Z kraju

Jaki o imigrantach: Jeżeli istnieje cień podejrzenia, że mogą to być grupy terrorystyczne, nie powinniśmy podejmować ryzyka

Ostatnia doba to wiele kontrowersji wokół spotu wyemitowanego przez Prawo i Sprawiedliwość, które straszy Platformą Obywatelską w kwestii przyjmowania uchodźców. Naprzeciw temu wychodzi jednak Ruch Narodowy, który pokazując dane udowadnia znaczny wzrost liczby imigrantów w czasie rządów ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego. Do materiału wideo nawiązał też Rafał Trzaskowski, który zapewniał, że jeśli zostanie prezydentem, Warszawa będzie „dla wszystkich”.

Dziś programie „Tłit” Wirtualnej Polski, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy odniósł się do kwestii imigrantów.

– Ja tylko mówię, że są pewne grupy ludzi, w stosunku do których, jeżeli  istnieje cień podejrzenia, że mogą to być grupy terrorystyczne, polskie państwo nie powinno podejmować ryzyka, dopóki nie sprawdzi czy to są grupy terrorystyczne, czy nie. Jeżeli tego nie zrobi, to w Polsce może być tak samo niebezpiecznie jak jest w wielu państwach zachodu

– mówił Patryk Jaki.

– PiS nie zgodzi się na to, aby do Polski napływali nielegalni imigranci

– przekonywał Tomasz Poręba na konferencji prasowej, na której zaprezentowano spot pod hasłem „Kryzys z uchodźcami. Czy tak będzie wyglądać Polska w 2020 roku?”.

Całkowicie odmienne zdanie w tej kwestii ma Ruch Narodowy, który zorganizował manifestację w tej sprawie. Narodowcy powołując się na dane informowali, że imigranci stanowią już teraz 3% wszystkich odprowadzających składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Podczas zgromadzenia podkreślali, że Prawo i Sprawiedliwość oszukuje w tej kwestii Polaków, prowadząc jednocześnie bardzo liberalną politykę imigracyjną.

Źródło: Wirtualna Polska
fot. Kancelaria Sejmu Rafał Zambrzycki

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. GG.

  19 października 2018 at 12:59

  .
  PiS = FAŁSZYWI OBROŃCY WSI https://youtu.be/k1IUaIaCvNg (17.10.2018).
  .
  .
  .

 2. Komentator

  19 października 2018 at 14:38

  „PiS nie zgodzi się na to, aby do Polski napływali nielegalni imigranci” – ale „legalnych” sami zaproszą „szerokim strumieniem”?

  „jeżeli istnieje cień podejrzenia, że mogą to być grupy terrorystyczne, polskie państwo nie powinno podejmować ryzyka, dopóki nie sprawdzi czy to są grupy terrorystyczne, czy nie” – ale tych, co do których takich podejrzeń nie ma, wpuszczajmy jak najwięcej, czy tak?

  Słuchajcie tych pisiaków ZE ZROZUMIENIEM i uważnie.

 3. gazetawarszawska.com

  19 października 2018 at 18:00

  40.000 oficerów MOSSAD’u w Polsce.

 4. klioes vel pislamista

  19 października 2018 at 20:36

  A jeżeli nawet nie ma cienia ryzyka, tylko po prostu nie chcemy OBCYCH, Panie (byle)Jaki?!

 5. JARO

  20 października 2018 at 06:47

  ale cienia nie ma, bo nad naszym pięknym krajem PiS (aPaS) pozawieszał słoneczka z każdej strony (jak na stadionie piłkarskim) i cienia niet, jak mówią Amerykany; boję się tylko, żeby ktoś, choćby i przez nieuwagę, nie wyciągnął wtyczki, od tych słoneczek, z gniazdka;

 6. bobik

  20 października 2018 at 11:50

  Wpuszczają bo bez imigrantów ZUS się zawali. Może nie będzie wielu Muzułmanów ale będą Hindusi, Wietnamczycy, Filipińczycy, Nepalczycy, z Muzułmanów będą ci z dawnego Sojuza.
  PiS to partia komunistyczna.
  Na rozdawnictwo kasy dla emerytów i rencistów muszą wpływać składki bo bez nich ZUS padnie.
  A jak ZUS padnie to menelada (czyli socjalny elektorat PiS) zagłosuje np na Razemitów i będzie jeszcze gorzej.
  Polacy mają niestety wyprane mózgi socjalizmem i mentalnością, że państwo musi się nimi opiekować.
  Jeżeli ten system państwa opiekuńczego nie padnie to w kilkanaście lat będzie u nas takie samo bydło jak i na Zachodzie.
  Później przyjadą Muzułmanie (tym razem ci prawdziwi, z Bliskiego Wschodu) i będzie po ptokach.
  Socjalizm wymienimy na Islam a post-Polacy będą tacy białobeżowi a po paru pokoleniach tacy jak Egipcjanie (Polki nawet tak lubią, tak że przynajmniej im będzie dobrze).

 7. jaro7

  20 października 2018 at 16:53

  W PiS wszyscy to Pinokia,kłamstwo i gigantyczna hipokryzja p(Osłów) tej partyjki jest bezdenna.Podobnie jak obiecanki według schematu ‚nikt wam tyle nie da co PiS wam….obieca”.Ta partyjka razem z PO na śmietnik historii.Obie sa za sciąganiem imigrantów i obie wspierają antypolski Banderoland,Tfu i jeszcze patriotów udają a pisowski ciemny lud to kupuje.

 8. gemini

  21 października 2018 at 15:02

  PiS ewidentnie przepoczwarzył się i stał się kompletnie niewiarygodny, wypaczony, podobnie jak „poliński” prezydent

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra