Z kraju

Winnicki: Z taką „prawicą” u władzy nie potrzeba żadnej lewicy, żeby za 5-10 lat wszystkie plagi zdegenerowanego Zachodu święciły w Polsce tryumfy

„”Dobra zmiana” w TVP bez wahania przerobiła wszystkie programy informacyjne w partyjne tuby, ale seriale w najlepszym czasie antenowym – nadal „tęczowe”, promujące „multi-kulti” i patchworkowe
rodziny” zauważył poseł Robert Winnicki na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

„Wyścigi na głupawe konkursy, promowanie konsumpcyjnych wzorców w produkcjach filmowych, serwowanie widzom wszystkiego co najgorsze w popkulturowej papce” wyliczał.

„Co tylko potwierdza tezę, że PiS to typowa, europejska centroprawica w najgorszym tego słowa znaczeniu. Z wojny kulturowej nic nie pojmują, albo pojmują i podzielają tak naprawdę liberalne paradygmaty, „ciemnemu ludowi” serwując konserwatywne i chrześcijańskie frazesy” .

„Z taką „prawicą” u władzy nie potrzeba żadnej lewicy, żeby za 5-10 lat wszystkie plagi zdegenerowanego Zachodu święciły w Polsce tryumfy.” skonstatował.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

37 komentarzy

37 Komentarzy

 1. jax

  8 lutego 2017 at 23:39

  Winnicki ….tak trochę ci odbija ,,nie???

  • EA-68

   9 lutego 2017 at 00:24

   On przynajmniej z komuchami wódy nie chlał.

   • Dziad

    9 lutego 2017 at 10:40

    Nie chlał, bo za młody. Gdyby urodził się 30 lat wcześniej to kto wie..

   • Rafał Karkosz

    9 lutego 2017 at 15:55

    A kto pojechał na obiadek do komunistycznych Chin. Pamięć już zawodzi?!!! Narodowcy chińscy ukrywają się na Tajwanie, do tej pory. To do nich powinien jechać na rozmowy z przedstawicielami prawdziwego chińskiego rządu. To jest rząd na uchodźctwie! A skoro jadł, to zapewne i czymś popił. Winnicki się sprzedał komuchom!!!

    • gieptil

     9 lutego 2017 at 22:19

     Tak dokładnie to jest nieco inaczej. No takim złośliwy więc wyjaśnię. Kuomintang najpierw był partią socjalistyczną. Teraz nazywają ich narodowcami nie wiadomo dlaczego. Pewnie dalej są socjalistami narodowcami. Kilka lat temu mieli na Tajwanie władzę i jako socjaliści dążyli do zbliżenia z socjalistycznymi Chinami. Bardzo się to nie podobało USA i się zrobił jakiś tumult, więc odpuścili. Jakiś rok temu stracili władzę na rzecz partii czysto proamerykańskiej. Co z tego będzie, nie wiem.

     • Rafał Karkosz

      10 lutego 2017 at 00:21

      Nie odniosłeś się merytorycznie! Zaprzeczasz, że Winnincki zblatował się z komuchami chińskimi, czy nie?! Proste pytanie, oczekuję prostej odpowiedzi.

 2. Danka

  9 lutego 2017 at 01:06

  Szef RN Robert Winnicki ma ogromny potencjal, aby ozywic prawdxiwego DuchaNarodu! Czuje Polske i do przodu! Macie ogromne pole do zyskania.Ludzie aja naprawde dosyc tych ich wiecznych zgnilych kompromisow z najciemniejsza degenera pod sloncem.Wasza Mowa ma byc :Tak, tak; nie, nie! I u Pana to slychac. Obym sie nie mylila.Spokojnie, jest wielu, ktorzy wespra prawdziwych patriotow.

  • Maniek

   9 lutego 2017 at 13:20

   Idź lepiej do garów, bo jesteś ślepa i głucha.

 3. gość

  9 lutego 2017 at 01:10

  Odmóżdżająca papka typu TVN, ale abonament to chcą kilkakrotnie zwiększyć (po zmianie wpływy mają być kilkakrotnie wyższe niż obecnie).

 4. Danka

  9 lutego 2017 at 02:25

  Mateusz…Wapnienie zaczyna sie od glowy?Przeciez prezes ostatnio zaatakowal przedaiebiorcow, ze nie sa innowacyjni/ wnioski o doplaty unijne/.Ten czlowiek lewituje chyba.Przedsiebiorcy maja problemy z platnosciami, wszyscy zadluzeni, a innowacje wymagaja wkladu wlasnego.Bez zdolmosci kredytowej 6 mln?

  • gieptil

   9 lutego 2017 at 10:11

   Nie każda innowacja wymaga wkładu własnego, chyba że wkładu myśli. Niestety znaczna część polskich przedsiębiorców nie ma dostatecznych kwalifikacji i talentów, i jedzie tylko na taniej sile roboczej. Nie każdy potrafi, a jak nie potrafi to powinien wrócić do „klasy robotniczej”.

 5. George

  9 lutego 2017 at 07:56

  No niestety trzeba się zgodzić z tezami p. Winnickiego. PiS drapuje się na partię prawicową, ale czy taką jest? Wątpię. W sferze gospodarczej to partia stricte etatystyczna, żeby nie powiedzieć – socjalistyczna. Lewicowe programy „+” powodują ogromny wzrost zadłużenia kraju i przerzucanie dzisiejszych kosztów funkcjonowania państwa na przyszłe pokolenia, co jest przecież tak charakterystyczne dla państw socjalistycznych. No i ta wiara, że ustawami i decyzjami urzędniczymi można zaczarować rzeczywistość, że można zadekretować innowacyjność i ogólnie ustawami spowodować, że ludzie będą zdrowi, piękni i szczęśliwi. Skądś to znam. Znam też konsekwencje.

  • gieptil

   9 lutego 2017 at 10:45

   Proszę nie posuwać nam tutaj bredni. Nie wnikając w szczegóły, bo PiS zapewne wiele spraw być może robi kiepsko, to ten tzw. socjalizm ( co to znaczy ) akurat się nieźle sprawdza, a czasem imponująco dobrze. Gdy eksperymenty skrajnie liberalne wszystkie kończą się katastrofą. Więc dlaczego kłamiecie dranie, oszuści.
   W socjalistycznych Chinach doszło do niebywałego cudu gospodarczego. Wcześniej podobny cud zdarzył się w Japonii i Korei, to były gospodarki na wpół socjalistyczne, a potężnym dyktatem państwowej biurokracji. Niemiecki cud lat 50-60-70 zaczął się od tego że państwo zrabowało bogatym Niemcom ich pieniądze. Zrobili wymianę pieniędzy, tyle że tylko do pewnej kwoty, powyżej było bujaj się frajerze – nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi. Do tego pozwolili na funkcjonowanie bardzo silnych związków zawodowych, które regularnie wymuszały podwyżki płac.
   Na odwrót postąpili w USA i Wielkiej Brytanii za czasów Reagana I Thatcher. Radykalnie zliberalizowano gospodarkę, pod hasłem że jak grube ryby jeszcze utyją, to i dla chudych coś skapnie, a gospodarka się znakomicie rozwinie. Ich gospodarki od tego czasu tylko gwałtownie tracą pozycję w świecie, a chude ryby stały się jeszcze bardziej chude. W zasadzie to musieliby zrobić jakąś rewolucję bolszewicką albo chociaż wymianę pieniędzy, aby wyrwać się z marazmu.
   Litwa, Łotwa i Estonia jakieś 8 lat temu wprowadziły podatek dochodowy liniowy. Tak przez dwa lata trwały pokrzykiwania w naszych mediach i wśród liberałów – ohoho, ohoho, ale oni teraz się rozwiną, teraz zobaczycie jak działa prawdziwy liberalizm ( nie to co ten podły socjalizm ), jaki cud będzie. A później ucichło. Ostatnio dochodzą z tego zagłębia liberalnego sukcesu glosy że już ponad 20% obywateli tego kraju wyemigrowało za pracą, a gospodarka tych krajów prawie już ni istnieje. Niektórzy zauważają że z głównych towarów eksportowych pozostała im już tylko rusofobia.

 6. Wojciech

  9 lutego 2017 at 09:12

  Zgadzam się w pełni i popieram zdanie pana Winnickiego . Wszak rządy Popisu trwają w najlepsze a tak zwana dobra zmiana to dla swoich działaczy czyli dorwanie się do koryta .Proszę zauważyć że poprzednia ekipa też miała hasełko” oby żyło się lepiej ” .Trzeba to też rozumieć dosłownie ,im przy korycie żyło się lepiej .To się nie skończy bo lud w Polsce to niestety ciemna masa o której poseł z Kukiz 15 wprost powiedział że jest o mentalności chłopa pańszczyżnianego. Z tą wypowiedzią też się zgadzam.

 7. Maniek

  9 lutego 2017 at 09:25

  Ależ go dupa boli, typowy nieudacznik jak prawie cała ta niby narodowa prawica.
  Do niczego się nie nadajecie, nawet nie potraficie się zjednoczyć, a wasze zaangażowanie było widoczne podczas sejmowego „puczu”.
  Ile macie posłów w sejmie cieniasy?
  Agent na agencie, agentem pogania, szkoda na was klawiatury.

  • elpiwo

   9 lutego 2017 at 10:10

   @ Maniek drogie dziecko niech Ci ktoś poczyta i wytłumaczy na obrazkach jak wyglądaja „wybory”m w Polsce. I na czym polegają.

   • Danka

    9 lutego 2017 at 12:46

    Dziecko? Resortowe?

    • Maniek

     9 lutego 2017 at 13:17

     Obserwując twoje wypociny, można odnieść wrażenie, że ktoś ci nieźle smaruje, resortowa dziewuszko.

 8. Soplica

  9 lutego 2017 at 10:56

  Dobrze prawi! Kto głęboko patrzy ten wypatrzy a kto ślepy to i w dzień nic nie zobaczy. Sądzę że trzy lata i będziemy po uszy w g …..

 9. Soroka

  9 lutego 2017 at 12:51

  Winnicki chce chyba w głupstwach pobić Petru!
  Też lata na czyimś pasku? Putinem mi coś zajeżdża.

  • gość

   9 lutego 2017 at 13:34

   soroczka, teraz to już wystarczy nie popierać PO-PiSu, by być „ruskim trollem”?

  • Masław

   9 lutego 2017 at 15:00

   To trzeba leczyć.

   • Rafał Karkosz

    9 lutego 2017 at 16:02

    A kto pojechał na obiadek do komunistycznych Chin. Pamięć już zawodzi?!!! Narodowcy chińscy ukrywają się na Tajwanie, do tej pory. To do nich powinien jechać na rozmowy z przedstawicielami prawdziwego chińskiego rządu. To jest rząd na uchodźctwie! A skoro jadł, to zapewne i czymś popił. Winnicki się sprzedał komuchom!!!

 10. Sylwia

  9 lutego 2017 at 13:09

  Trzeba pisać skargi do KRRiT, Rady Mediów Narodowych, do TVP, zgłaszać posłom PiS w regionie, no i mądrze głosować w wyborach. Innej drogi ratunku nie widzę. Nie można być obojętnym, trzeba działać.

  • Rafał Karkosz

   9 lutego 2017 at 16:05

   Jacek Kurski (TVP) i Jarek Kurski (red. GW) są braćmi. Pomiędzy Czerską, a Woronicza jest tzw. „łuk kurski”. Jakieś wnioski?

 11. Ned Przybyla

  21 lutego 2017 at 16:08

  freelance html5 developer

 12. Lonnie Martabano

  21 lutego 2017 at 16:14

  Enjoy Pepsi IPL Live 2014

 13. Ivory Furbush

  22 lutego 2017 at 08:33

  Metal Dice

 14. Branden Tropea

  22 lutego 2017 at 08:54

  tarjetas de plastico

 15. Kaitlin Cabreja

  22 lutego 2017 at 08:54

  Madden 15 strategy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra