Z kraju

MW i ONR: Nie chcemy w Polsce imigrantów!

W całej Polce odbyły się – i będą się odbywać – protesty wymierzone w politykę UE wobec imigrantów, organizowane przez narodowców. Do Polski ma trafić m.in. 28 000 nielegalnych imigrantów, często związanych z islamistycznymi ugrupowaniami terrorystycznymi.

 

Propozycje Unii Europejskiej, by nielegalnych imigrantów przybywających do południowej i zachodniej Europy wysyłać do krajów wschodniej i środkowej części Europy spotkały się z silnym sprzeciwem środowisk narodowych.

 

Przeciw instalacji terrorystów i islamistów w Polsce protestowało przed Urzędem Rady Ministrów kilkuset członków Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo Radykalnego oraz Sekcji Kobiet Ruchu Narodowego. Działacze Ruchu Narodowego podkreślali, że islamscy imigranci żywią nienawiść do zachodniej kultury i zamiast integrować się Europejczykami chcą im przemocą narzucić szariat. Swoje opinie narodowcy podpierali przykładami islamistycznego terroru w zachodniej Europie.

 

Uczestnicy protestu zwracali też uwagę na hipokryzję zachodniej Europy która będąc odpowiedzialną za kolonializm i sprowokowanie terroru w Afryce, chce teraz, aby Polska płaciła za nich rachunki. Działacze MW i ONR zaapelowali, aby miast przyjmować do Polski imigrantów z Afryki, wspierać powrót od ojczyzny Polaków deportowanych przez sowietów w czasie II wojny światowej.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst i fot. Jan Bodakowski

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

60 komentarzy

60 Komentarzy

  1. monthly phone

    5 listopada 2017 at 22:08

    Highly energetic blog, I liked that a lot. Will there
    be a part 2?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra