Z kraju

Poseł Winnicki do premier Szydło: Taki wasalny język jest hańbą

Pani Premier, taki wasalny język jest hańbą. Obraża ponad 1000 lat ofiarności, męstwa i zwycięstw polskiego oręża – zwrócił się do szefowej rządu poseł Robert Winnicki na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych, odnosząc się do słów, które padły z ust Beaty Szydło podczas powitania żołnierzy amerykańskich w Polsce: „To najlepsza, najsilniejsza, najwspanialsza armia świata”.

„Wojsko USA jest obecnie najsilniejsze na globie, to fakt. Ale jeśli premier mówi o obcej armii „najwspanialsza” i „najlepsza”, to jak się mają czuć żołnierze Wojska Polskiego?” pytał Winnicki.

„Polska rządzona przez PO klęczała przed Berlinem. Polska rządzona przez PiS „wstała z kolan” tylko po to, by jeszcze mocniej uklęknąć przed Waszyngtonem” dodał.

Zapowiedział, że „Polska rządzona w przyszłości przez Ruch Narodowy nie będzie ani klękać, ani wymachiwać bezsensownie szablą”. „Trzeba być pokornym wobec rzeczywistości, ale zdecydowanie się przy tym szanując” stwierdził.

„Bo jeśli my sami jako państwo nie będziemy się szanować, to tym bardziej nie zrobią tego wobec nas inni” skonstatował.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. Cherish Ard

    13 grudnia 2017 at 20:17

    Woah! Jestem naprawdę kopanie szablonu / temat tego strony . To proste, ale skuteczne. Wiele razy to trudno , aby ta “idealna równowaga” pomiędzy obsługi użytkownika i atrakcyjność wizualną . Muszę powiedzieć, masz zrobić fantastyczny doskonałą pracę z tym. Dodatkowo , bardzo szybko dla mnie na Internet explorer . Superb Blog!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra