Z kraju

Winnicki: Z taką „prawicą” u władzy nie potrzeba żadnej lewicy, żeby za 5-10 lat wszystkie plagi zdegenerowanego Zachodu święciły w Polsce tryumfy

„”Dobra zmiana” w TVP bez wahania przerobiła wszystkie programy informacyjne w partyjne tuby, ale seriale w najlepszym czasie antenowym – nadal „tęczowe”, promujące „multi-kulti” i patchworkowe
rodziny” zauważył poseł Robert Winnicki na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

„Wyścigi na głupawe konkursy, promowanie konsumpcyjnych wzorców w produkcjach filmowych, serwowanie widzom wszystkiego co najgorsze w popkulturowej papce” wyliczał.

„Co tylko potwierdza tezę, że PiS to typowa, europejska centroprawica w najgorszym tego słowa znaczeniu. Z wojny kulturowej nic nie pojmują, albo pojmują i podzielają tak naprawdę liberalne paradygmaty, „ciemnemu ludowi” serwując konserwatywne i chrześcijańskie frazesy” .

„Z taką „prawicą” u władzy nie potrzeba żadnej lewicy, żeby za 5-10 lat wszystkie plagi zdegenerowanego Zachodu święciły w Polsce tryumfy.” skonstatował.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

205 komentarzy

205 Komentarzy

  1. 383 leader Operating specialist opportunities situated on one look.

  2. Adrianna

    15 grudnia 2017 at 14:54

    Keep on working, great job!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra