Z kraju

Sukces środowisk kresowych i patriotycznych! Pod naciskiem społecznym Dawid Wildstein został odwołany ze stanowiska w TVP Info

Dawid Wildstein został odwołany ze stanowiska kierownika redakcji publicystyki w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Nie sposób nie podejrzewać, iż jedną z przyczyn było promowanie przez Wildsteina banderyzmu oraz sekowanie działaczy kresowych i eliminacja z TVP Info pamięci o Rzezi Wołyńskiej.

Miejsce Dawida Wildsteina zajął znany historyk i prezes Fundacji „Łączka” Tadeusz Płużański, dotychczasowy szef działu „Opinie” w „Super Expressie”. Wildstein pozostanie w TVP, na razie jednak nie wiadomo, na jakim stanowisku.

Zadowolenia z decyzji władz TVP nie kryją przedstawiciele środowisk kresowych i patriotycznych, którzy domagali się dymisji Wildsteina po jego programie, w którym propagował banderyzm. Wystosowali w tej sprawie specjalny list do prezesa TVP Jacka Kurskiego, o którym pisaliśmy w artykule: http://prawy.pl/53200-srodowiska-kresowe-domagaja-sie-dymisji-dawida-wildsteina-z-powodu-promowania-przez-niego-neobanderyzmu/

 

 

 

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

37 komentarzy

37 Komentarzy

 1. hansi

  13 lipca 2017 at 12:10

  A tak może by ŚLEDZTWO na temat powiązań Pana Wild-SCHWEINA z odpowiednim „źródełkiem” kasy w temacie ?.. Bo przecież trudno posądzać tego kolesława o IDIOTIĘ w tematach zbrodni wołyńskich i IDEOLOGICZNE działanie NA SZKODĘ POLSKI (szubienica się należy..), jako „pożyteczny idiota” ?..
  Ten bydlaczek przecież doskonale wie, co robi..
  I dlaczego POZOSTAŁ w TVP, dla której Reżym domaga się ABONAMENTU od Ludu ?…
  Jednocześnie NIE rezygnując z gnębienia Telewidzów REKLAMAMI ?..
  Cyba – ALBO finansowanie z budgetu, poprzez podatek, zwany „abonamentem”, ALBO reklamy ?..
  Zresztą – czego się tu zapluwać..
  Wiemy przecież, o co chodzi…

  • Rafał Karkosz

   13 lipca 2017 at 17:28

   hansi
   A propos „abonamentu”:
   Kurski jest kret(yn)em. Płacze, że nie może „realizować misji”, bo nie ma pieniędzy z abonamentu.
   Jakiej misji kretynie/krecie nie możesz realizować (brat prezesa TVP jest redaktorem gó..na wyborczego)?!!! Jacek Kurski podpisał umowę w imieniu TVP z telewizją, uwaga… chińską!!!
   Polityka jednego dziecka, czyli wymordowanie ok. 200 mln noworodków płaci żeńskiej, co zaowocowało taką samą liczbą mężczyzn bez szans na małżeństwo, przerabianie więźniów politycznych na organy, zniewolenie Tybetu, walka z chrześcijaństwem (więźniowie polityczni), koncesjonowanie religii, niewolnicza praca po 14-16 godz. dziennie, reglamentacja miejsca zamieszkania, koncesjonowanie przez partię sfery biznesowej!!! Nie to na pewno nie komunizm, to konfucjanizm!!! To szczyt naszych marzeń o wolnym świecie DURNA PAŁO KURSKA!!!! Czy KURSKA DURNA PAŁA nie wie, że propagowanie ustrojów totalitarnych, a komunizm nim jest, jest zabroniony w Polsce i można za to siedzieć w pasiakach dwa lata (art.256 KK)?
   To ja panu DURNA PAŁO KURSKI to przypomnę, kierując pismo do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa!!!
   Apeluję z tego miejsca do wszystkich.
   Nie płaćcie abonamentu!!! KURSKI nie ma prawa ściągać z nas haraczu na propagowanie chińskiej, zbrodniczej ideologii!!!
   A miałem głupotę omijać szerokim łukiem, bo to jak zabawa ze świnią. Co z tego, że się pobawię, jak i tak będę cały uje..ny w gównie i błocie., ale nie mogłem się powstrzymać PIER…ONA CHIŃSKA, KOMUNISTYCZNA, KURSKI TWOJA MAĆ, CZERWONA SZMATO!!!!!

   • Danka

    13 lipca 2017 at 23:58

    Skoro przybywa do Szydlo i Dudy szef parlamentu chinskiego….Racja, to komunistyczny kraj z roznymi zwyrodnieniami wlasciwymi tej zbrodniczej ideologii.Protestujmy p/ zalewaniu rynku badziewiem chinskim za grosiki, bo niszczy to juz ostatecznie polskie rzemioslo. Strasznie zal polskich rzemieslnikow, za malo o nich sie wspomina- to cale pokolenia mistrzow, ktorzy „pojda pod mlotek” pod zalewem chinszczyzny.To straszne.

 2. panMarek

  13 lipca 2017 at 12:16

  Wildstein pozostanie w TVP, na razie jednak nie wiadomo na jakim stanowisku, ale pozostaje, bo żyda nie wolno zwalniać nawet jak się do niczego nie nadaje. Coś się mu wykombinuje z czasem.
  Żyd to jest żyd i dlatego jest nietykany jakby któryś z goim jeszcze tego nie wiedział.

  • Kwal

   13 lipca 2017 at 12:20

   100/100…

 3. Hania

  13 lipca 2017 at 12:37

  Teraz czas na Marię Przełomiec.
  Wówczas można napisać, że Kurski to Polak 🙂

  • Kresowaik

   14 lipca 2017 at 16:01

   Dokładnie

 4. Emilia

  13 lipca 2017 at 13:14

  Wypowiedział się jak wróg Polski.Bardzo dobrze,że ten d.nie jest szefem tvp info. Proszę nie pokazywać jego gęby.

 5. Robert B.

  13 lipca 2017 at 14:46

  Polskie służby specjalne powinny się przyjrzeć jego kontaktom z żydowskim wywiadem. Jeżeli takowe wyjdą na jaw, to do więzienia (tak jak ten nieszczęsny Piskorski), a po odsiedzeniu kary pozbawić go polskiego obywatelstwa i wydalić do Izraela z wilczym biletem.

 6. Grze

  13 lipca 2017 at 15:32

  To znaczący sukces środowisk kresowych. Pamiętajmy jednak, że to my Polacy powinniśmy ewangelizować Ukraińców i podnieść ich na łaciński poziom cywilizacyjny. Wszystko jeszcze przed nami. Nie powinniśmy się dziwić, że ludożerca zabił i zjadł. W przypadku wołyńskiego ludobójstwa należało bronić swoich za wszelką cenę a nie karnie czekać na akcję „Burza”. Ciekawe jak dzisiaj struktury polityczne zareagowałyby na męczeństwo swoich obywateli, gdyby reakcja na nie była politycznie nieopłacalna? Każdy niech sam odpowie sobie na to pytanie.

  • Pawu(L)on

   19 lipca 2017 at 11:32

   Prawosławnych Greków też chcesz ewangelizować bo nie są na naszym „poziomie cywilizacyjnym”?

  • Paweł

   20 lipca 2017 at 00:24

   To mordowali głównie grekokatolicy a nie Prawosławni. Watykan/zachodni katolicy mają znacznie więcej na sumieniu.

 7. Wojciech

  13 lipca 2017 at 15:54

  Popis rządzi ,dadzą mu nowy stołek a ciemnota zapłaci abonament i poprze w wyborach.

 8. jacek

  13 lipca 2017 at 16:27

  Nareszcie jednego szkodnika i wroga Polski mniej w kadrach PIS,niestety jest ich więcej i powinni zostać też odsunięci przez PIS.Jak zwykle twierdzę,że więcej tych szkodników jest w platformie oszustów i złodziei.

 9. marju73

  13 lipca 2017 at 17:37

  Jedna jaskòłka wiosny nie czyni.

 10. Art

  13 lipca 2017 at 18:04

  Dziki Stein to dla Polaka odrażający typ.Nie sądzę jednak,aby Kurski był już na tyle silny,aby wyrzucić go całkowicie.Tata fartuszkowy,ba patriota równy Szewachowi, czuwa i nie da synalkowi,to nic,że głupszemu,ale za to bardziej nachalnemu zrobić krzywdy.Ja nie zapomnę jego podłego zachowania u Ronina,to był prawdziwy popis buty i pogardy dla Polaków.

 11. Ochroniarz

  13 lipca 2017 at 21:21

  „polski” establishment to głównie żydzi. Decyzyjne stanowiska zarówno władzy ustawodawczej jak i wykonawczej to judeosataniści. Trzon PISu to KOR na wskroś przesiąknięty żydokomuną (Macierewicz vel Singer, Kaczyńscy vel Kalkstein, Michnik vel Szechter itd. TV czy to TVP czy TVN czy Polsat, TV Republika, TV Trwam to ośrodki niszczenia polskości. Taki jeden w sumie niezakamuflowany żyd odsunięty chwilowo wiosny nie czyni.

  • panMarek

   13 lipca 2017 at 22:52

   Tak.
   Trzeba było tych wszystkich zbrodniarzy-komunistów powiesić w odpowiednim czasie a nie robić pośmiewisko.
   Niestety zabrakło żołnierzy NSZ którzy jako jedyni prawidłowo oceniali sytuacją polityczną Polski i Polaków. (AK kierowane przez piłsudczyków, lewicę i agentów Stalina (np. „niedźwiadek”) bredziło o „akcjach burza”, powstaniach).
   Niestety, ale winni temu stanowi rzeczy są właśnie dorośli Polacy w liczbie około 27 000 000, którzy jako przygłupiaści wyborcy, sprowadzają nam na nasze głowy to nieszczęście poprze ciągłe – co 4 lata – wybieranie tego szajsu, potomków ubeckich dynastii przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i WSI.

 12. PoLaszka

  13 lipca 2017 at 22:30

  I tak możemy z każdym pojechać! Można? Można.

 13. Art

  14 lipca 2017 at 04:57

  To chyba inna cholera,chociaż podobna,może kuzyn.Ale ładnie brzmi:

  „Bridgegate” mastermind David Wildstein sentenced, avoids prison

 14. GB

  14 lipca 2017 at 09:06

  Jak mówi klasyk z RadiaMaryja, po czynach ich poznacie!
  Problem nie w Panu Wildstein lecz w Panu Kurskim bowiem to szef dobiera sobie współpracowników.

 15. Grzegorz

  14 lipca 2017 at 14:40

  Teraz czas na Kurskiego.

 16. Kamil

  15 lipca 2017 at 15:43

  Bardzo dobrze.Ten cymbał się nie nadawał.

 17. fifa 18 coins

  15 lipca 2017 at 16:25

  Nice blog right here! Also your web site quite a bit up fast! What web host are you the usage of? Can I get your associate hyperlink for your host? I desire my site loaded up as fast as yours lol

 18. fifa 18 coins

  15 lipca 2017 at 16:26

  This text is invaluable. How can I find out more?

 19. zjs

  17 lipca 2017 at 13:57

  Cały GaPol z którego się wywodzi Wildstein to „Głos Hałyczyny”. Swego czasu publikowali cykl z Majdanu „Niebiańska sotnia”. Obłąkani ludzie pogrążeni w gedroyciowych fantasmagoriach. Gotowi są uznać racje ukraińskich rezunów, że Polacy zginęli „bo mieszkali na ich terytorium etnicznym” jak się kiedyś wyraził publicznie ukraiński zbir uchodzący za kombatanta UPA>

 20. m

  18 lipca 2017 at 16:02

  Krzesimir Dębski o Wołyniu: Najbardziej boli spirala kłamstwa
  https://pl.aleteia.org/2017/07/18/krzesimir-debski-o-wolyniu-najbardziej-boli-spirala-klamstwa/

 21. m

  18 lipca 2017 at 16:05

  „Trzeba było, to się ratowało”. Opowieść o Ukraińcach, którzy ocalili Polaków na Wołyniu
  https://pl.aleteia.org/2016/10/20/trzeba-bylo-to-sie-ratowalo-opowiesc-o-ukraincach-ktorzy-ocalili-polakow-na-wolyniu/

 22. jaro7

  18 lipca 2017 at 18:07

  czyżby cenzura na portalu? Wczoraj było bodajże 47 odpowiedzi ,dzisiaj już tylko 29 !!! A gdzie pozostałe? Niepoprawne?

 23. fifa 18 coins

  20 lipca 2017 at 08:24

  Hi there, You’ve done a great job. I’ll certainly digg it and in my opinion recommend to my friends. I’m sure they will be benefited from this site.

 24. fifa 18 coins

  20 lipca 2017 at 08:24

  Hello! I know this is kind of off topic but I was wondering if you knew where I could locate a captcha plugin for my comment form? I’m using the same blog platform as yours and I’m having difficulty finding one? Thanks a lot!

 25. hair bundles

  22 lipca 2017 at 10:23

  It really is crucial to treat the hair bundles https://www.youtube.com/watch?v=koiFnDsfNPU prior to bringing for extended long lasting very good look.

 26. kevin

  1 sierpnia 2017 at 00:16

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

 27. halina

  12 sierpnia 2017 at 11:53

  Wpiszcie hasło „o pochodzeniu żydów”. Jest co czytać.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra