Z zagranicy

Włosi zwariowali – chcą zwozić nielegalnych imigrantów z Libii do innych krajów a nie tylko do siebie

Ocalony imigrant na ulicy Rzymu fot. twitter

Frontex dzisiaj po spotkaniu w Warszawie poinformował o „rewizji zasad unijnej misji „Tryton” na Morzu Śródziemnym”. – Włoska delegacja zgodnie z zapowiedziami zaproponowała, by ratowani i przejmowani na morzu migranci byli przewożeni nie tylko do Włoch – powiedziała Ewa Moncure z Frontexu.

 

Została również stworzona grupa robocza. Jej celem jest sprawdzenie pomysłów zmiany koncepcji operacji „Tryton”. Ponieważ obecnie każda operacja ma przypisany jeden kraj, który pełni rolę gospodarza. W przypadku „Trytona” są to Włochy. I właśnie do tego kraju zatrzymani na morzu nielegalni imigranci są przewożeni. W przypadku operacji „Tryton” są to Włochy.

 

– Włochy proponują, by migranci przybywający do ich kraju na statkach pod obcą banderą, po udzieleniu im pomocy i rejestracji, byli przewożeni samolotami do państw pochodzenia jednostek ratowniczych. Oznacza to, że  migranci zostają do tego kraju przewiezieni. W przypadku nie przyjęcia tych zasad Włochy mogą zamknąć swoje porty dla obcych statków z migrantami. – mówił pod koniec czerwca włoski minister spraw wewnętrznych Marco Minniti. Jednak zdaniem włoskich mediów, oznaczałaby to złamanie porozumień, podpisanych przez włoski rząd i dlatego taka decyzja byłaby ostatecznością. Oznaczałoby to rewizję zasad unijnej misji „Tryton” na Morzu Śródziemnym, które stanowią, że to Włochy przejmują wszystkich migrantów.

 

Komentarz Prawego – Odkąd świat istnieje granice są po to żeby ich nie przekraczać nielegalnie. Unia Europejska postanowiła to zmienić – granice teraz są masowo nielegalnie przekraczane i to z pomocą państw unijnych.  Dlaczego statki należące do tak zwanych „organizacji humanitarnych” umawiają się z przemytnikami na wyławianie pontonów z libijskich wód przybrzeżnych. A powinny odstawiać tych ludzi z powrotem do Libii.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

16 Komentarzy

 1. Itamar Serp

  2 listopada 2017 at 23:13

  Great post. I’m dealing with a few of these issues as well..

 2. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Mamberamo Tengah

 3. Pingback: Obat Kutil Besar

 4. Pingback: obat kutil swiss paris lotion

 5. Pingback: Obat Kutil Kelamin Di Malaysia}

 6. Pingback: Kutil Kelamin Pada Wanita Hamil

 7. Pingback: pria kencing

 8. Pingback: Obat Kondiloma Alami

 9. Pingback: Apa Itu Ketuat Kemaluan

 10. Pingback: Obat kutil kelamin

 11. Pingback: Nama - Nama obat kutil kelamin

 12. Pingback: Obat Kutil Dijual Di Apotik

 13. Pingback: penyakit kelamin jengger ayam

 14. Pingback: kutil di leher

 15. Pingback: http://bit.ly/2otMGHg

 16. www.office.com/setup

  12 maja 2018 at 07:35

  I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article god bless You. You have a bright future ahead.
  We are providing help and support for Microsoft office Setup and activation.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra