców i wolnościowców, zmarnują się i w tym roku. PiS mógł te kilkanaście procent zyskać, i za cenę wprowadzenia radnych o poglądach narodowych i wolnościowych (reprezentujących elektorat prawicowy, wolnościowy, narodowy, antykomunistyczny i katolicki), zyskać dodatkowe miejsca w radach i większość niezbędną do rządzenia – taka według ekspertów była by premia za danie wyborcom wolnościowym i narodowym możliwości zagłosowania na kandydatów bliskich im ideowo, gdyby tacy kandydaci startowali z list PiS.

PiS się jednak na taką współpracę z młodymi nie zdecydował. Widać, że konsekwentnie buduje partie lewicową, gospodarczo i społecznie (co ewidentnie podoba się Polakom, którzy byli wyzyskiwani przez okres PRL i III RP, i pragną socjalnego bezpieczeństwa znanego z państw opiekuńczych na zachodzie), ale też niestety ideowo (pewne pomruki niezadowalanie z tego stanu rzeczy słychać z ust publicystów katolickich, działaczy antyaborcyjnych, przeciwników imigracji i osób realistycznie patrzących na antypolską agresje Żydów, czy zwolenników upowszechnienia prawa do posiadania broni).

PiS niewątpliwie sprzyja to, że nie ma konkurencji ze strony prawicy. PiS (sam prawicą nie jest, wbrew nazwie „Zjednoczona Prawica”) jest partią lewicową – choć trzeba przyznać, że odmiennie od ugrupowań jawnie lewicowych i pseudo-liberalnych, które są antypolskie, służą korporacjom, zbudowały system wyzysku i sztucznego utrzymywania Polaków w biedzie, PiS wykazuje oznaki patriotyzmu i jako pierwszy buduje zręby państwa opiekuńczego w Polsce. Taka lewicowa tożsamość PiS niewątpliwie jest doskonałą okazją do zbudowania partii prawicowej, przez osoby świadome szkodliwości lewicowości i państwa opiekuńczego. Niestety polska prawica, której jako siły politycznej nie ma, a która funkcjonuje jako niezorganizowana masa jednostek i liderów podzielonych organizacji, z tej okazji nie chce skorzystać. Choć kolejne wybory pokazują, że wspólna lista dała by pewną reprezentacje polityczną, to liderzy środowisk wolnościowych, narodowych, katolickich nie potrafią się porozumieć, i wystawić jednej listy. Tak też się stało w zbliżających się wyborach samorządowych. Co sprawia, że prawicowi wyborcy mają do wyboru jak co roku zmarnować swoje głosy na podzielone listy wolnościowców i narodowców (zmarnować bo wiadomo, że i tak podzieleni nie przekroczą progów, właśnie dlatego, że są podzieleni) albo zagłosować na lewicowy PiS by odebrać władze groteskowej opozycji.

Największym sojusznikiem PiS jest groteskowa opozycja. Faktyczna koalicja PO, Nowoczesnej, chuliganów wszczynających awantury na ulicach, antyklerykalnych ateistów robiących wrażenie osób pragnących mordować księży i palić kościoły, byłych funkcjonariuszy SB, obrońców sędziów kradnących w sklepach, komunistów, gejów, i ich sponsorów z zagranicy. Wszystkich tych, którzy negują patologie III RP i uznają system wyzysku oraz sztucznej pauperyzacji za coś wspaniałego. Rzekomych obrońców „konstytucji”, którzy histeryczną nienawiści i agresją reagują na wszystko co Polskie i katolickie. To właśnie oni najbardziej skłaniają do głosowania na PiS. Perspektywa ich terroru najbardziej przekonuje do wsparcia PiS. Bo niewątpliwie PiS, pomimo swej lewicowości, jest jedyną formacją zdolną do niepodpuszczenia groteskowej opozycji do władzy. Jakby nie nie było groteskowej opozycji, to PiS musiał ja wymyślić, by na jej tle wypadać pozytywnie.

Polska scena polityczna to owoc 125 lat zaborów, 13 lat sanacyjnego niszczenia demokracji i parlamentaryzmu, 5 lat okupacji, 40 lat komunistycznej niewoli, czasów gdy Polakom odebrano wolność polityczną i 30 lat III RP kiedy tą wolność tłumiono. Takie są przyczyny tego, że nie potrafimy się zorganizować, tego, że nie jesteśmy podmiotem ale przedmiotem polityki, tego, że to nie my, tylko nami, robią politykę. Tego, że dziś w Polsce katolicy nic nie znaczą, i są traktowani przez polityków jak śmieci.

Oczywiście istnieje ryzyko, że PiS dokona takich zmian, które nic nie zmienią, i wszystko pozostanie po staremu. Jednak z drugiej strony musimy wyzwolić Polskę z łap groteskowej opozycji, która odpowiada za to, że w Warszawie, na moim osiedlu nie ma kanalizacji, utwardzonych dróg, sypie się gazociąg i wodociąg, i marnuje się ponad 18 milionów złotych na nikomu nie potrzebny nowy bazar (choć stary doskonale funkcjonował).

AUTOR TEKSTU: JAN BODAKOWSKI

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

33 komentarze

33 Komentarzy

 1. Marian

  25 września 2018 at 19:29

  PiS myśli bardzo pragmatycznie – czy wzięcie na listę p. Bodakowskiego wzmocni tę listę czy osłabi. Doszli do wniosku, że osłabi. Może się mylą, a może nie.
  Zastanowiłem się, czy ja bym zagłosował na p. Bodakowskiego w wyborach do rady gminy w Pcimiu Dolnym. Co więc robię? – Chcę dowiedzieć się czegoś o moim kandydacie. Wpisuję do google: Jan Bodakowski blog.
  Dlaczego blog? Bo to najbardziej osobista, wiarygodna, niezmanipulowana forma wypowiedzi.
  I faktycznie, znalazłem coś takiego. salon24.pl/u/jan-bodakowski/
  Pierwsze pytanie, co człowiek mówi sam o sobie – czytam zakładkę „O mnie”: „Brzydki. Biedny. Niedoceniony. Nielubiany.” – No super. Co taki człowiek może zrobić dla innych w Radzie Gminy? – Będzie szukał tego, co mu brakuje: komplementów, kasy, zaszczytów i popularności.
  Na blogu ani słowa o wykształceniu, o dotychczasowym dorobku społecznym człowieka, o osiągnięciach ew. porażkach. Nie wiem, czy żonaty, czy rozwiedziony, czy zakonspirowany mnich, itd. – Ani be, ani me. (Już nawet nie pytam, czy miał babcie żydówkę 😉 ).
  Ale nie odpuszczam, szukam dalej, poświęcam swój czas, bo nasz bohater nie raczył się przedstawić. Wpisałem do google: Jan Bodakowski wykształcenie” – Trafiłem na facebook.
  Facebook jak wiadomo miejsce w sam raz dla katolika-patrioty. Ale bez uprzedzeń, czytam.
  Wykształcenie: Uniwersytet Warszawski, polityka społeczne, Warszawa. Rozumiem, że studiował ten kierunek – nie wiadomo czy skończył, czy tylko dobrze zaczął. W którym roku skończył? z jakim tytułem (licencjat, magisterium, doktorat)? – Zaczynam się zniechęcać…
  Z tagów domyślam się, że mieszka w Falenicy. Uff. Wystarczy…

  Wniosek: Baba z wozu, koniom lżej.

  • Marian

   26 września 2018 at 23:29

   Żeby nie było, żem człek jeno negatywy widzący, więc rzekę tako:
   Panie Janie Bodakowski, jesteś młodym zdolnym człowiekiem, ogarnij się, zamiast biegać po ulicach z jakimiś kartonami z napisami, zrób doktorat z politologii. Potem zostań asystentem np. europosła Tarczyńskiego.
   Zrzuć brzuszek, biegaj, może rowerek, języki obce, jakieś podróże po świecie – nie, nie Rosja, tylko Chiny, Singapur, ew. Dubaj. Może jakieś stypendium na dobrej katolickiej uczelni w Stanach albo gdzieś w Europie – Radzę popatrzeć na świat z innej perspektywy niż linia otwocka. 😉
   A za 10-15 lat proszę wrócić na poważnie do poważnej polityki… szerze życzę jak najlepiej.
   ps. Grzybki halucynogenne w postaci ideologii korwinowskiej radzę odstawić jak najszybciej i jak najdalej.

 2. KAziro

  25 września 2018 at 19:42

  w takim Piasecznie narodowcy doskonale asymilują się z PSL i byłymi działaczami AWS… Taka ci to opcja jakby śmierdząca onucą bolszewicką

 3. msn wiadomosci

  25 września 2018 at 20:12

  Minister wytknęła premierowi gafę. Przy wszystkich, na oczach kamer.

 4. Edward byłem za PIS

  25 września 2018 at 20:15

  PIS podąża bardzo śliską ścieżką.Z tego co obiecywał ,nie zrealizował niczego.To była gra.Oni nie mieli zamiaru niczego naprawiać.Działali z premedytatacją.
  Duda,Morawiecki,Gliński,Gowin,Czaputowicz, Kurski zachowują się jak szkodnicy.Widzimy to lepiej dzięki wspaniałym Polakom jak panowie profesor J.R.Nowak,St.Michalkiewicz,G.Braun,M.Kolonko,oraz wydawnictwa,radia i tv narodowe.
  Dziękuję.TVP to kompletne dno.Sieczka i głupoty.Mam nadzieję ,że Polacy to widzą.
  Jedyną alternatywą jest Ruch Narodowy,zorganizowany i oczyszczony.Należy zorganizować kontrolę wyborów.
  Polecam:Jak Żydzi tresują Polaków.

 5. wolna-polska.pl

  25 września 2018 at 20:15

  Łapanka w sieci, czyli PiS dotrzymuje słowa.

 6. wolna-polska.pl

  25 września 2018 at 20:20

  Jak żydzi tresują Polaczków…

 7. Paweł Paleczny

  25 września 2018 at 20:20

  PiS to rosyjska kultura.
  Świetny artykuł pt. „PiS – rosyjscy Polacy”

  Fragment: „Tylko Polak wychowany w rosyjskiej kulturze i przesiąknięty sowiecką ideologią mógłby porównać Polskę do partii politycznej. Te słowa deprecjonujące i poniżające naszą Ojczyznę wypowiedział czołowy ideolog PiS –u A. Macierewicz, cytuje: „Macie jedną partię polityczną, tą partią jest Polska, żadna inna” . Ten sam polityk stwierdził, że polskimi patriotami są tylko ci Polacy, którzy przynależą lub głosują na PiS, cytuje: „To jest wielka zdobycz, że udało się zebrać społeczeństwie w jednym obozie” oraz „To jest wielka, wielka zdobycz Polaków, którzy zjednoczyli się w jednym bloku patriotycznym.”. Takich słów mógł użyć tylko ideowy wychowanek Putina i Lenina. Jak do tego doszło, że ludzie walczący o wolność i niepodległość Polski, dzisiaj mówią i działają tak jakby byli niewolnikami ideowymi rosyjskiej kultury? Kim oni są? Są wrogami Europy, dzięki której powstaliśmy jako naród i państwo. Są wrogami kultury europejskiej, którą Polska przez wieki współtworzyła.”
  Całość: http://sila-lewicy.pl/spoleczenstwo/149-pis-rosyjscy-polacy

  • V kolumna gangsterów PiS na czele z Kaczynskim, Dudą, A. Macierewicz to PŁATNA agentura CIA/Mosadu !

   25 września 2018 at 20:59

   PiS – Partia interesów Syjonistycznych & PO-Platforma Obersturmbannführerów ZAWLCZAĆ tych SQURWYSYNÓW dosłownie wszędzie bo to V KOLUMNA w
   na czele z tymi PŁATNYMI MASONAMI agentami CIA od 1980-ch lat do DZISIAJ jak te SMRODY Macierewicz, Kaczynskie, Dudą, Tusk, Komorowski, TW bolek wałesa, UKRAINIEC Błaszczak, ŻYD Kwaśniewski, UKRAINIEC Kuchciński . . . itp. od 1989r do DZISIAJ kupczą za ŁAPÓWKI na rzecz żydoskiej mafii po całości tym wszystkim co przez 20 wieków uciułali etniczni Polacy !
   To ten płatny agent CIA SQURWYSYN Macierewicz nawoływał przez ostanie 10 lat do wypowiedzenia wojny Rosji, czego efektem jest BANKRUCTWO ponad 300 tysięcy gospodarstw sadowniczych w Polsce + umowa prosząca jankesów US Army(zbrojne ramie żydostwa światowego) za kwote $2 MILIARDÓW rocznie aby oni „bronili” interesów etnicznych Polaków co jest KARYKATURĄ umysłową wy GŁUPCY was wszystkich zamieszkałych nad Wisłą „licząc” na to że to zbrojne RAMIĘ ŻYDOSTWA US Army „was w III RP obroni” przed NIEMCAMI . . . SIĆ !
   Wy zamieszkali SKONCZENI DURNIE w tej III RP zarządzanej przez żydo-masonów „solidaruchów” i żydów „KOR-w” żeście WSZYSCY do dna kompletnie ZGŁUPELI !!!
   http://4.bp.blogspot.com/-4Ig_dnvcTZM/UifNCxV9KRI/AAAAAAAABqA/W9FHpMZ3Qtw/s1600/antos.jpg

  • bobik

   26 września 2018 at 09:16

   @Paweł Paleczny,
   Nie bredź z tą Europą.
   Do niczego nie jest na potrzebna a niedługo będzie kalifatem.

 8. PiS-Partia interesów Syjonistycznych w żydo-mafijnej III RP

  25 września 2018 at 20:36

  PiS – Partia interesów Syjonistycznych

  czyli MEGA-złodziejo bandytów ŻYDÓW z polskim obywatelstwem, którzy jako ŻYDOSCY kremlowszczycy rządzili w PRL-u aż do momentu kiedy to ruskie ŻYDY zbankrutowali ZSRR i potem nie mieli forsy na dawanie łapówek tym SQURWYSYNOM żydom zamieszkałym w PRL-u, wiec te żydy V kolumna w Polsce przeszli na stronę interesu ŻYDÓW złodzeji waszyngtońskich biorąc za pośrednictwem CIA/Mossadu birąc forse za RABOWANIE polskiego podatnika na rzecz żydów złodzeji WASZYNGTOŃSKICH !

  Absolutnie NIE ma różnicy pomiedzy ŻYDAMI z:
  PO – Platforma Obersturmbannführer
  która była założona III RP przez żydów NIEMIECKICH czyli V kolumnę niemiecką, kiedy to ŻYDY „sodilaruchy” i żydy „KOR” przechwycili władzę w 1989r po WYGNANIU z Polski na zagraniczną banicje najbardziej KRNĄBRNYCH etnicznych Polaków z Polski !

  NIESTETY ale to DURNI wykołowani EMERYCI w III RP patrzący w te ANTY-polskie telewizarnie TWN, TVP czy ŻYDOWSKIE „Trwam” żyda Rydzyka . . . nagonieni PROPAGNDĄ głusja w tych sfałszowanych „wyborach” na tych ZŁODZEJO-bandytów squrwysynów PiS, PO czy tą V kolumnę żydo-komunistów „nowocześni złodzeje tej żydoskiej ZŁODZEJKI Kamila Gasiuk-Pihowicz, która prowadzi OCZYWISTY sabotaż polskiego podatnika w pedalskiej żydo-masońskiej Brukseli – niech WSZYSTKICH szlag trafi !!!!

  Obecny polski MOTŁOCH niczym się nie różni od tych „zambi” MOTŁOCHU w tym rasistowskim USA gdzie żądzą od 1913 roku ŻYDO-masoni którzy założyli FED aby rabować ten wymieszany narodowo MOTŁOCH „amerykanski” który tak właśnie wymieszany jest taki GŁUPI jak na tym filmiku, który NIAC a NIC NIE zna historii na czym właśnie zależy tym tam rządzącym ŻYDO-masonom komunistom jak PROSTAK murzyn „obama”:
  „4th of July Zombies – Americans Don’t Know Why We Celebrate Fourth of July!” :
  https://www.youtube.com/watch?v=2-Be9f7Ovgg

 9. hania

  25 września 2018 at 20:37

  Panie Bodakowski, jest pan niedobry dla PISu!
  Przecież oni doskonale realizują przedwyborcze hasło
  – rodzina na swoim
  I powsadzali na stolce swoje córunie, zaraz po studiach na ( koniecznie)kierownicze stanowiska
  Synciów na wice prezesów banków i korporacji
  Małżonki do rad nadzorczych i wujka Heńka i ciotkę Ritę itede….

  Pan tego nie zauważa?

 10. finka

  25 września 2018 at 20:49

  Poczytajcie o polityce migracyjnej rządu to odechce się dobrej zmiany, o ważnym dokumencie napisał bloger Adrian http://naszeblogi.pl/51524-inny-niepokojacy-dokument-o-przyszlej-migracji-do-polski
  A tam gdzie ruch narodowy wystawia do sejmików swoich ludzi głosujmy na nich, od czegoś trzeba zacząć, nawet jeśli to będzie niewielu we władzach, przestańmy wybierać mniejsze zło. Dobra zmiana szykuje naszym dzieciom i wnukom multikulturalne piekło.

 11. zbyszek

  25 września 2018 at 21:04

  Nie ma chaosu!

  Teraz sa wybory samorzadowe, w lokalnych srodowiskach – potem beda zupelnie inne wybory!

  Jest dobrze – nie ma chaosu, nie ma tsunami i wody nie wroca do oceanu.

  Sprawy opisane w Kregu.

  PIS jest jak waz juz blisko zjadania swego ogona i nikt nie bedzie przed ani z tylu – przeciez w najwazniejszych sprawach propagandowych – programowych.

  Aby najesc sie w samorzadach potrzebuje wsparcia w walce z lokalnymi mafiami – moze tak nie jest, nie potworzyly sie struktury mafijne wspierane z zewnatrz kraju???

  Sa sprawy gospodarcze w ktorych PiS potrzebuje pomocy na lokalnym szczeblu – dopuszczalna jest wszelka krytyka, ale jako bron przeciw mafiom w samorzadach.

  Pan Bodakowski nie interesuje sie zbytnio sprawami np braku mieszkan i to samo juz cala czolowka Wielkich – nawet nie chce mi sie ich wymieniac.

  Ten waz probuje sie najesc a wtedy pecznieje w srodku

  • zbyszek

   25 września 2018 at 21:14

   Jezel narodowcy nie maja odwagi walczyc u siebie – jest niebezpiecznie, bo blisko domu, ale PiS w tym okregu bedzie cienki i slaby, jezeli nie dogadaja sie z narodowcami.

   PiS boi sie oskarzen o tworzenie bojowek (nie wiem dlaczego, moze wlasnie jest cienki) a mafie lokalne prawdy o sobie – trzepia sie jak motyl przy lampie.

   To jest szansa dla obydwu stron poprzez premiera – urzednika.

   Polecalbym zainteresowanie sie termomodernizacja, gdyz to jest najtrudniejsze np Niemcy juz sie z budownictwa pasywnego wycofali – padli jak cmy przy lampie a nasz premier nie moze sobie na to pozwolic.

   Obiecuje, ze sprobuje w tym temacie zrobic panu Bodakowskiemu szkolenie – moze sie komus jeszcze przydac np na emigracji.

 12. Tomek

  25 września 2018 at 21:15

  „Niestety PiS, jak się zdaje, nie wykazał zainteresowania przyjęciem w swe szeregi narodowców czy wolnościowców. Co smutniejsze, PiS nie dopuścił do tego by z jego list startowali narodowcy i wolnościowcy, który w imię realizmu byli gotowi reprezentować swoje środowiska na listach PiS. Skutek tego pewnie będzie taki, że te kilkanaście procent głosów, które co wybory są marnowane na podzielone listy narodowców i wolnościowców”

  Droga autorko, jeśli już, to kilka procent – Ruch Narodowy ma ledwie 1 procent, Korwin ma 3%, gdzieś jeszcze mamy partie narodowców czy wolnościowców? No, chyba, że pani Kukiza dolicza, ale wówczas i tak nadal nie będzie to „kilkanaście”.

  I czy aby to PiS nie wykazał zainteresowania? PiS w dużej mierze „flirtował” z narodowcami, zapraszał na różne inicjatywy, niektóre osoby z tego środowiska dostały jakieś stanowiska, bronił nieraz przed atakami (miejmy świadomość, że gdyby PiS nie rządził, to taki ONR byłby już nielegalny, a i inni mieliby pod górkę). A co dostał w zamian? Narodowcy są obecnie równym krytykiem PiS, jak PO. I czy aby tacy narodowcy czy niektórzy wolnościowcy nie będą swym radykalizmem czy nieraz, po prostu, głupotami, jakie wygadują, raczej balastem dla PiS – PiS zyska, dajmy na to, całe 2 procent (bo nie wszyscy wyborcy narodowców czy wolnościowców tam pójdą, nawet jakby powstała taka koalicja, to oczywiste), a straci trzy razy tyle, bo np. umiarkowani wyborcy się zirytują, że PiS idzie ramię w ramię np. z takim ONR, który dla większości społeczeństwa przez małpowanie stylistyki lat 30, bardzo źle się kojarzącej, jest nie do strawienia.

  Uświadomić sobie trzeba, że to PiS jest tutaj panną na wydaniu, a narodowcy niezbyt przystojnym i bogatym kawalerem.

  • michu

   26 września 2018 at 20:01

   To że ktoś krytykuje PiS to jeszcze niewiele znaczy. Ważne z jakiego powodu ;).

 13. PiS, PO, PZPR/SLD. PSL . . . to agentury zagraniczne ŻYDOSTWA !

  25 września 2018 at 22:34

  Na agenturę żydoską PiS i żydo-niemiecką PO głosują w wolnych wyborach tylko wykołowani GŁUPCY renciści i emeryci !
  W tym gównianym żydo-gangsterskim kraiku „III RP” – gdzie WIEKSZOŚCI etnicznych Polaków garstka lokalnych agresywnych ŻYDÓW PiS-PO-PSL-SLD z polskim obywatelstwem WYCIEŁA jajca tym etnicznym Polakom i zrobiła z nich EUNUCHÓW, których rabuje paru bezczelnych żydów PiS/PO wspieranych przez zorganizowaną żydowską zgraję z ich głównej MELINY nowym „kremlem” o nazwie „biały dom” !

  • Deską po głowie

   26 września 2018 at 00:19

   Łojesu! Chłopie (babo?) co ty bierzesz? Bierz ćwiartkę dotychczasowej dawki… A poważnie: przez takich jak ty narodowcy są postrzegani jak świry. Dziękujemy ci essi dżonson…

   • Anty-polskie QURWY PiS wpuścili izraelską firmę jako GŁOWNEGO operatora Polskich Sieci Energetycznych(PSE) !!!

    26 września 2018 at 03:32

    Polskie Sieci Elektroenergetyczne są operatorem elektroenergetycznego systemu przesyłowego w III RP.
    Spółka jest w całości własnością Skarbu Państwa PSE obecnie zarządzane przez aparatczyków ŻYDÓW z PiS, którzy odpowiadają także za bilansowanie systemu elektroenergetycznego oraz utrzymanie i rozwój infrastruktury sieciowej wraz z połączeniami transgranicznymi.
    Polskie Sieci Elektroenergetyczne(PSE) oraz izraelski operator sieci energetycznych Israel Electric Corp. Ltd., która faktycznie PRZEJEŁA zarządzanie nad polskimi PSE i to ŻYDZI będą NIBY zabespieczać w zakresie cyber-bezpieczeństwa w sektorze energetycznym w żydo-mafijnej III RP.
    Jak podały PSE, obaj operatorzy podpisali odpowiednią umowę w Hajfie, o przejęciu zarzadzania PSE przez izraelską firmę . . .
    Porozumienie o współpracy w zakresie cyber-bezpieczeństwa w sektorze energetycznym podpisali prezes PSE Eryk Kłossowski i wiceprezes Israel Electric Corp. Ltd. (IEC) Yosi Shneck.
    Jak podkreślił cytowany w komunikacie Kłossowski, „niezwykle ceni porozumienie z IEC, szczególnie dlatego, że opiera się ono na wzajemnym zaufaniu”.
    Tak właśnie PiS-Partia interesu Syjonistycznego oddała polskie linie energetyczne pod kuratelę ŻYDOWSKICH chciwców, którzy pod groźbą szantażu np. wyłączą prąd elektryczny w całej Polsce.

    Na identycznej zasadzie te anty-polskie sprzedajne QURWY PiS rządzący w III RP oddali pod kuratelę ŻYDÓW z Izraela WSZYSTKIE magistrale wodne czyli instalacje zaopatrywania w uzdatnioną wodę wszystkie miasta wojewódzkie, obiekty wojskowe oraz strategiczne w całej Polsce.
    Tym to sposobem ŻYDY z PiS przejmują krok po kroku całą Polskę robiąc z Polaków żydowskich NIEWOLNIKÓW !
    Właśnie takimi metodami takie przekupione anty-polskie SQURWYSYNY z PiS na czele z Kaczynskim, Morawieckim czy tym wycieruchem Macierewiczem i innymi żydowskimi płatnymi AGENTAMI gangsterami wpuściły izraelskie służby do Polskich Sieci Energetycznych, wodnych i gazowych w CAŁEJ Polsce.

    Jak się RUSKIM ŻYDOM z Izraela ubzdura to w jednej minucie ZABLOKUJĄ Polskę pod każdym względem na co wyraził zgodę ten SPRZDAJNY dupek ŻYDOWSKI pucybut Duda podgrywający „prezydenta III RP”:

    Zobacz:
    https://wrealu24.tv/film/grzegorz-braun-u-roli-o-roszczeniach-zydowskich-kryzysie-dyplomatycznym-i-panstwie-pis

    Czy dalej nie widzicie wy GŁUPKI z III RP jak was dymają FINANSOWO te gangsterzy QURWY z PiS-Partia interesu Syjonistów kupcząca polski majątkiem w interesie ŻYDÓW izraelskich(ruskich) i tych zamieszkałych w III RP, którzy stają się 100% ZARZADCAMI wszystkiego co strategiczne w Polsce !!!
    Ta sprawa jest PRZELICZANA przez suqinsynów gangsterów PiS która prowadzi otwartą WOJNĘ z etnicznymi Polakami wypychając z intratnych pozycji w celu OGOLENIA Polaków nie tylko z $65 miliardów ale i WIECEJ !
    Walić w mordy tych gangsterów PiS, którzy NISZCZĄ SUWERENNOŚĆ etnicznych Polaków z pełną cyniczną premedytacją !!!!!

    • NIE wchodzić w bliskie relacje z tymi OSZUSTAMI z Izraela !

     26 września 2018 at 09:53

     ” . . . Jak podkreślił cytowany w komunikacie Kłossowski, „niezwykle ceni porozumienie z IEC, szczególnie dlatego, że opiera się ono na wzajemnym zaufaniu”. . .”
     Prezes PSE naiwniak Eryk Kłossowski z gangu PiS jest autentycznym KABOTYNEM !!!
     tzw. „partnerstwo” w jakiejkolwiek sprawie, z Izraelem jest bardzo ryzykowną grą, gdyż Izrael nawet z Rosją się NIE liczy, a III RP zarządzana przez tych sprzedawczyków PiS jest kompletnym ZEREM dla żydostwa.
     Rosja od dłuższego czasu prowadziła taką grę z Izraelem na terenie Syrii, myśląc że jest „partnerem” tych bandytów z Izraela, a tym czasem żydy z Izrael OSZUKALI nawet Ruskich i pozwolili sobie sobie na takie zachowanie jak rosyjskim z samolotem Ił-20 tydzień temu, gdzie zgineło 15 oficerów armi rosyjskiej z WINY Izraela !
     To JAKIE szanse ma III RP, by wpłynąć na Izrael, gdyby ten chciał OSZUKAŃCZO zagrać z Polską znacznie ostrzej niż w przypadku ustawy o IPN i, na przykład, spowodować aktywację amerykańskich działań ROZCZENIOWYCH wobec Polski przewidzianych w ustawie 447?
     Prezydent Gruzji Saakaszwili kupował od Izraela broń, w tym latające drony, i tak się DZIWNIE złożyło, że w 2008 roku, gdy te drony zostały użyte, to PRZECIWNIK Gruzji miał do nich kody, co pozwalało przejąć nad nimi kontrolę !
     Ewidentnie w interesie Izraela, przekupiony skorumpowany rząd USA zaatakowały Irak w 2003 roku, a obecnie chcą sankcjami zmusić do uległości Iran, co może narazić stabilność całego regionu. Amerykański atak na Irak skutkował ostatecznie powstaniem struktur Państwa Islamskiego (ISIS/ISIL), który stworzył ten już zdechły KABOTYN senator J.McCain z Arizony na spółke z innymi żydami neokonami z USA.
     Wszystkie te działania, związane z militarnym zaangażowaniem USA po stronie Izraela, kosztują budżet amerykański zawrotne kwoty: w sumie w ciągu ostatnich 10 lat aż $8 TRYLIONÓW, zaś prezydent pajac żydowski Trump wypomina jedynie Europie, że zapewnia jej bezpieczeństwo nie otrzymując w zamian odpowiednich pieniędzy. . . !!!

     Większość posłów czyli gangsterów PiS-Partii interesu Syjonistów NALEŻY do polsko-izraelskiej grupy parlamentarnej, bo tak sobie zażyczył ten neo-banderowski ANTY-polski sprzedawczyk Kaczyński, który jest tam ostatecznym autorytetem i wielkim zwolennikiem aparthidu Izraela, mocno przekonanym o jego znaczeniu i sile, która ma NIBY dopomóc Polsce, co jest głupim wymysłem neo-banderowców i żydów z gangu PiS.

     Tego rodzaju izraelskie działania wobec swoich „partnerów” można mnożyć.
     W 1967 roku izraelskie lotnictwo zaatakowało i zmasakrowało, podobno „pomyłkowo” amerykański okręt zwiadowczy USS Liberty.
     W wyniku tego ataku izraelskiego zginęło 34 amerykańskich marynarzy, a 174 zostało rannych. Izrael do dzisiejszego dnia NIE poniósł poważniejszych perturbacji we wzajemnych stosunkach ze skorumpowanym USA.
     To wszystko powinno stanowić OSTRZEŻENIE dla każdego by najlepiej NIE wchodzić w bliskie relacje z tymi OSZUSTAMI z Izraela !

     • Grażyna

      26 września 2018 at 09:59

      60% populacji Izraela to ruskie żydy i potomkowie tych co uciekli lub wyjechali z ZSRR, czyli potomkowie morderców z NKWD w czasach ZSRR.

 14. bobik

  26 września 2018 at 09:39

  Anty… napisał:
  „Walić w mordy tych gangsterów PiS, którzy NISZCZĄ SUWERENNOŚĆ etnicznych Polaków z pełną cyniczną premedytacją !!!!!”

  Przyczyną tego smutnego stanu rzeczy są niestety *etniczni Polacy*, którzy pragną:

  1. Państwa opiekuńczego takiego jak w Szwecji – stąd miłość do PiS.
  2. Więcej Żydów na wysokich stanowiskach – przecież to na nich głosują w wyborach do Sejmu.
  3. Programu Flaszka+
  4. Braku suwerenności (tak, to właśnie etniczni Polacy w większości są za UE)
  5. Gangsterów w samorządach, na których zawsze oddadzą swój głos.
  6. Jak najtańszego jedzenia, nawet jeżeli to trujące ścierwo.
  7. Pracy na zmywaku w Anglii.
  …i wielu podobnych rzeczy.

  Dostają dokładnie to czego pragną, więc o co chodzi?

 15. malva

  26 września 2018 at 10:08

  Bobik, niestety masz rację. Poziom umysłowy naszego społeczeństwa jest tragiczny.To spuścizna po PRL, co przy braku etnicznie polskich, patriotycznych elit skazuje nas na władzę cwanych,zorganizowanych, gardzących nami Obcych.PiS zawiódł patriotów na całej linii. Alternatywą jesteśmy my,Naród! Tylko musimy pozbyć się mentalności niewolnika i zbudować prawdziwą elitę!!! Dlatego czeka nas bardzo długa droga do niepodległości!

  • bobik

   26 września 2018 at 15:15

   @malva,
   Rzeczywiście droga do niepodległości może być długa, ale obecny rozkład Europy Zachodniej, która przemienia się w Barbarię i całkowitą dzicz daje pewne nadzieje, że przyjdzie ona szybciej niż myślisz.
   Być może Bóg/Bogowie postanowili dać Polakom wolność tak na przekór, na siłę, mimo że ci robią wszystko żeby jej nie mieć.
   Bedą trzymać się krat rękami i nogami, żeby tylko nie dać wypchnąć się z celi ale to nic nie da.
   Wolność i tak dostaną i już.
   I nie przyjdzie już ukochany strażnik (klawisz) i nie da im papu, i na spacerniak nie wypuści.
   Większość będzie zupełnie zagubiona i nie będzie wiedziała co robić.
   Bezradne i starzejące się pokolenia skażone PRL-em szybko pójdą wąchać kwiatki a zpedalona/zlewaczona część milenialsów niezdolna do założenia rodziny i wychowania potomstwa też bezpotomnie wymrze.
   Przyroda zniszczy wszystko co bezużyteczne i pozostaną tylko ci najlepsi i to oni przekażą swoje geny.
   Co z tą wolnością zrobimy czas pokaże.
   Czy jesteś gotowa przyjąć taką wolność?

   • malva

    26 września 2018 at 18:40

    Dzięki Bobik,za tę optymistyczną wizję dla naszej biednej Ojczyzny!Oczywiście,że jestem gotowa,ale nie wiem czy dożyję, mam 65 lat!Pozdrawiam serdecznie.

 16. last_starfighter

  26 września 2018 at 11:14

  Żadnego więcej PiSu, to pozoranci. Raz dałem im szansę gdy sprawa stała na ostrzu noża – obiecali postawić się UE w sprawie „nadziałów” imigracji z krajów na średnim poziomie barbarzyństwa. Co robią w sprawie imigracji to widać i czuć. Nic innego nie miało aż takiego znaczenia, bo to jest inżynieria społeczna o długoterminowych konsekwencjach. PiS jest więźniem socjaldemokratycznej ortodoksji w której państwo jest bogiem, a urzędnik – panem. To nie jest droga która umożliwi Polsce sensowny rozwój w realnym czasie. Z powodzeniem mogliby zrobić mnóstwo pożytecznych reform – np. zlikwidować PIT, „składki”, ujednolicić VAT co mocno ograniczałoby możliwości przekrętów. Do tego wybory lokalne szefów policji, prokuratorów, sędziów/przewodniczących sądów. Itd. itp. Nic z tego, to co robią to powtórka z peło w nieco milszej retoryce, cały system wyzysku jest nienaruszony. Pańszczyzna (z grubsza połowa dla dziedzica) – beee, socjaldemokratyczne państwo potwór grabiące 50% – dooobrze, tak wygląda „wolność” (!?!).

 17. Wojcech

  26 września 2018 at 13:45

  PiS myśli pragmatycznie a nie niepodległościowo. Woli ściskać się ze skórwiałymi geremkowcami z Unii Wolności niż z prawdziwymi patriotami.

 18. Emeryci i renciści są ZAŚLEPIENI kłamstwami żydo-ukrainskiego gangu PiS

  26 września 2018 at 21:57

  PiS – Partia interesu Syjonistycznego to ŻYDO-masońska płatna agentura neokonów z Waszyngtonu i pedałów z Brukseli !
  Żydo-media TVP czyli maszyna propagandowa żydo-masonów PiS + neo-banderowiec ukrainiec T.Sakiewicz razem ukraińskim szmatławcem „Gazeta Polska” + banderowska stacja TV Republika kompletnie ZAŚLEPILI swoimi KŁAMSTWAMI wszystkich emerytów i rencistów w III RP.
  Młody człowieku TŁUMACZ każdemu emerytowi i renciście, że ANTY-polskie gangi polityczne PiS-PO to autentyczna zagraniczna V KOLUMNA w III RP działajaca na SZKODĘ polskich obywateli wspierana przez ZAGRANICZNYCH żydo-masonów lub Niemców, którzy zwasalizowali, skolonizowali polskiego obywatela tak, aby pracował na ZAGRANICZNYCH cwaniaków z Niemiec, Izraela lub USA !

 19. zbyszek

  27 września 2018 at 06:23

  PiS tylko udaje, ze wygral – na kogos trzeba bylo glosowac i teraz PiS swiadomie pod roznymi pozorami blokuje innych.

  Dowodem jaki jest naprawde jest sprawa likwidacji hodowli – chyba nie tylko pod tym haslem mozna likwidowac wogole rolnictwo.

  Trzeba wrocic do ich programow przedwyborami – same takie niejasnosci, ze cos tam zrobia i tak jak jest w rzeczywistosci – maja problem z przekazywanie gospodarki swoim zydom.

  I to w programie z 2015 mozna odczytac.

  Wniosek – to my wygralismy a oni nawet nas nie reprezentuja – reprezentuja siebie.

 20. GOSUJCIE na Marek Jakubiak - na PREZYDENTA Warszawy !!!!

  27 września 2018 at 22:49

  EMERYCI I RENCIŚCI głosujcie na Mareka Jakubiaka na PREZYDENTA Warszawy !
  Poseł Marek Jakubiak ur. 30 kwietnia 1959 pochodzi z Warszawy i zrobi w Warszawie CZYSTKĘ tych SQURWYSYNÓW ZŁODZIEJI PO-PiS !!!!
  Ten nagłaśniany OSZUST Patryk Tomasz Jaki ur. 11 maja 1985 w Opolu z PiS-Partia interesu Syjonistów w III RP to żydek, który przez 2 lata NIE jest w stanie WSADZIĆ do węzienia OCZYWISTEJ złodziejki Hanny Gronkiewicz-Walc gdyż MEGA-złodzeji ŻYDÓW nie wolno rozliczać z oczywistych przestępstw, gdyż ich polskie prawo NIE obowiązuje !!
  Ten żydek Patryk Jaki z gangu syjonistycznego PiS KAŻDEGO dnia składa kłamliwą OBIETNICĘ mieszkańcom Warszawy, aby WYKOŁOWANI emeryci i renciści na niego głosowali!
  Żydoski OSZUSCIE gangsterze Patryk Jaki SPERDALAJ do Izraela !

  Warszawiacy GŁOSOWAĆ na prezydenta Warszawy na posła Marka Jakubiaka bo JEDYNY właściwy KANDYDAT na Prezydenta Warszawy !!!!

 21. Marek Jakubiak o roszczeniach żydowskich: Nie ma zgody na oddawanie zbudowanych przez Polskę kamienic !

  27 września 2018 at 22:55

  Pan Jakubiak prezydentem Warszawy 👍👍👍👍

  https://www.youtube.com/watch?v=bjFTY3YFo6o
  W-wa to żydokomuna z żydówką bufetową HGW na czele !!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra