Z kraju

Lekarki alarmujące o skutkach ubocznych szczepień zostaną pozbawione praw do wykonywania zawodu!?

www.prawy.pl_images_nowe_stories_zdrowie_szczepionkaNaczelny rzecznik odpowiedzialności zawodowej Naczelnej Izby Lekarskiej wszczął postępowanie wobec lekarek: dr n. med. Doroty Sienkiewicz i lek. Katarzyny Bross Grafn vol Wanderdorff, zarzucając im wypowiedzi „podające nieprawdziwe, niezgodne z aktualną wiedzą medyczną informacje o szkodliwości stosowania szczepień”.

Postępowanie to wszczęto w oparciu o artykuł na portalu Prawy.pl: http://prawy.pl/10642-mafia-szczepionkowa-w-polsce-siega-najwyzszych-szczebli/.

Zdaniem rzecznika odpowiedzialności zawodowej lek. Grzegorza Wrony ostrzeganie przed skutkami ubocznymi szczepień jest sprzeczne z obowiązującymi przepisami prawa [sic!]. Co więcej, staje on w obronie ekspertów Ministerstwa Zdrowia, którym już posłowie podczas posiedzeń sejmowej komisji zdrowia udowodnili brak obiektywizmu i sprzeczność interesów, wskazując, iż osoby opłacane przez bezpośrednio zainteresowanych we wprowadzeniu konkretnych zapisów do ustawy nie mogą jednocześnie pełnić funkcji niezależnych ekspertów. Otóż zdaniem Grzegorza Wrony nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań, a przynajmniej tak wynika z pisma uzasadniającego wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec lekarzy, którzy wyrazili swój sprzeciw w tej sprawie.

Najwyraźniej rzecznikowi odpowiedzialności zawodowej nie podoba się wysuwane przez środowisko lekarzy uwrażliwiających na sposób i zasadność szczepień żądanie oczyszczenia polskiej administracji publicznej z osób działających w konflikcie interesów, piastujących ważne stanowiska publiczne oraz rozwiązania problemów systemu szczepień.

Warto zaznaczyć, że Naczelna Izba Lekarska nie dopuszcza żadnej merytorycznej debaty dotyczącej szczepień jako takich, ich kalendarza, wymiany doświadczeń, ale a priori poddaje osoby poddające krytyce obecne podejście do szczepień ostracyzmowi, lekceważąc ich doświadczenie lekarskie, i za mówienie prawdy usiłując pozbawić je prawa do wykonywania zawodu. Nie trzeba być zbytnio spostrzegawczym, żeby dostrzec, iż takie działania z etyką mają niewiele wspólnego, podobnie jak i z oficjalnie przyjmowaną przecież zasadą primum non nocere (po pierwsze nie szkodzić).

Tymczasem, jak wskazują sami lekarze, sytuacja, w której opłacana przez firmę farmaceutyczną osoba pełni funkcję niezależnego eksperta jest patologiczna, skandaliczna i niestety nierzadko spotykana. Ma ona – jak zaznaczają – kolosalne znaczenie dla bezpieczeństwa obywateli naszego kraju, osoby takie mają bowiem szerokie pole do narzucania obywatelom obowiązków realizujących interesy branży, przez którą są finansowani, oraz posiadają narzędzia do niszczenia ludzi, którzy występują w interesie obywateli, sprzecznym z interesami branży (np. represjami zagrożeni są lekarze realizujący prawa pacjenta).

Co ciekawe tymi kompletnie pozbawionymi skrupułów i nieetycznymi lekarzami Izba Lekarska podobnie zresztą jak i jej naczelny rzecznik odpowiedzialności zawodowej zająć się nie zamierzają, w pełni akceptując tę patologię.

Postępowanie wobec lekarek, które podały swoją wiedzę na temat skutków ubocznych szczepień do wiadomości publicznej ma zapewne podziałać niczym straszak na pozostałych lekarzy, aby nikt więcej nie śmiał zwrócić uwagi na przedziwną zbieżność wzrostu liczby przypadków autyzmu ze zwiększeniem liczby szczepień. Gdyby Izba Lekarska postępowała uczciwie, doprowadziłaby do publicznej debaty na temat szczepień, a nie utrącała lekarzy, którzy nie chcą forsować serwowanej przez firmy farmaceutyczne propagandy. A może po prostu obawia się, że w otwartej, merytorycznej dyskusji zwolennicy szczepień ponieśliby sromotną klęskę?

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

49 komentarzy

49 Komentarzy

 1. geptil

  9 marca 2016 at 11:38

  Wiązanie tego tylko z aktywnością koncernów jest ciężką naiwnością, bo to sprawa drugorzędna. Pierwsze jest co innego, Polska w 89 roku z obozu pracy z premedytacją została zamieniona w obóz zagłady. Ubywa nas w oczach co widać (statystyki są ewidentnie fałszowane), a jakby ci u góry byli wręcz zadowoleni. Pewnie że są zadowoleni, toż o to im chodzi. Tam u góry już dawno nie ma Polaków, u góry mamy wielonacyjną wrogom Polakom mieszankę która z premedytacją stara się wymordować jak najwięcej Polaków, stosując wszelkie dostępne im środki. Chętnie by użyli cyklonu B, ale w jakoś nie uchodzi ( póki co ). Zamiast cyklonu-B szczepionki stosowane bez opamiętania i bez kontroli skutków, w ilościach absurdalnych, masowo i przymusowo co jasne, rzecz niespotykana nigdzie na świecie. Coś co można porównać tylko z eksterminacją Indian swego czasu prowadzoną przez Anglików. Jestem dziwnie spokojny że ci neohitlerowscy zbrodniarze już zadbali aby szczepionki na Polskę miały ekstra toksyczne, zabójcze dodatki ( typu cyklon B z opóźnionym działaniem ). Oni się sami oczywiście szczepią w swoich ośrodkach dla nich, czyli dla wybranych, czyli dla komendantury, strażników i kapo polskiego obozu zagłady. Tam skład szczepionek jest zdrowy i bezproblemowy. To zbrodniarze przeciw ludzkości, ich zbrodnie jako takie nie ulegają przedawnieniu.

  • kris

   9 marca 2016 at 12:08

   Też odnoszę takie wrażenie

  • Wołodyjowski

   9 marca 2016 at 13:43

   Tak to wygląda.

  • krem

   13 marca 2016 at 20:57

   Radzę Ci geptil udać się do dobrego psychiatry. To co wypisujesz to już niestety urojenia prześladowcze. Życzę zdrowia.

   • geptil

    14 marca 2016 at 10:48

    Twoje zaiste niezwykle inteligentne wypowiedzi napawają mnie otuchą co do przyszłości Polski.
    Ja nie wiem ile ty masz lat, bo może o czymś nie wiesz. O ile za czasów Stalina przeciwnicy systemy szli „pad stienku”, to później szli do psychiatryka. No mieli taki system z tymi psychiatrykami. Do pięknej tradycji nawiązujesz.

  • Kama

   2 maja 2016 at 21:11

   Poproszę padać di publicznej wiadomości kto zarządza i kto jest członkiem Izby Lekarskiej – te osoby z całą pewnością zostały „kupione” przez lobby farmaceutyczne i jawnie działają na szkodę zdrowia i życia człowieka.

 2. vc bvc

  9 marca 2016 at 11:38

  pieprzona koryupcja tych zbrodniarzy.swoje dupy chronia debile

 3. llllll

  9 marca 2016 at 11:47

  TO NIECH TEZ P….. buc WEZNIE ODPOWIEDZIALNOSC ZA SKUTKI UBOCZNE , tacy jak on to powinni tracic bezpowrotnie prawo do wykonywania zawodu bo w taki sposob szkodza ludziom./on chyba nie wsie co to znaczy primum non nocere .a broni tej mafii bo sam do niej nalezy .a zawsze swinia odciagana od koryta kwiczy

 4. kris

  9 marca 2016 at 12:06

  Lekarze zagłady.

 5. Rozkurwiator

  9 marca 2016 at 12:25

  —-WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.– no to sie pierdol panie adminie serwisu – dno moralne

 6. Rozczarowany

  9 marca 2016 at 12:41

  To przykre, że nikt nie zwraca uwagi, że artykuł nijak ma się do podstawowych założeń pracy dziennikarza: bezstronności, poszanowania prawa i respektowania dobrych obyczajów.Jedynie tendencyjność,pomówienia, oskarżenia. Parafrazując: Nie trzeba być zbytnio spostrzegawczym, żeby dostrzec, iż ten artykuł z etyką dziennikarską ma niewiele wspólnego. Tym samym traci też na wiarygodności. A szkoda.

  • Jagna

   10 marca 2016 at 18:23

   hahahahaha 🙂 a sponsorowana przez koncerny farmaceutyczne propaganda w głównym ścieku ma coś wspólnego z z „etyką” dziennikarską i „bezstronnością” dziennikarską – buahahahahaa 🙂
   człowieku, spadaj do niusłika ! 🙂

  • (C)

   13 marca 2016 at 16:07

   Każdy ma swoje zdanie. ja osobiście uważam że autor dobrze zrobił pisząc to – ponieważ każdy fragment tekstu wyjęty z całości może mieć zupełnie inne znaczenie. pozwolił kopiować i udostępniać ale W CAŁOŚCI! Inaczej fragmenty textu były by niespójne i niewiarygodne.

 7. Egzorcysta

  9 marca 2016 at 13:09

  Nikt z bandy szczepionkowej mafijnej nie dopusci do debaty na argumenty poniwaz oni zadnych argumentow poza przmoca policyjna nie maja.To jest rozmowa z nadludzmi z innego poziomu rozumowania, zeby moc debatowac jak rowny z rownym, oni musza rozumiec logike bezwzgledna.Ich „logika” jest inna, dla nich logiczne jest ze ten ma racje co najwiecej zyskal.To logika od dzoecka wpajana zywcem z Talmudu.I rozmowy z takimi nie maja zadnej wspolnej logiki, nie rzada sie tymi samymi prawami natury.Zeby zaczal Wrona krakac inaczej, musi stanac na pozycji straconej.Wtedy bedzie dla niego logiczne, ze nalezy krakac inaczej.Musz przyznac ,ze ktos mu dobrze sypnal zlotem ,ze jest az taki odwazny.Takie wypowiedzi to czysto nazistowkie poglady, a jak umrze pare osob , powinno grozic Trybunalem Norymberskim za ludobojstwo.Nie mniej jednak nie rozumiem dlaczgo jak ktos umiera natychmiast po zaaplikowaniu mu trucizny, to zostal zamordowany, jak walczy jeszcze pozniej 2 tygdonie o zycie, i wtedy umrze, to nie ma dowodow na to ,ze to bylo morderstwo tylko moglo byc przeziebienie.
  Ale jeden pozytek z tej wypowiedzi jest, ukryci mordercy lekarze beda musieli wyjsc z ukrycia i stanac po wlasciwej stronie i przestac grac glupa.A prawdziwi lekarze ,isc do ukrycia i leczyc w podziemiu.Przynajmniej bedziemy mieli jasnosc kto jest kto.Kto lekarz, a kto tylko konowal.O jakis brak wiedzy na temat szczpionek ktore nigdy nie sa testowane bo nie sa lekiem, osobe na takim stanowisku nie podejrzewam, nie wierze ze nie wie o skutkach ubocznych szczepien, bo okazalby sie bardzo niekomptetny by miec prawo do takich decyzji.Kazdy kto nie jest skorumpowany, majacy wiedze tylko podstawowa o szczpionkach nigdy sie nie zaszczepi,Zaszczepia sie ludzie ktorzy zadnej wiedzy o szczpionkach nie maja, tylko zaufaja propagandzie koncernow farmaceutycznych.A prawo do decyzji o wlasnym musi miec czlowiek sam a nie jakis uzednik niekompetentny.Tym bardziej ze jak sie zaszczepil to zadna choroba na ktre jest zaszczepiony sie go nie ima, wiec takze tych nie ruszy ktorzy sa zaszepieni ,zaszczpieni zawsze przezyja i nic im sie nie stanie,nawet jak ja sie nie zaszczepie i zachoruje nie jestem dla zaszczepionych zadnym niebezpieczestwem.Jedyny problem maja koncerny farmaceutyczne ktore nie dostana od sztuki na mnie zuzytej trucizny kasy.I nie szczepienia sia istota tej sprawy tylko pozory legalnosci obrabowania do spolki z Wrona i innymi oslami przy korycie ludzi.Narazie panstwo majac coraz wiecej umierajacych z glodu
  ktory prowadzi do chorob wcale o te epidemie sie nie troszczy wiec widac jakie to sa intencje.Nastepnym razem przy takich wypowiedziach politykow,czy innej masci ‚wladcow” prosze w imieniu wielu o ich fotke kolo artykulu,zebym wiedzial jak spotkam w miescie czy jakiegos dziada wpuscic przed siebie do kolejki.Czy mu tej grzcznosci nie zrobic? Mysle, ze lubia sie fotografowac.A i moze „zolnierzom wykletym” sie na cos przyda?

 8. wojtek

  9 marca 2016 at 13:59

  Można się gdzieś dowiedzieć co takiego mówiły? Równie dobrze mogły po prostu zniechęcać do szczepień bo należą do jakiejś anty-szczepionkowej sekty…

  • Danuta

   9 marca 2016 at 18:05

   Idiotyczne tlumaczenie betonu, czytaj, staraj sie zrozumiec i nie mow o sekcie tam, gdzie prawda jest naswietlana rzetelnie i rzeczowo a a proszczepionkowcy wszystko co nie jest zgodne z ich pseudowiedza zamiataja pod dywan i udaja ze tego nie ma . Nie ma chorych i umierajacych dzieci ,nie ma Nopu jest tylko bigfarma , przemysl szczepionkowy ,ktory jest bez kontroli i przymus , orzymus , przymus zupelnie jak w faszyzmie .Czyzby juz calkiem szczepionym wyprano mozgi?Szczepcie sie ,macie wybor , ale nie zabraniajcie innym miec swojego zdania i bronienia sie orzed dyktatem firm farmaceutycznych.Dzialania tej sfery znam z autopsji i mam na to dowody na wlasnej osobie,nikt mi nie miwil, od nikogo nie slyszalam , przezylam to sama i mam na to papiery. Nie mowcie mi co mam robic ze swoim zyciem ,bo go odzyskalam dzieki temu , ze przestalam wierzyc w dobrodziejstwa lekow ,ktore zabijaja , powoli ale skutecznie. Oczywiscie argument ,ze wiedza medyczna zrobila duze postepy jest ok , zrobila ale tylko w tych przypadkach gdzie ratuje sie bezposrednio zycie .Tak chirurgia , transplantologia, kardio i neuro chirurgia ,ale w leczeniu chorob przewleklych, tych wywolanych stosowaniem wynalazkow przemyslu farmaceutycznegow tym szczepionek , sobie nie radzi a wlasciwie konsekwentnie brnie w podtrzymywanie choroby aby moc zarobic krocie. I taka jest prawda ,nic tego nie zmieni nawet ataki wscieklych zwolennikow szczepien,leczenia cholesterolu,chemioterapii itp . Ludzie sie budza i nawet rezim bedzie musial sie z tym liczyc .To ,ze chca nas zniszczyc to nie teoria spiskowa, to prawda tylko ktos , kto nie umie wyciagac wnioskow z codziennych doniesien twierdzi inaczej .

   • wojtek

    9 marca 2016 at 18:35

    Rozumiem że nie wie pani co mówiły?

    • Danuta

     10 marca 2016 at 02:01

     Wiem co mowily a Pan nie ,albo nie chce Pan przyjac do wiadomosci prawdy ,bo to cos innego niz to co Panu wpojono i wiedza mie paduje do obrazka .Nic nie zrozumial Pan z mojej wypowiedzi wiec szkoda mojego czasu, wole poswiecic go zdobywaniu nowych danych i analizowanie faktow oraz wyciaganie wnioskow . Pozdrawiam

     • wojtek

      10 marca 2016 at 10:45

      Pani chyba nawet nie przeczytała mojego pierwszego komentarza, w którym wyraźnie napisałem, że nie wiem co powiedziały, a chciałbym wiedzieć…

     • protatek

      11 marca 2016 at 22:08

      wojtek: Nie warto dyskutować z betonem. Ta kobieta ma psychozy.

   • Grześ

    1 maja 2016 at 22:57

    Ma pani rację ale wielu ludzi ma problemy z myśleniem i wolą jak za nich się myśli więc słuchaja farmazonu wszelkiej maści oszustów którzy dla forsy własna rodzinę by sprzedali- polityków, chciwych lekarzy i farmaceutów i całą masę cwaniaków ale nie potrafia zrozumieć prawdy oczywistej bo jest dla nich za prosta…

  • Jagna

   10 marca 2016 at 18:32

   na przykład dr Sienkiewicz prowadzi własne badania – o neuroligicznych uszkodzeniach dzieci. Przedstawiała na debacie w sejmie obserwacje z badań wynikających z jej codziennej praktyki zawodowej, również o reakcjach alergicznych. Ma dowody, że absolutnie nie jest to wszystko rzadkością, jak twierdzą etatowi znaFcy medialni…
   O lekarki się nie martwię – o swoje dupy muszą się zacząć martwić ci, którzy wdrażają represje wobec tych lekarzy i rodziców, ponieważ już wkrótce staną przed sądem 🙂 piep….na zorganizowana grupa przestępcza !!!

  • fgfg

   12 marca 2016 at 01:59

   To sobie idź i wstrzyknij w ten pusty łeb

 9. qweq

  9 marca 2016 at 14:13

  Są na szczęście odpowiedzialni lekarze, którzy pozwalają matce na wybór czy faszerować dziecko chemią czy nie.
  Wszystkie papiery oczywiście wypełnione, chemia leci do zlewu, a dziecko uratowane.

  • natalia

   9 marca 2016 at 15:51

   Leczyłam dziecko u dr Bross i nigdy nie chciała mnie przekonać, żebym w ogóle nie szczepiła dziecka. Zaproponowała, aby robić to dopiero po 2 r.ż dziecka gdy już będzie mówić, chodzić itp.

   Sama się sprzeciwiłam szczepieniom po skutkach ubocznych jakie wywołąło u mojego dziecka i dr tylko potwierdziła moje przypuszczenia, że winne były szczepionki.

 10. Kurz

  9 marca 2016 at 15:49

  Pozdrawiam agentów FSB z portalu Prawy.pl

 11. perem

  9 marca 2016 at 18:03

  jesli w uni jeden sad przyznal racje rodzicom,ze szczepionki doprowadzily do autyzmu dzieci, a bylo to we Wloszech to taki doopek z Naczelnej Izby Lekarskiej moze tym lekarkom poskakac po taborecie w obojetnie jakiej poczekalni. To troche potrwa , ale one wygraja i dobrze by bylo ,by byl to proces o charakterze precedensowym, ktory by takim prymitywom z NIL zamknal usta i zwiazal rece, a ludziom otworzyl oczy, ze szczepionki to nie samo dobro.

 12. Wojtek

  9 marca 2016 at 19:23

  Brawo! Czas zwalczyć tę debilną i niebezpieczną dla innych ludzi zarazę anty szczepionkową.

  • Izzu

   10 marca 2016 at 10:30

   Hipokrates sformułował przysięgę składaną do dziś przez adeptów sztuki lekarskiej, której zasadniczym przesłaniem jest „po pierwsze nie szkodzić” (łac. „Primus non nocere”).
   Według Hipokratesa zasadnicze znaczenie ma natura, a lekarz obserwujący chorego winien podpatrywać naturę, na niej polegać i nigdy jej nie szkodzić. Tak więc lekarz ma nawet obowiazek pouczyć pacjenta o skutkach ubocznych szczepionek i jemu dać wybór terapii, zwłaszcza jeśli chodzi o tak małe dzieci.

 13. Państwo totalitarne

  9 marca 2016 at 21:41

  Prawo do wykonywania zawodu powinni tracić lekarze ,którzy nie potrafią leczyć, lekceważą pacjentów ich zdrowie i życie na SORACH np. a nie lekarze którzy wiedzą co robią i robią to dobrze.

 14. Zmartwiony

  9 marca 2016 at 22:07

  Ej, ale jak mogą tak przechodzić obojętnie? Wiecie jakie efekty ma obecny w szczepionkach tlenek diwodoru?

  • geptil

   9 marca 2016 at 22:58

   Proszę sobie nie robić żartów, bo tlenek diwodoru to pewnie woda. Tak jako amator się domyślam. Szanowny zmartwiony chyba robi sobie żarty ze sprawy ewidentnego LUDOBÓJSTWA. Żarty które zapewne uprawiali esesmani co wsypywali cyklon-B do komór gazowych. Oczywiście nie było im już tak wesoło, gdy kat zakładał im stryczek na szyję, czego serdecznie życzę tym co zmuszają Polaków do brania śmiertelnie groźnych szczepionek. Jak się domyślam na polskim obszarze etnograficznym świadomie rozprowadzane są szczepionki z bardzo niebezpiecznymi dodatkami, w celu wymordowania Polaków ( wybrani mają swoje kliniki i szpitale, i tam szczepionki są nieszkodliwe ).
   Ja wiele lata temu, z piętnaście, gdy jeszcze nie słyszałem o szkodliwości szczepionek dałem się namówić przez panią doktor na taką znakomitą uniwersalną szczepionkę z zachodniej firmy, bo miałem skłonność do przeziębień i katarów. Tak po dwóch miesiącach wracam do pani doktor i mówię – nic nie pomogło, natomiast ja jakoś źle się czuję po tej szczepionce, jestem osłabiony i jakiś rozkojarzony. Pani doktor mąciła, kręciła, zmieniała temat, aż w końcu mówi – a może ja pana wyślę do psychiatry. Jak za czasów najgorszej komuny, jak mu się system nie podoba to pewnie wariat. Teraz wiem że ona miała pełną wiedzę o szkodliwości tych szczepionek i ŚWIADOMIE zalecała je pacjentom – doktor śmierć, doktor Mengele. Dlaczego nie wyciągnęła odpowiedniego formularza i nie wypełniła rutynowego meldunku o szkodliwych objawach?
   Stosowane na polskim obszarze etnograficznym szczepionki ( poza wybranymi ośrodkami dla zbrodniczej kasty, gdzie szczepionki są nieszkodliwe ) mają działanie poważne, bardzo poważne i śmiertelne. To zależy od odporności organizmu, jak on to przetrwa. Działanie poważne to dożywotnie ślady w organizmie, ale wciąż umożliwiające w miarę normalną aktywność. Działania bardzo poważne to coraz większa liczba małych dzieci na wózkach inwalidzkich, ja to widzę, dzielni kochający rodzice prowadzą te wózki. No i zejścia śmiertelne, jakaś nieznana liczba zejść śmiertelnych, bo zbrodniczy aparat śmierci już bardzo dba, żeby to nie pojawiło się w statystyce jako efekt szczepionek.

   • geptil

    9 marca 2016 at 23:18

    I ja myślę że może by tak nasz papież Franciszek zabrał głos w tym temacie, też polska hierarchia katolicka. Bo sprawa jest dla mnie jasna i czysta – chodzi o wymordowanie jednego z ostatnich narodów w Europie, który wciąż uparcie trzyma się katolicyzmu. Oni chcą nas wymordować dokładnie z tego powodu, jesteśmy tacy ostatni uparci Mohikanie.

   • Zmartwiony

    10 marca 2016 at 00:40

    Być może spowodowane to było potencjalną hipochondrią? A może przy okazji zarzucił pan lekarkę swoimi teoriami spiskowymi niepopartymi żadnymi statystykami? Bo rozumiem, że pierwsza od ~100 lat epidemia cholery w Stanach (wynikająca z nieszczepienia się ludzi) to jest też manipulacja „mafii” hm?

    Znaczy, okej. Życie łatwiejsze jak mamy potężnego wroga którego jeszcze do tego nie możemy pokonać, a już w ogóle nie możemy zobaczyć. Łatwo jest sobie usprawiedliwiać życiowe niepowodzenia, obsesje i tym podobne. Generalnie wyrazy współczucia. Tylko niech Pan zabiera swoje dzieci ze szkół w takim razie, bo tacy ludzie jak Pan bardziej się przyczyniają do śmierci niewinnych ludzi niż zmyślony wróg.

    • Zmartwiony

     10 marca 2016 at 00:54

     Łops, przepraszam, nie Stanach, po prostu w Ameryce 😀

    • geptil

     10 marca 2016 at 01:08

     Jak ja ciebie będę stryczek na szyję bandyto psychopato zakładał, to ty już o hipochondriach już myślał nie będziesz. Nie mogłem pani doktor zarzucić wtedy teoriami spiskowymi z bardzo prostego powodu – JA WTEDY NIC NIE WIEDZIAŁEM I NIE SŁYSZAŁEM O JAKICHŚ UBOCZNYCH SKUTKACH SZCZEPIONEK. Tak widziałem że coś nie tak, źle się czuję i tak poszedłem naiwnie zapytać – pani doktor coś tutaj nie gra. Standardowa procedura wypracowana w kulturze europejskiej już setki lat temu, zakłada w takich sprawach zbieranie doświadczeń, informacji z dużych pakietów. Po zebraniu wielu tysięcy wiarygodnych informacji, my to porządkujemy i wyciągamy wnioski. W ramach takiej klasycznej procedury badawczej powinien być sporządzony odpowiedni meldunek, ja powinienem zostać wysłany na specjalistyczne badania – które potwierdzą albo obalą moje obawy i przypuszczenia. Zamiast tego jest jakiś prymityw i paranaukowa brednia – maniak, hipochondryk, psychopata, wariat, idiota. Takie etykietkowanie to nie jest nauka, to w obecnych realiach jest ZBRODNIA. Wy jesteście zbrodniarzami przeciw ludzkości.

 15. gsm1

  10 marca 2016 at 12:32

  Swoją drogą, czy to nie rozrzutność zabierać prawo wyk zawodu lekarzom prawdziwie zatroskanym o zdrowie pacjentów, specjalistom z długoletnim stażem, myślącym, nie bojącym się zadawać pytania? A może system ochrony zdrowia powinien pozatrudniać automaty do ślepego wypełniania nakazów firm farmaceutycznych? Czy nie potrzebujecie lekarzy po to, żeby własnym autorytetem tworzyli przykrywkę dla interesów lobby farmaceutycznego? jak to jest doktorze Wrona?

 16. matka

  10 marca 2016 at 16:59

  Należy sprawdzić każdą informację o ewentualnej szkodliwości preparatów podawanych dzieciom. I to właśnie powinno być priorytetem dla osób, które kierują naszym Państwem. Przecież zagrożone mogą być nasze dzieci, przyszłość naszego Narodu. Powinno nam zależeć na zdrowiu naszego społeczeństwa. To właśnie w takich sprawach winny być powoływane komisje złożone z niezależnych ekspertów. Nie powinno się karać osób prezentujących odmienne stanowisko w tak ważnej kwestii, lecz starać się je poznać, zbadać, podjąć dialog.

  • geptil

   10 marca 2016 at 19:15

   Przecież oni doskonale wiedzą, że jest ogromna szkodliwość, że są przypadki śmieci. Oni wiedzą że produkowane na Polskę szczepionki mają celowo wprowadzone zabójcze dodatki. Dlatego nigdy nie pozwolą na naukową analizę faktów. To zbrodniarze.

 17. Misi

  10 marca 2016 at 18:11

  Faszyzm idzie pełną parą, u mnie był nie dawno Herflik z gestapo, zwany dla nie poznaki pielęgniarzem, oczywiście jak na gestapo przystało wszedł jak do stajni z buciorami i zrobił przesłuchanie (tz. wizytę patronażową) w sprawie gdzie pracuję, co robię, jak tam materialnie, jaki dom, ile pokoi, ile kibli itp. No i oczywiście gestapowiec musiał się przywalić do szczepionek, bo nie szczepie i wała, z tumanem nie chciało mi się gadać bo to przerabiałem już u 3 pediatrów. Ale on wie lepiej, to mu podziękowałem i wyprosiłem i że mi w domu gnoju nie będzie robił, bo jak ma dzieci to niech sobie szczepi a od moich wara!

 18. k4m

  11 marca 2016 at 09:25

  a ja bym chcial znac nazwiska tych lekarek, niech zaczną mówić o tym głośno, niech nagrywają filmy, wywiady. i fajnie by bylo znac tych nazwy firm farmaceutycznych, bo caly czas to praktyczne jest pierdzielenie o teorii spiskowej bez dowodów.

 19. Goszyy

  11 marca 2016 at 20:09

  Witam, na wstępie pragnę powiedzieć, że nie mam konkretnego stanowiska na temat szczepień. Opinię lekarzy są podzielone. Chciałbym się poznać źródła tego artykułu? Ponieważ nigdzie indziej nie znalazłem informacji, która dotyczyła by wstrzecia postępowania owej Pani. Oba artykuły są tej samej autorki, a konkretnie Anny Wiejak. Co wprowadza nutkę nieufności .Chciałbym, żeby ktoś w merytoryczny oparty na mocnych argumentach sposób udowodnił mi prawdziwość tego artykułu oraz wyjaśnił w podobny sposób czemu szczepionki są szkodliwe? , I dlaczego mimo iż każdy z mojego rocznika był zaczepiony to nie znam nikogo z autyzmem? oraz Chciałbym wiedzieć ile znacie osób z autyzmem? Jestem sceptykiem bez wyrobionego zdania i poszukuje odpowiedzi. Zatem kto się podejmie tego działania?

 20. protatek

  11 marca 2016 at 22:10

  Wiecie, że autyzm powoduje szczepionki?

 21. finka

  12 marca 2016 at 20:53

  Skąd takie oburzenie Naczelnej Izby Lekarskiej, przecież w ulotkach szczepionkowych (dr Jaśkowski swego czasu cytował ulotkę szczepionki na odrę)są podane możliwe działania uboczne, od samego czytania o tych efektach można zejsć ze świata. Największą ostatnio zbrodnią przeciwko polskim dziewczynkom jest wprowadznie do kalendarza obowiązkowych szczepień HPV, z których Japonia zrezygnowała po fatalnych skutkach ubocznych. HPV powoduje bezpłodnosć u zwierząt doświadczalnych, a o efektach stosowania u ludzi można bedzie powiedziec po latach. Polskie nastolatki maja być królikami doświadczalnymi, Polska jako jedyny kraj na świecie wprowadziła HPV do obowiązkowych i jak tu nie mówić o spisku ?

 22. Pingback: Prof. Majewska: Alarm: Ataki skorumpowanego establiszmentu medycznego na lekarki | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 23. Wojtas

  25 kwietnia 2016 at 11:25

  W psychiatryku widzę bez zmian. Nadal pacjenci domagają się zakazu szczepień. Moi drodzy pacjenci zakładu psychiatrycznego, gdyby nie te szczepienia nadal umierałyby wasze dzieci. I dlatego też będziemy je nadal szczepić. Nowa władza zmniejszyła, a w niektórych przypadkach odstawiła psychotropy to bardzo niepokojące….

 24. PhyllisGlups

  24 kwietnia 2017 at 11:24

  wh0cd273875 buy viagra

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra