Z kraju

Portal Prawy.pl padł ofiarą ataku hakerskiego!

Szanowni Czytelnicy!

Redakcja portalu Prawy.pl z przykrością informuje, że we wtorek 5 grudnia 2017 roku nasz portal padł ofiarą ataku hakerskiego – ukazała się umieszczona rzekomo przez administratora informacja o rzekomej śmierci Jarosława Kaczyńskiego. Obecnie sytuacja jest już opanowana. Przepraszamy za wynikłe zamieszanie.

Zespół redakcyjny

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

40 komentarzy

40 Komentarzy

 1. kinga

  6 grudnia 2017 at 08:02

  Obrzydliwe, przeczytałem wczoraj ten wpis o rzekomej śmierci Jarosława Kaczyńskiego.

 2. Tomasz

  6 grudnia 2017 at 08:56

  To większość wpisów tych łamaną polszczyzną pochodzą od Ukraińców,Rosjan,Żydów .Widać to gołym okiem jak piszemy prawdę o Polskiej historii to z nienawiścią nas atakują bez merytorycznej odpowiedzi.Wiadomo to był fake news mówienie rzekomej śmierci osoby publicznej jest nie dobrym znakiem .Czy chcą dokonać zamachu na Pana Jarosława Kaczyńskiego ???

  • hansi

   6 grudnia 2017 at 10:16

   „Pan” Jarosław Kaczyński SAM NA SIEBIE robi zamach, codziennie, narastająco 🙂

  • hansi

   6 grudnia 2017 at 10:19

   Czy NIE mówienie o powolnej śmierci MILIONÓW polskich noworodków i dzieci (a niedługo – polskich emerytów, którzy zostaną zmuszeni do poddaniu się „szczepieniom ochronnym”..), trutych przez „doktorów” Konstantego i Marka Mengele – NIE JEST „niedobrym znakiem”, bo NIE CHODZI o osoby publiczne, przepraszam 🙂
   ?
   A dzieje się to w biały dzień, w majestacie „prawa” dozorowanego przez rzeczonego „Pana” Kaczyńskiego ? 🙂

   • Tomek

    6 grudnia 2017 at 15:27

    Śmierć powolna milionów… Fiknę zaraz ze śmiechu… Jakieś przypadki śmierci po szczepionce ostatnio w Polsce, choćby powolnej, nie musi być że od razu? Owe miliony możesz wymienić w dowolnej kolejności, alfabetycznie lub chronologicznie.

    • Tomasz

     6 grudnia 2017 at 23:50

     Tomek ile tobie płacą koncerny „medyczne „ze zgniłego zachodu za reklamę szczepionek? W szczepionkach jest Rtęć Aluminium i komórki zabitych dzieci poczętych.Podaj ile otrzymujesz kasy za reklamę Rządowego Programu Szczepień obowiązkowych czytaj Depopulacji .N.P w Wielkiej Brytanii nie ma obowiązku szczepień.

     • Tomek

      7 grudnia 2017 at 09:14

      Na pewno nie płacą aż tyle, co naiwniacy wierzący w antyszczepionkowe bzdury płacą takiemu Ziębie:). Chłop, jak ujawniono, chyba 3 miliony złotych otrzymane od swoich wyznawców wyprowadził (bez podatku, a więc przestępstwo skarbowe) do spółki, którą sobie założył w Wielkiej Brytanii.

      Rozumiem, że wymienienia choć paru przypadków z owych milionów „powolnych śmierci” w wyniku szczepień się nie doczekam. Wyśmiej antyszczepa albo przygwoźdź go jakimś konkretnym pytaniem, to jak się będzie bronił? Ano, będzie bzdurzył, że jesteś opłacany przez koncerny:).

      A co do kolejnych bzdur, które Tomaszu, wypisałeś, to:

      1) W szczepionkach nie ma już zasadniczo rtęci (a już na pewno nie musisz brać takich, w których są). A nawet jak jest, to etylortęć, a nie metylortęć. Ona jest zupełnie niegroźna, bo nie kumuluje się w organizmie. Antyszczepy nie ogarniają różnicy, myśląc, że rtęć to rtęć i podają maksymalne dawki, po których rtęć jest szkodliwa właściwe dla metylortęci. To jest mniej więcej tak, jakbyś nie rozróżniał tego, ile możesz wypić alkoholu metylowego, a ile etylowego. Swoją drogą, rtęci jest więcej w jedzeniu, np. w takim tuńczyku, a jakoś antyszczepy nie biegają po mieście krzycząc o tuńczykowym ludobójstwie:)

      2) dawki aluminium w szczepieniach są zupełnie niegroźne, uwzględniając również fakt, że szczepienia są podawane małym dzieciom nieraz w sposób skumulowany. Znowu, antyszczepy nie rozróżniają norm właściwych dla aluminium podawanego do krwi (żywienie dożylne) od limitów właściwych do podawania go domięśniowo (jak w szczepieniach). Jak nie kumasz różnicy, to spróbuj sobie podać jakąś substancję domięśniowo, a potem dożylnie – zakumasz.

      Tak to z antyszczepami jest – któryś coś tam przeczytał, ale nie kuma za bardzo, bo nie jest specjalistą (co tam metylortęć czy etylortęć, co tam dawki aluminium dożylnie a domięśniowo…). Natomiast wymądrza się i propaguje w Internecie bzdury, że hoho.

      A, Tomaszu, w większości krajów UE, czy w USA, wbrew temu co kłamią antyszczepy, istnieje przymus szczepień. Tyle tylko, że nie ma on zawsze formy takiej jak u nas – tj. że za brak szczepień są sankcje karne. Istnieją jednak pewne inne sankcje – np. nieprzyjmowanie nieszczepionych dzieci do przedszkoli, szkół czy na studia choćby.Poza tym, WSZĘDZIE szczepienia, nawet jak nie wymuszane karnie, są rekomendowane przez lekarzy i rządy. Zresztą, tendencja jest taka, że przepisy o karach za brak szczepień wprowadza się w coraz większej liczbie krajów (choćby Francja, ostatnio), bo antywacki szaleją i zaczynają dawne choroby wracać.

 3. Tosia

  6 grudnia 2017 at 09:01

  Kundle szczekają, karawana jedzie dalej. Prawy.pl jest jednym z nielicznych portali gdzie komentarze nie są cenzurowane. Brawo za taką postawę. Jestem przekonana, że ten atak hakerski to jakaś żydobolszewicka manifestacja. Zróbmy wreszcie porządek z tymi śmieciami w Polsce.

  • hansi

   6 grudnia 2017 at 10:23

   NIE SĄ cenzurowane, bo mają znikomy zasięg.
   To po pierwsze primo.
   A po drugie primo – to ten portal jest dość dobrym PROBIERZEM nastrojów…
   I Władzuchna z pewnością pilnie go cały czas obserwuje.
   I wyciąga wnioski.
   Że właśnie, Pani „Tosiu”, „karawana może spokojnie sobie iść dalej”,
   bo Polacy poprzestają na zaledwie szczekaniu.. A i to – nieśmiałym dosyć..
   Rozmodlonym i miłosiernym…

   • jaja

    6 grudnia 2017 at 13:53

    Mam nadzieję, że rozumiesz że „po pierwsze primo” to wyrażenie satyryczne? To tak jakby powiedzieć „po pierwsze po pierwsze”. Kolejne „po drugie primo” tym bardziej, ma wręcz pokazać nieuctwo i brak zrozumienia używanych słów.

    • Kwal

     6 grudnia 2017 at 17:07

     Inteligent Szpagatowy się znalazł…a Ty masz jaja ? Jak masz to na pewno zgnite !

 4. Mat

  6 grudnia 2017 at 09:28

  Przepraszacie – ale kogo ? Za zaniedbania ochrony witryny przede wszystkim powinniście przeprosić Jarosława Kaczyńskiego. Reakcja była za wolna, dowiedziały się już o tym inne portale. Czy admin nie może natychmiast zdjąć artykułu, którego sam nie umieścił ? Macie bardzo kiepską ochronę strony.

  • hansi

   6 grudnia 2017 at 10:05

   Jeśli już chodzi o Prezesa, to sądzę, że to RACZEJ ON – powinien „przeprosić i sp…ć” 🙂 ..
   To tak na marginesie…

  • Tomek

   6 grudnia 2017 at 15:35

   Tu znacznie więcej rzeczy pozostawia wiele do życzenia:

   1. Pojawiające się automatycznie i masowo komentarze różnego rodzaju bootów po angielsku, nie raz referujące np. do treści pornograficznych
   2. Brak jakiejkolwiek moderacji. Swoboda dyskusji swobodą dyskusji, ale na portalu, szczególnie katolickim, komentarze wulgarne czy np. podburzające do zabójstw / pochwalające je powinny być usuwane.
   3. Zamieszczanie nieweryfikowanych fake newsów co jakiś czas, publikowanie bzdur pseudonaukowych (np. ostatnia „perełka” o ewolucji)
   4. Język artykułów nie przystający do poważnego dziennikarstwa – błędy składniowe, logiczne, wieczne „zaorał”, „rozjechał” czy tym podobne gimnazjalne kwiatki.

 5. z-k

  6 grudnia 2017 at 10:28

  Kto te ataki organizuje? Swobodnie pracują wrogie media, agenturalne organizacje, loże i fundacje, targowiczanie, zaprzańcy i zdeklarowani agenci rozlicznych obcych służb. Owe antypolskie badziewie wzajemnie obwiesza się odznaczeniami państwowymi. Są natomiast ataki na polskie portale, na polską prasę (patrz – zajadle tępiona Gazeta Warszawska), na Księgarnię Narodową na Chmielnej, na Marsz Niepodległości….. Czy będziemy mieli wreszcie polską władzę i poważny Kraj?

  • Pola kowalska

   6 grudnia 2017 at 13:25

   Caly czas bylam za PIS jeszcze przed 2 laty .Tylko oczekuje czegosc a tu klapa i to na calego.Jak Rzad ktory spelnia role partii kierujacej nie moze sobie poradzic z antypolska Mafia a karzdy gleboko korzennyJak ZDRAJCA STANU moze tworzyc nam prawo o ukaranie JEGO SAMEGO Jak ci ludzie „POLACY” maja decydowac o naszych dzieciach wiedzac ze jest SZKODLIWE sterylizacja jak mozna wprowadzic GMO bedac Polakiem to zamach na caly NAROD POLSKI.Jak mozna zniszczyc Sluzbe zdrowia by mordowala ludzi,Rolnictwo to podstawa kazdego kraju bez rolnictwa glod i nedza.Kto przejol nasz rynek rolniczo spozywczy.PIS powinien dzialac a nie byc biernym biernosc to zgoda na ZDRADE STANU wszystko idzie tak jak by im byla potrzebna ta sila antypolka by oni mogli zyc bez tego umarli by.To sa rzeczy ktore nie mieszcza sie normalnemu czlowiekowi w glowie a ich NAZYWA SIE POLSKIM RZADEM to co mozna sie spodziewac po wrogu?

 6. George

  6 grudnia 2017 at 11:33

  Każdy czytelnik to zauważył, więc nie ma problemu.

 7. L_R

  6 grudnia 2017 at 14:06

  Redakcjo, webmasterze, poprawcie sobie też panel „przeczytaj także”, bo niby artykuł zdjęty, ale nadal pod każdym innym artykułem wyświetla się „Jarosław Kaczyński nie żyje”.

 8. wiesscar

  6 grudnia 2017 at 15:32

  Uwaga odnosnie szczepionek: wg mnie antyszczepionkowcy powinni zalozyc sobie oddzielny portal. Ta tematyka mnie nie intetesuje ani na prawy.pl ani w Gazecie Warszawskiej.

  • marju73

   6 grudnia 2017 at 16:46

   Coraz więcej ludzi interesuje się szczepionkami więc nie zatrzymasz tego.

  • Małgosia

   6 grudnia 2017 at 17:48

   Poza tobą są jeszcze inni ludzie

 9. Quler

  6 grudnia 2017 at 18:37

  Atak hakerski o niczym nie swiadczy…
  Jakis czas temu poczta prawego byla u mnie ale i w prawym byli / sa ludzie , ktorym nie pasuje jak jest cos za darmo 🙂
  Moze tutaj bylo podobnie ?
  Strona kiepska to trzeba zmienic i wyciagnac troche pieniedzy z datkow ?
  A byla zmieniona w sumie niedawno

 10. Adam

  7 grudnia 2017 at 06:43

  Od wczoraj na św.Mikołaja portal wPolityce padł ofiarą braku forum dyskusyjnego.Lub być może nie ofiarą tylko sprytnym skutecznym trikiem manipulacyjnym zwanym przemilczeniem wykluczeniem z debaty społecznej niewygodnych treści myśli.

 11. Quler

  7 grudnia 2017 at 12:57

  Bardzo możliwe 🙂
  Ja trzymalem poczte prawego klika lat i byl tam jeden jegomosc niezbyt mily ( chyba dlatego ,ze kasa nie mogla byc rozdysponowana z portalu prawego ).
  Od razu moglem wyczuc ,ze to co jest robione w wolontariacie dla prawego nie kazdemu sie podoba 🙂

 12. K.L.

  8 grudnia 2017 at 13:47

  WPIS DALEJ ISTNIEJE!!! (URUCHOMIENIE WYŁĄCZA INTERNET)

  K.L.

 13. Stasiek

  9 grudnia 2017 at 11:27

  Pani/e „TOMKU”.

  „Wiesz” Pan/i „dużo” -ale nie wszystko > być może jest to skutek tego co Panu/i wszczepiono dotychczas.

  „Naukowiec” z Pana/i może być jak Panu zdrowie pozwoli, czego Pani/u Serdecznie Życzę.
  100 Lat w Zdrowiu wszelakim.

  Radosnych Świąt Bożego Narodzenia
  i Dobrego Nowego Roku 2017 )* następnych Także….

  Pozdrawiam;

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra