Z kraju

400 tysięcy podpisów przeciw aborcji. Kolejna manifestacja w obronie Mary Wagner

Fundacja Pro złożyła w sejmie kolejny projekt ustawy antyaborcyjnej zakładający obronę życia wszystkich nienarodzonych dzieci, poparty w ciągu trzech ostatnich miesięcy przez 400.000 osób. Jak informuje fundacja „zgodnie z ustawą o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli, Sejm ma 3 miesiące na to, by rozpocząć prace na projektem”.

 

Po złożeniu podpisów działacze fundacji, działaczki Sekcji Kobiet Ruchu Narodowego, i inni przeciwnicy aborcji, protestowali przed Ambasadą Kanadyjską w obronie prześladowanej przez władze kanadyjskie działaczki praw człowieka Mary Wagner, której zbrodnia zdaniem kanadyjskich totalitarystów polegała przekonywaniu kobiet by nie zabijały swoich dzieci.

 

tekst i foto: Jan Bodakowski  

 

 

 

 

 

 

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

 

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra