Z zagranicy

Włosi zwariowali – chcą zwozić nielegalnych imigrantów z Libii do innych krajów a nie tylko do siebie

Ocalony imigrant na ulicy Rzymu fot. twitter

Frontex dzisiaj po spotkaniu w Warszawie poinformował o „rewizji zasad unijnej misji „Tryton” na Morzu Śródziemnym”. – Włoska delegacja zgodnie z zapowiedziami zaproponowała, by ratowani i przejmowani na morzu migranci byli przewożeni nie tylko do Włoch – powiedziała Ewa Moncure z Frontexu.

 

Została również stworzona grupa robocza. Jej celem jest sprawdzenie pomysłów zmiany koncepcji operacji „Tryton”. Ponieważ obecnie każda operacja ma przypisany jeden kraj, który pełni rolę gospodarza. W przypadku „Trytona” są to Włochy. I właśnie do tego kraju zatrzymani na morzu nielegalni imigranci są przewożeni. W przypadku operacji „Tryton” są to Włochy.

 

– Włochy proponują, by migranci przybywający do ich kraju na statkach pod obcą banderą, po udzieleniu im pomocy i rejestracji, byli przewożeni samolotami do państw pochodzenia jednostek ratowniczych. Oznacza to, że  migranci zostają do tego kraju przewiezieni. W przypadku nie przyjęcia tych zasad Włochy mogą zamknąć swoje porty dla obcych statków z migrantami. – mówił pod koniec czerwca włoski minister spraw wewnętrznych Marco Minniti. Jednak zdaniem włoskich mediów, oznaczałaby to złamanie porozumień, podpisanych przez włoski rząd i dlatego taka decyzja byłaby ostatecznością. Oznaczałoby to rewizję zasad unijnej misji „Tryton” na Morzu Śródziemnym, które stanowią, że to Włochy przejmują wszystkich migrantów.

 

Komentarz Prawego – Odkąd świat istnieje granice są po to żeby ich nie przekraczać nielegalnie. Unia Europejska postanowiła to zmienić – granice teraz są masowo nielegalnie przekraczane i to z pomocą państw unijnych.  Dlaczego statki należące do tak zwanych „organizacji humanitarnych” umawiają się z przemytnikami na wyławianie pontonów z libijskich wód przybrzeżnych. A powinny odstawiać tych ludzi z powrotem do Libii.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

25 komentarzy

25 Komentarzy

 1. Maciek

  12 lipca 2017 at 12:21

  Australijczycy odwożą imigrantów na miejsce skąd wyruszyli i chyba ten problem nie narasta. Jaka jest gęstość zaludnienia Australii , a jaka Europy ? To chyba byłoby jakieś rozwiązanie . Do tego jakaś rozsądna pomoc w zagospodarowaniu na tamtym terenie i bezwzględna walka z mafiami przemytniczymi .
  Jak to było ?
  „Cieszy mię ten rym: Polak mądr po szkodzie:
  lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,
  nową przypowieść Polak sobie kupi,
  że i przed szkodą, i po szkodzie głupi. ”
  Tylko tym razem zamiast Polak to ?Europejczyk?

  • ss-20

   15 lipca 2017 at 11:34

   Seria ataków w Londynie.Twarze ofiar polewane żrącą substancją.

 2. PolishPolackski

  12 lipca 2017 at 12:57

  „byli przewożeni samolotami do państw pochodzenia jednostek ratowniczych”?!?!?!?!?!???!?!!!

  Więc po co się bawić w jakieś stateczki?

  Od razu biednych uchodźców do dreamlinerow 787 prosto z lotnisk w Afryce i frruuuuu do Rzymu, Berlina, Paryża, Amsterdamu. Unia zapłaci za nowy transport swoich przyszłych katów, a co, kto bogatemu zabroni?

 3. Robert B.

  12 lipca 2017 at 13:51

  Ich w ogóle nie trzeba ratować. Wypuszczają się na tratwach na takie wielkie morze? Trudno. To ich sprawa. Jak utoną, to utoną. Muszą się z tymi liczyć. Jeżeli Włosi będą ich ratować, to będzie ich coraz więcej.

 4. Robert B.

  12 lipca 2017 at 13:53

  Czy statki należące do tzw. organizacji humanitarnych przewożą „uratowanych” do Izraela?

  • Paweł

   12 lipca 2017 at 14:38

   Naturalnie, że nie! Nielegalny izrael wprowadził prawo, na mocy którego może pozbawić wolności osobę podejrzaną o sprowadzanie uchodźców.

   • Robert B.

    12 lipca 2017 at 17:09

    Izrael wprowadził też prawo, na mocy którego żydowski zbrodniarz zabijający innych Żydów jest puszczany wolno, jeżeli tylko stwierdzi, że w ten sposób ratował swoje (SIC!) „cenne żydowskie życie”… Goje takiego prawa nie mają. Goj, który by powiedział, że zabijał Żydów, by ratować swoje życie, zostałby skazany przez żydostwo na śmierć. Ergo: życie goja jest według żydostwa nic niewarte. To jest właśnie żydostwo w swojej esencji. Mnie tylko dziwi, że ich dziwi, że są tak znienawidzeni. Ale ich zdziwienie niczego nie zmieni. Przebierze się miarka, będzie to, co zawsze niezmiennie od wieków…

    • gnom63

     12 lipca 2017 at 22:07

     I mają rację. Popieram

   • Robert B.

    12 lipca 2017 at 17:21

    Nie wspominając żydowskich zbrodniarzy zabijających gojów. Ci już w ogóle z niczego nie muszą się tłumaczyć… Robili, co robili. Gówno gojom do tego… Goj to może najwyżej na Żyda zapierdalać, a jak zajdzie potrzeba, to składać swoje życie w ofierze dla Żyda. Oczywiście bez wdzięczności. Goj zrobił, co do niego należało. Niech teraz jego potomkowie Żydowi płacą za tę nobilitację. Czy może być coś bardziej nobilitującego dla goja niż śmierć za Żyda? Spora część gojów tak uważa… Wystarczy sobie poczytać te wszystkie ekspiacyjne gówna w gazetach typu „Pooolaaaacyyyy raaaatooowaaaaliiii tiiiich sziiithuuuf”…

    • gnom63

     12 lipca 2017 at 22:14

     Jacy potomkowie…Od geja??????????????? To chyba produkcja z próbówki…

     • Robert B.

      12 lipca 2017 at 22:24

      Z idiotą nie dyskutuję. Spierdalaj!

 5. kowalski

  12 lipca 2017 at 14:26

  Skoro sponsorem i organizatorem tej inwazji jest niejaki Soros i jego plemię ta jak już zauważył pan Robert powinno się „rozbitków” przewozić do Izraela.

  • Robert B.

   12 lipca 2017 at 16:18

   Żydom się wydaje, że doprowadziwszy do jakiejś potężnej zawieruchy przechwycą ich ukochaną władzę nad gojami. Oczywiście im nic się przy okazji nie stanie. Mylą się. Jeżeli dojdzie do jakiejś większej zawieruchy, to i ona ich dotknie (vide II wojna światowa). Widać gołym okiem, że nie wyciągnęli z niej żadnych wniosków..

   • stanley

    13 lipca 2017 at 08:41

    II wojna dotkneła tylko biedotę żydowska, któa była niepotzrebna im do niczego, więc tym razem także poswięcą kogo tzreba. natomiast zgadzam sie z resztą, że szykują wojenkę, którą chcą rozpetać przy pomocy czarnych I Upańców, jednych I drugich po cichu wspierają.
    Niestety nasze popisy biorą w tym czynny udział..

    • Robert B.

     13 lipca 2017 at 11:03

     Ja mam inne zdanie na temat tej „biedoty żydowskiej”. Ta „biedota żydowska” jakoś dziwnym trafem zawsze wie, jaka jest mądrość etapu. Ta „biedota żydowska” skądś wiedziała, że należy wstępować do NKWD, do Smirszu, do wichrzycielskich Fołksfrontów na zachodzie Europy. I to nie pozostało niezauważone… Spójność pomiędzy bogatymi a biednymi Żydami jest większa, niż się wydaje…

 6. Kowalski

  12 lipca 2017 at 16:01

  absolutnie jestem za zatapianiem lodzi nachodzcow i wraz z lodziami organizacji humanitarnych ktore czerpia z tego tytulu milionowe zyski,wszystko co plynie oprocz towarowych i wycieczkowych nalezy zatapiac na morzu,jak tego bialy czlowiek nie zrobi to obca cywilizacja terorystow nas zatopi

 7. wiesscar

  12 lipca 2017 at 22:14

  trzeba wiedziec kto rzadzi we Wloszech i kto rzadzi Watykanem, wtedy sie wyjasni to wariactwo Wlochow, moze po wyborach wr Wloszech ta polityka imigracyjna Wloch sie zmieni,

 8. NOTAK

  12 lipca 2017 at 23:02

  Włosi mają to czego są warci, jednostki niby ratujące nachodźców zawracać.

 9. human hair weave

  18 lipca 2017 at 09:54

  After I tried human hair weave https://www.youtube.com/watch?v=koiFnDsfNPU on . I purchased and like the coloration. I had been stunned how many compliments I acquired.

 10. mink lashes

  20 lipca 2017 at 08:24

  Wow, this piece of writing is good, my sister is analyzing these things, therefore I am going to convey her.

 11. homepage

  20 lipca 2017 at 08:24

  It’s awesome to go to see this site and reading the views of all colleagues about this article, while I am also zealous of getting know-how.

 12. click here

  20 lipca 2017 at 08:24

  Hey, I think your blog might be having browser compatibility issues. When I look at your blog in Ie, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, excellent blog!

 13. Yer

  10 sierpnia 2017 at 07:41

  As soon as I in the beginning remaining a remark I look in the direction of incorporate clicked upon the -Tell me Though clean suggestions are extra- checkbox and in opposition to currently upon each year a remark is more I recieve 4 e-mails with the same similar remark.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra