Kościół

Kapłan uratował Mszę Świętą przed profanacją homoseksualistów

Podczas liturgii, w piątek, 11 marca o godz. 19:15 w kościele pw. św. Ojca Pio w Warszawie przy ul. Gen. Fieldorfa zgromadziła się grupa radykalnych działaczy organizacji homoseksualnych, w tym mężczyzn przebranych za kobiety.

 

Powodem, zebrania homoseksualistów była Msza św. zamówiona za zmarłą działaczkę ruchu lesbijskiego, redaktor naczelną jednego z portali internetowych dla lesbijek i organizatorkę feministycznych imprez Darię Chmielewską.

 

W trakcie kazania, na którym Ks. Proboszcz Andrzej Kuflikowski przypomniał naukę katolicką nt. grzechu homoseksualizmu, aktywiści homoseksualni krzyczeli i miotali wyzwiska pod adresem Księdza, zakłócając brutalnie nabożeństwo.

Mimo tak brutalnego i haniebnego ataku na sakralność Mszy, Ksiądz Proboszcz, który dopiero przed nabożeństwem od wiernych telefonicznie dowiedział się o niebezpieczeństwie profanacji, w sposób godny podziwu ostrzegł zgromadzonych.

W trakcie Mszy, Ksiądz Proboszcz poinformował o grzeszności stosunków homoseksualnych i śmiało, chwalebnie i z wielkim spokojem przedstawił zgromadzonym naukę Kościoła Katolickiego nt. grzechu sodomii, czym skłonił aktywistów do manifestacyjnego opuszczenia świątyni.

Osoby chcące wyrazić uznanie Księdzu Proboszczowi za postawę godną podziwu, mogą to zrobić wysyłając podziękowania na adres mailowy: Andrzej.Kuflikowski@gmail.com i wpisując w polu do wiadomości adresy: kanclerz@mkw.pl , kuria@wpraga.opoka.org.pl .

 

RZ,  fot. kuria.gliwice.pl

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

641 komentarzy

641 Komentarzy

 1. Pingback: obat sipilis dan kecing nanah

 2. investigatore privato Novara

  10 listopada 2017 at 14:49

  Das ist ein wertinhalt! 🙂

 3. Pingback: obat kutil untuk anak 2 tahun

 4. SEO Lissone

  17 listopada 2017 at 11:26

  Hii ndiyo maudhui ya thamani! 🙂

 5. gestionale immobiliare

  12 grudnia 2017 at 17:14

  Aquest es el contingut d’un valor! 🙂

 6. Negative Services

  16 grudnia 2017 at 00:21

  I’d like to find out more? I’d want to find out more details.|

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra