Z zagranicy

300 funtów kary za rzekome obrażanie Mahometa i gejów

Jak podał „Daily Mail” dwaj protestanccy kaznodzieje, 53-letni Brytyjczyk Michael Overd i 51-letni Amerykanin Michael Stockwell, zostali ukarali mandatem w wysokości 300 funtów za skandowanie „Mohammed jest kłamcą” i stwierdzenia, że geje są niemoralni.

 

Kaznodzieje zostali zatrzymani przez brytyjską policję w czasie w centrum handlowym Broadmead w Bristolu. Prześladowanie chrześcijan za wierność Biblii jest niestety coraz powszechniejszą praktyką w zachodniej Europie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

116 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra